Целулит:(

  • 8 219
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
 Моми4ета, помагайте със съвет. Какъв крем да си купя за целулит?От кой има ефект?Надявам се с малко упражнения в съ4етание с някакво мазило да мога да се справя с този проблем running

# 1
  • Мнения: 4 212
А, ве4е имам опит и мога да кажа, 4е който и крем да купиш ефекта е еднакъв.Кожата става гладка и нежна. Ефект има самов комбинация, както си казала с гимнастика, каране на колело, диетка. Лореал като 4е ли е най комерсиален и не толкова скъп. Има и такива, които са със загравящ ефект, както и казват, 4е ако търкаш целулитните зони с утайка от кафе, много помагало. Влизаш под душа, обтриваш няколко минути и 4ипи 4ип.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Към постинга на Тея да добавя, освен това и много вода да пиеш и има едни ексфолиращи ръкавици, и с тях масажче по проблемните места.

# 3
  • Мнения: 382
И никаква захар и въглехидрати Sad ... все любими неща

# 4
  • Мнения: 7 430
Аз ползвам в момента на Ив Роше, но още не мога да кажа дали има ефект....макар, че никаква диета не спазвам и не правя упражнения Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

...иначе знам какво е нужно - спорт, диета, кремче, масажи и така
  Mr. Green

# 5
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ами аз ползвам на VICHY и съм много доволна. Правя и масажи с утайка на кафе, също добре ми действа.

# 6
  • Мнения: 1 116
...иначе знам какво е нужно - спорт, диета, кремче, масажи и така [/tt]  Mr. Green[/b]
Наистина траен ефект има само от комбинация на всички тези неща.

# 7
  • Мнения: 18
Благодаря ви моми4ета  bouquet Ще опитам на Виши крема и с утайката мисля да пробвам. Аз от 3седм.съм прекъснала упражненията и немога да се понасям Rolling EyesПреди докато ти4ах и правех гимнастика си мислех 4е няма никакъв ефект,ама сега виждам, 4е е имало и то голям. От както спрях, немога да се наканя да по4на, все ме мързи ве4ер, все ми се спи, все съм уморена. И само лежа на дивана и се каня с 4асове докато не стане време за лягане, и така все отлагам за утре Embarassed От тоя мързел ка4их 2кг. smile3511Трябва да се заемам с свалянето им ,защото докато се наканя ще станат 5 Confused

# 8
  • Мнения: 53
Препоръчвам крема на Vichy, най-голям ефект имаше от него. Целулитът видимо намаля дори и без упражнения, и диети Grinning

# 9
  • Мнения: 1 017
Мдааа трябва си комплексна борба с целулита, но много добър ефект имаха при мен ЛПГ масажите, жалко че не можах да ги направя повече Crazy

# 10
  • Мнения: 2 952
Само  диета не помага , отслабваш и омекваш.....Фитнес  му е майката +диета.

# 11
  • Мнения: 2 825
Аз  съм много доволна от кремовете на Dove, ползвам техния анти целулитен в комбинация с firming shower (душ гел) и body firm лосион за тяло . Кожата става невероятно мека, но мисля че това зависи и от самата кожа. Виж някои от другите момичета са ти писали за Vichy ... а аз не съм доволна от него .... моето мнение е, ако можеш вземи мостри и пробвай няколко и тогава си избери

# 12
  • Мнения: 3 461
За мен най-добрия е последният на Clarins,имаше невероятен ефект след раждането,стигна ми почти за 2 месеца.Сега искам да пробвам на ROC,също много добра фирма.

# 13
  • Мнения: 964
Според мен оправия с това чудо няма,даже си мисля че е по наследство.Майка ми е с много целулит аз и сестра ми също.Особенно като забременях и започнах да качвам краката ми станаха като стискан пластелин на дупчици #2gunfireА съм мазала какви ли не чудесии и кремове.

# 14
  • Мнения: 1 017
За мен най-добрия е последният на Clarins,имаше невероятен ефект след раждането,стигна ми почти за 2 месеца.Сега искам да пробвам на ROC,също много добра фирма.
newsm10 тъкмо го свър6их, много хубав  Hug
за ефект той знае какво не мога да кажа, за6тото след бременеенето се опитах да правя по 2 пъти антицелулитни курсове (8 седми4ни) годи6но, и ефекта е , 4е целулит по4ти не се вижда  Flutter а хубавото на  ROC е, 4е кожата ти наистина става много стегната, винаги по 2 / 3 см из4езват, и после ефекта се задържа  много дълго.
има6е една диета, съ4етана със спорт и мазило против целулит. аз не съм добра с диетите (не мога да се ли6а от 6околад и 4ипс  Embarassed), но с тази ми се стори, 4е може6 да преяде6...ако някой иска...ама май темата не е за тук, и 6те се разводним, а... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт