уикенда....

  • 907
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 071
Здравейте на всички!
Първо да се скарам на всички дето си пожелаха дъжд и лошо време Close а-а-а-а,направо умряхме от студ в планината!
 
Ренци,много съжалявам за баба ти,наистина е кофти!
Мама Фин,снимките са страхотни!Надявам се че и Оливър вече е добре!
Зъхи,много кофти са се развили при теб нещата,надявам се да се оправят накрая и всичко да свърши с едно хубаво бебче!
 
Да ви разкажа за нашата почивка.Както знаете заминахме на Боровец миналата неделя.Беше много горещо като тръгнахме и си бяхме взели всички плажни истории с идеята да ходим на басейн.Но успяхме да отидем само един ден-в понеделни,после валя и температурите паднаха до 10 градуса.Наложи се да си облечем буквално всички дрехи на гърба.
Още преди да тръгнем детето вдигна температура и лекаря каза ч
е било летен грип и за два-три дни щяло да мине.Наистина първите дни тя беше добре и изведнъж в сряда-39.Цял ден спа,ние даваме хапчета и слагаме мокри кърпи на челото й.Така беше и през нощта.На другия ден се обадихме на личния лекар и той ни каза да почнем и антибиотик.После нямаше вече проблеми.
За капак на мен ми дойде пустата леля Фло в четвъртък и просто ни уби надеждите да се върнем четирима.
Въпреки това обаче си изкарахме страхотно-достатъчно беше че бяхме тримата заедно,нищо че времето беше лошо.И тримата имахме нужда от това.Правихме си много разходки в планината,оказа се че малката издържа повече от мен-вървя 4 км без да се умори.Навръщане обаче вдигна температура и се наложи баща й да я носи по целия път обратно.
 
Ама толкова бързо мина тая седмица...Хич не ми се ходи на работа.

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ай, ай Иви, много съжалявам,ч е така ви е протекла почивката. Важното е, че сте си били семейно тримата, а за леля фло- тази да е последната за следващите 9 месеца!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: wa_wa
Ай, ай Иви, много съжалявам,ч е така ви е протекла почивката. Важното е, че сте си били семейно тримата, а за леля фло- тази да е последната за следващите 9 месеца!

  202uu

Иви , дано наистина е последната нахална лелка Фло на гости у вас и после има шанс да бременеем заедно Sunglasses  , защото се надявам и за себе си същото Grinning  !

На мен днес ми дойде (28 ден , сакън да не зкъснее Rolling Eyes ).
Мъж ми беше на работа и вчера и днес . Към 16часа се прибра и тъкмо планирахме вечерта , той легна да почине за час и.... Imp  го събуди съдружника за извънредна работа (каръшка работа  Twisted Evil  Imp..., припарило им на кинаджиите.. Close  ) ! Какво да се прави  Rolling Eyes  Cry  Confused:  Sign Exclamation

Сега излезе, миличкия и аз съм насаме с РС  Sad

# 3
  • Мнения: 1 071
Абе,остави,миналият месец ми дойде на 31-я ден,а тоя 4 дни по-рано.Мъжът ми беше много разочарован Imp
 
Затова пък последната вечер си направихме "романтична"вечер-напълнихме ваната,взехме една бутилка шампанско ,ядки и просто...се обичахме Embarassed  Embarassed

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Цитат на: Иви
..............................................
Затова пък последната вечер си направихме "романтична"вечер-напълнихме ваната,взехме една бутилка шампанско ,ядки и просто...се обичахме Embarassed  Embarassed


Mмммм..... страхотно бе Иви.. Sunglasses !

# 5
  • Мнения: 4 068
Иви съжалявам,че малката сладурана се е разболяла.Дано е минало бързо.Съжалявам и за леля Фло,но пък се присъединявам към пожеланието на Ва тази леля да ти е последната за следващите 9 месеца.
А иначе това което разказваш за Боровец звучи страшно романтично.
Морена явно и ти като мен не си изкарала най-страхотния възможен уикенд.То аз в събота бях на работа де,а днес изпратих майка ми/нали ми беше на гости/и сега ми е криво защото ще я видя чак на Коледа най-вероятно.Но пък с нея си изкарахме страхотно тия дни.Бяхме на фризьор,маникюр и на козметик в моя салон естествено.После бяхме на пазар и и накупих подаръци и се наклюкарствахме.Абе беше страхотно.
Салона върви добре засега.Донци ми направи страхотна рекламна кампания/нали ми е половинка и се грижи за бизнеса/и направо съм му много благодарна и......му го показвам естествено. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Ами това е от мен.Весела нова седмица на всички.

# 6
  • Мнения: 920
Иви въпреки премеждията явно сте изкарали добре. Много мила картинка звучи "мама, татко и аз в Планината". Айде сега като сте поотпочинали да се заловите за бебеправенето и наистина тази да е последната леля Фло за следващите 9 месеца.

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
малко офф топик за ренци- защо не направите и нет сайт за реклама на студиото?

Общи условия

Активация на акаунт