Картофи с пушен бекон?

  • 1 712
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
 GrinningДайте момичета идея какво да сготвя за довечера,че свекито ще идва и да се подмажем малко както се казва HugMr. Green
Та значи,...имам картофи,пушен бекон,топено сирене и масло
Мерси ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 537
щом не щете да ми дадете идея,ще забъркам нещо пък каквото стане Wink

# 2
  • Мнения: 3 251
Ако имаш и малко сметанка или прясно мляко се спретва страхотно огретенче!
Сваряваш картофките и ги режеш на колелца , ред колелца,ред беконче,ред картофи , ред топено сирене...редуваш докато ти свършат продуктите ,желателно отгоре да е топеното сиренце . Правиш една заливка 1-2 яйца с прясно мляко и малко сол+подправки на вкус , или само сметанка и мяташ във фурната . Ако не сложиш отгоре топено ,м ожеш да настържеш кашкавал и да поръсеш със червен пипер.
Пиши после какво си измайсторила!

# 3
  • Мнения: 3 537
Мерси много  bouquet,записах си както ми каза и другия път ще го направя така WinkАз спретнах снощи нещо и стана екстра,мъжа ми много го хареса и поиска пак да направя,но по твоя начин ще стане по-хубаво.Определено ще го направя  GrinningМерси много отново  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 099
Ако искаш може да опиташ и нашата идея за картофки с бекон. Трябва ти картофи, бекон, кашкавал и сирене. Сваряваш картофите и ги нарязваш на кубчета, нарязваш бекончето и го разбъркваш с картофките, слагаш чубрица, малко сол и настъргваш малко сирене. След като всичко се омеши отгоре се настъргва повечко кашкавал и всичко това се поставя в загрята фурна, докато се припече кашкавала.

Общи условия

Активация на акаунт