Българско парти

  • 1 960
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
  Да се хваля ли,да се оплквам ли,не знам  newsm78 .Много се зарадвах когато разбрах,че един наш приятел(който стана представител на вестник "Будилник" за Холандия),заедно с модна къща "Енита" организират българско парти в Амстердам утре вечер.И гледач си намерих,един друг приятел,който ще стои при малкия докато спи,понеже партито е от 22 часа,мисля да приспя Станислав и тогава да тръгнем.Дотук - супер! newsm10 На тая скука отдавна си мечтаех да излезем някъде...Обаче...Снощи ми се обади жената на оганизатора и ме помоли аз да съм единия от моделите в ревюто  Shocked Crazy  Ах,да,забравих да кажа,че модата къща ще прави мини-ревю на партито.Та като ми се обади мацето снощи направо сцепи мрака  това предложение  newsm09 Аз с мойте мижави сантиметри(няма да ги казвам,да не ми се смеете)-манекенка  newsm65  newsm34  Sick .Но тя беше много настоятелна като твърдеше , че ще съм на високи токове  Tired И аз се съгласих .Днес ще ходим до Ротердам,защото там е магазина на "Енита" да репетираме походка  Joy Умряла съм от страх,защото на партито ще са само българи,половината от които познавам.Представяте ли си да се изтърся ooooh! ще умра от срам  Crazy Sick Аз първо от смях ще умра - аз и модел Joy Joy Joy
Холандките,ако им се купонясва да заповядат в Амстердам утре вечер,ще ви дам допълнителна информация,ако искате.Ако случайно дойдете,да не ми се смеете... smile3520

# 1
Мимката, а честито мама. Що да ти се смеят. Нямат хората маникени. А те виждалили са те преди. Я си кажи сантиметрите, пък ние ще прециним за смеха Flutter
Въобще да не ти пука. Гледай си купона и това е. Peace

# 2
  • Мнения: 4 244
 newsm10 newsm03 smile3501 smile3525
Хич да не ти пука от "мижавите" ти сантиметри
Важното е да имаш самочувствие на сцената и да им земеш акъла на гостите на партито!  superuu  superuu  superuu

# 3
  • Мнения: 2 195
Ами с организаторите сме приятели,но самата Енита не ме е виждала,сигурно ще припадне днес  Joy Сантиметрите си не обаждам  Crossing Arms Само не знам Станислав дали ще слуша днес на пробите  newsm78

# 4
  • Мнения: 6 243
Мимката, ти знаеш ли колко е висока Кейт Мос!
Я по-самоуверено бе, мацка. За разлика от нея ти си и хубава!!!

# 5
  • Мнения: 2 195
Мимката, ти знаеш ли колко е висока Кейт Мос!
Я по-самоуверено бе, мацка. За разлика от нея ти си и хубава!!!
Thanks за куража  Hug

# 6
  • Мнения: 1 793
няма да се пУашиш Wink давай смело. трябва да си със самочувствие на сцената, пък било то с "мижави" сантиметри. множо важно. нали сте там за купона. гледай да си изкарате хубаво и това е. отпусни се, повесели се Simple Smile  Hug

# 7
Мимката..........., ама и снимки ще искаме  newsm53

# 8
  • Мнения: 1 465
aha, niakolko snim4ici niama da ni doidat zle Thinking Ia ne se panirai, vajnoto e da pokaje6 4ar i samouverenost Flutter

# 9
  • Мнения: 2 195
Мимката..........., ама и снимки ще искаме  newsm53
А,хич не ме изненадваш...хиена такава  Mr. Green
Ще го строя моя с апарата,да видим к'во ще излезе  newsm78

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Мимка, Мимка, Мимка - бурни възгласи от публиката
Я излез с един горд поглед, че представяш нещо хубаво, не гледай сантиметрите. То ако те бяха критерий, представяш ли си колко мъже щяха да си останат девствени

# 11
  • Мнения: 3 461
Сантиметрите не винаги са от значение,важното е походката,излъчването и да представиш дрехата по най-добрия начин.Успешно ревю! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 195
А бе ще ги преживея някак сантиметрите,но другия проблем е,че познавам почти всички,които ще присъстват и четно казано доста простаци има между тях,които само сеир обичат да гледат.Та се притеснявам да не ми се смеят  Praynig Rolling Eyes Embarassed Sick

# 13
  • Мнения: 508
Мимката и не гледай сериозно на това ревю-гледай да купонясваш и да става шоу па дори да падне смях като дефилирате.Абе обръщай всичко на бьзик-ако публиката почне да се смее,почвай и ти:)Все пак не сте професионални манекени/макар че някой като ги знам какви са дървени:)-ужас/и хората знаят това.Споко.Айде и снимките чакаме

# 14
  • Мнения: 2 195
Ааааа  ще има и две професионални манекенки .Представяш ли си как ще изглеждам до тях  Sick Joy

Общи условия

Активация на акаунт