Дрехите Втора употреба - кои им е фен ?

  • 2 198
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте , мами малки и големи
Искам да питам вие падате ли си по дрехите втора употреба ?
Знаете ли каква е организазиата тук в Германия ,Аз имам магазини в Бг от години и супер маркови дрехи продавам и на супер цени. Та мечтата ми е да направиа директен внос от Германия в БГ , но незнам как да ги намеря тук . Знаете ли складове или нещо такова
Предварително Благодаря

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Аз тук съм виждала само An- und Verkauf. Не знам как е в големите градове  Thinking

# 2
  • Мнения: 464
Аз нямам инфо по въпроса, но само да си кажа, че аз лично не съм им фен. В западна Европа и САЩ на разпродажби могат да се купят маркови дрехи на относително ниски цени, затова не виждам смисъл в купуването на дрехи втора употреба Simple Smile

# 3
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Тук дрехите втора употреба са скъпи и въобще не си струват.Аз също не съм им фен. От България съм си купувала като ученичка и студентка и също имах много маркови дрехи на супер изгодна цена. Най- вече купувах от Казанлък, защото там са едни от най големите складове в страната и наистина намирахме с мои дружки много готини неща. Wink
 
А ти Роселини къде имаш магазини в Зарата ли?

# 4
  • Мнения: 464
Баба ми живее в Казанлък и съм забелязала, че там има супер много магазини втора употреба  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 212
Тук няма дрехи за втора употреба, не съм и по4итателка де. Цените са доста свестни, има дрехи от по 3 евро, по 4, 5. Дънки, панталони за 6 евро. Това говоря за 4исто нова стока, нови модели. В България предполагам, 4е има много магазини за втора употреба защото е по евтино, знам 4е по магазините цените са доста високи. Идваха ми на гости роднини и приятели, всеки със своя бизнес. Не ми повярваха, докато не се убедиха със собствените си о4и. Като видяха продажна цена на дънки 6 ?, такива о4и оцъклиха  Shocked, веднага звъни зет ми  на достав4ика си от Турция за България и вика "Какво ще им продавам на испанците дрехи, аз ги копувам от теб за 7, 8 ? на едро, те тук пазарната цена е по ниска!!!!" Има даже и по 1 евро дрехи.

# 6
  • Мнения: 1 072
Цените са доста свестни, има дрехи от по 3 евро, по 4, 5. Дънки, панталони за 6 евро.

Тук такива са цените само на пазара, вярно, пьрва рька са...
Ина4е по сезонните намаления , и даже пак ми се струва, 4е са по_скьпи.

# 7
  • Мнения: 299
Може да погледнеш в жълти страници за Хамбург. Самия внос, обаче, не е много лесен и ако не се внасяла досега първия път ще ти е доста трудно. Ако те интересуват подробности ми пиши на лични.

# 8
  • Мнения: 112
Lizi , ще ти пишана лични ,
Да Kitty  в Стара Загора имам 3 магазина с майка ми , но разеждаме от БГ, и вчера са отворили много голям магазин ( 2000 км2) внос Холандя и майка ми каза че имало над 1000 човека , супер дрехи на супер цени . Като казвам супер дрехи разбирайте марки като Esprit,H&M,Garry weber, Cecil,P&C,....S´oliver, Vero moda  .Та затова реших да се позаинтерисувам, от 7 месеца сам тук а нищо не сам направила, и майка ми може да движи всичко от Ст.З аз от тук ... Та така заемам се сериозно ... Ще ви държа в течение..И понеже тук е форум за мами , да кажа нещо и по тази тема ... Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
И понеже тук е форум за мами , да кажа нещо и по тази тема ... Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук
Така е душко, само 3 ти се полагат през цялата бременност. Ако искаш допълнителни плащаш от твоя джоб и за 3д искаш Юбервейзунг и там отделно плащаш (при нас в Ерфурт е към 40Е било, една приятелка беше ходила)
Аз даже и снимчиците не получавах, само първата имам и дотам (всичко си зависи от гинеколожката, при която ходиш, ако бъдеш настоятелна за някои неща ще ги прави, защото си дърпат стинки от касата, а не правят съвсем всичко при прегледите)

# 10
  • Мнения: 1 465
Oh i az ne sam im po4itatelka - znam li koi gi e nosil i s kakva energia sa zaredeni? Ami ako tozi koito gi e nosil e bil ne6tasten i karak newsm78, a i ot higieni4na gledna to4ka pak ne me izku6avat.  Thinking

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Аз нещо не схванах - за носени дрехи или за такива, които не са купени тук и после ги препродават , един вид Restposten?

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Не съм привърженик на дрехите втора употреба Naughty. Никога не съм си купувала. Тук не съм виждала такива магазини, хората които са зле финансово посещават китайските магазини или пазарите.

# 13
  • Мнения: 464
"Защо тук не ме гледат на 3Д или 4Д видеозон и всъщност не искат да не гледат въобще , 3 пъти били платени от здравната каса , и още незнам момиче или момче ... а сам в 26 седмица, започвам да пиа Фемибион , някои пил ли ги е ? Хайде усмихнат ден на всички симпатяшки тук "

А така 3  значи, а тук само 2 и то мноооооооооооооого рядко Cry Cry. Ние си платихме за 4Д в 26 г.с, страхотно е. Когато бебето се роди изглеждаше точно като на ултрасаунда:). Ако имам още деца пак ще си платя

# 14
  • Мнения: 1 975
определено не съм им фен  Rolling Eyes.......

Общи условия

Активация на акаунт