как се разбира, че кърменото бебе има разтройство?

  • 438
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 951
Как се разбира, че кърменото бебе има разтройство?  Thinking За по-малко от 10 часа всалих около 10 мръсни памперса.  newsm78 Освен бройката на пампите, няма нещо необичайно - зелено ако, слуз ... Обикновено сменям по 2-3 памперса с жълто производство на ден, а сега ... ? Само на кърма е, дори вода не пие. Няма ваксинации последния месец.

# 1
  • Мнения: 4 414
при нас, когато Ния имаше разстройство, акото беше направо вода/иначе си беше като кашичка/...попиваше почти цялото в памперса. имаше и слуз.
мисля, че ако е значително по-рядко от обикновено и ака доста по-често, би трябвало да се обадите на педиатър за разстойство...Ния се оправи от оризова вода - давах и с лъжичка - съвсем малко количесто пи и се подобри бързо

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Гледай детенце как е - ако се държи нормално и няма признаци на разболяване,най-вероятно е нещо временно.Можеш да дадеш ентерол,ако искаш - няма да навреди,а помага за чревната флора Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
Ние имахме голям проблем с разтройството. Броя на изхожданията не е толкова показателен. При нас бебка акаше чиста вода. Ако сменя памперса малко по-късно всичко е попило и има само едно жълто петно.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
С ентерола внимавай, за бебетата не е толкова безвреден, даже напротив. От него съвсем развалихме флората на беба. Отначало няколко доктора ни казаха, че е абсолютно безвреден, но после други го отрекоха. Като се върнахме в Молдова ми казаха същото и ни изписаха бифидобактерин.

# 5
  • Мнения: 4 915
При разстройство акото е като жълта вода, попива изцяло, само оцветява памперса.

# 6
  • Мнения: 1 680
а има ли някаква по специфична миризма?

# 7
  • Мнения: 35 951
някой път попива изцяло, някой път стоят бучките; преди също се е случвало да попие изцяло в памперса
за миризма - само стандартната за случая
стреснала съм се, защото кака й беше миналата седмица с такъв пролем, после баба й, която е била у нас, а днес прекарахме половин ден с дядо й, който също се оказа засегнат ... гххххх... дано се размине ...

Общи условия

Активация на акаунт