Подходяща марка кисело мляко

  • 1 919
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 717
Седя и се чудя - каква марка кисело мляко да купувам на моя юнак? Повечето са нищо повече от нишесте. Нямам откъде да взимам домашно нито прясно нито кисело мляко та да си закваса.... Е, какво кисело мляко купувате вие (май засега само Бор Чвор ми вдъхва доверие).

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Пусни търсачката - скоро имаше точно същата тема, даже май и анкета бяха пуснали. Общо взето колкото участници, толкова мнения - това е един от спорните въпроси във форума.

# 2
  • Мнения: 3 537
Ние сме на Пършевица 2% Wink

# 3
  • Мнения: 255
Ние с таткото само "Родопея" признаваме и като поотрасне малкия ще му предложим същото. Друг е въпросът, че не веднъж сме купували от магазина леко вкиснато, макар и още в срок на годност, но явно някой по веригата не го съхранява правилно.

# 4
  • Мнения: X
Има закована тема с най-често обсъжданите теми във Форума - погледни я, има доста изписано по темата.

Иначе аз давам Пършевица 3,6%

# 5
  • Мнения: 157
ами ние даваме ДАНОН,така ни каза лекарката.било минало през вси4ки инстанции на ХЕИ.затова било най-сигурно.дома6ното мляко го отри4ат,за6тото не е изследвано и детето може да се зарази с не6то от животното.

# 6
  • Мнения: 1 320
Все още Пършевица  или Елена 2 % после / след като направи 1 годинка / ще минем на 3,6 %.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз купувам най-малотрайното мляко. Питам продавачката кое се разваля най-бързо, тоест няма консервант, та надявам се и нишесте няма много, а то се оказва и най-евтиното. Някакви неизвестни марки... Наистина бързо вкисва, но поне си въобразявам, че е по-хубаво от останалите.
Ех, няма кравички вече, няма домашно кляко. Ех! Confused

# 8
  • Мнения: 3 153
Предимно Елена 2%

# 9
  • Мнения: 3 777
Аз купувам най-малотрайното мляко. Питам продавачката кое се разваля най-бързо, тоест няма консервант, та надявам се и нишесте няма много, а то се оказва и най-евтиното. Някакви неизвестни марки... Наистина бързо вкисва, но поне си въобразявам, че е по-хубаво от останалите.
Ех, няма кравички вече, няма домашно кляко. Ех! Confused

И аз така. Засега най бързо се разваля Бор Чвор и има вкус на мляко, на истинско мляко.

# 10
  • Мнения: 2 672
по принцип домашно подквасено , а ако нямам в момента само ФИБЕЛЛА 3.6%

# 11
  • Мнения: 1 312
Аз не съм започнала още с млякото,но мисля скоро Thinking
Ще съм ви благодарна,ако ме насочите къде от Варна мога да си купя Бор Чвор,защото май най-добри отзиви за него съм чела WinkИначе мойто педи каза Верея или Роса,категорично отрече На баба,Данон и Маркели Sad

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз купувам марката на билла - клевър 2%. Лекарката каза да давам 2% а това ни харесва като консистенция и се вкисва бързо така че се надявам да е естествено. Като няма купувам пършевица 2%.

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Верея 2.9%,но напоследък и то май е много изкуствено.Давала съм и Елена, но веднъж като го отворих миришеше ужасно-не на вкиснало, а самото мляко-на козе,или овче,абе незнам, ама беше отврат Sick и повече Елена-не Naughty

# 14
  • Мнения: 396
Купувам на малката Родопея 3,6% засега съм много доволна от това кисело мляко,бързо се вкисва и има хубав вкус!

Общи условия

Активация на акаунт