Разликата м/у тестер и парфюм(т.вода)?

  • 20 638
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 302
Я кажете някой знае ли каква е разликата, напоследък гледам много от магазините са започнали да продават тестери(българска му работа Sick) та ми е интересно, дали има разликата в трайността newsm78

# 1
  • Мнения: 2 849
По-трайни и по-ефтини .За друго не се сещам .

# 2
  • Мнения: 2 978
Обикновенно вносителите дават на магазините, които им продават стоката тестери, за да не се отваря оригиналният парфюм и са на стойност от 1лв.

Тоалетната вода трае около 2-3 часа
Парфюма около 8-12ч

Има и тоалетен парфюм или о- дьо парфюм(немога да го напиша на френски Embarassed), който трае около 6-8ч

Тестерите "навлязаха" и от каките дето работят по летището...от там ги взимат и ги продават Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 10 302
За разликата м/у парфюм и т.вода, ясно... абе една колежка ми твърди, че има разлика м/у оригинала и тестера, и че оригинала е по-траен заради различното съдържане на спирт в двете... за съжаление нямам тестер за да видя дали наистина има.... но пък на истинските тестери на кутията фабрично си е изписано "тестер" та си мисля, че има нещо вярно  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 978
За разликата м/у парфюм и т.вода, ясно... абе една колежка ми твърди, че има разлика м/у оригинала и тестера, и че оригинала е по-траен заради различното съдържане на спирт в двете... за съжаление нямам тестер за да видя дали наистина има.... но пък на истинските тестери на кутията фабрично си е изписано "тестер" та си мисля, че има нещо вярно  newsm78

Фабрично е, когато както казах вносителя го е дал на магазина, нооо когато няма този надпис, той или е отворен оригинален продукт или си е чисто менте.

п.п. Производителите отпускат с всеки нов продукт и по няколко тестера.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Странно!Винаги съм си мислела, че единствената причина да надписват фабрично тестерите е да не ги обмитяват на границата/защото не са предназначени за продажба/.Няма логика да са по-нетрайни, защото 90% от клиентките биха се напръскали с тестер, именно за да проверят колко е траен съответния парфюм.Като изфиряса след един час, познай как ще дам 100 кинта за продукта ConfusedМисля,че колежката ти греши.

# 6
  • Мнения: 2 759
Според мен единствената разлика е, че тестера е безплатен..  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 100
Според мен единствената разлика е, че тестера е безплатен..  newsm78


и по-малък Tired

# 8
  • Мнения: 2 759
yes, и по-малък. 10х, Дез   lovekiss

# 9
  • София
  • Мнения: 6 550
Аз пък мисля, че тестерите са по-трайни. Със сигурност мога да го твърдя за XS pour elle /Paco Rabanne/ и за 5th avenue /Elizabet Arden/, защото първия го ползвам от 12-13 години, а втория от 6-7 и вече съм изцикала  по 2-3 тестера и от двата. Минах на тестери, не заради цената, ами щото при една от командировките на всички летища ме казваха, че XS-а вече го нямало, защото бил old fashioned  Shocked Close Crazy, а пък в бг все разфасовки от по 30 мл. намирах.
За сведение цените са около 70-75 лв. за 100-125мл. за по-новите мраки максимум 100 лв.
Тестери съм си вземала също Noa (него го изфрасках в банята една сутрин сънена и след направения ремонт още мирише), на Pour elle, на Aquawoman и Cool water woman- нямам забележки .

# 10
  • Мнения: 2 249
мога да гарантирам че тестера е по-траен(освен че е по-ефтин)-стига наистина да е тестер-защото се навъдиха и ментета на тестери вече-имам от един и същ парфюм и тестер и оригинал и определено съм по-доволна от тестера-мога дори да кажа къде в софия има хубави тестери ама на лична да не ме обвинят в реклама

# 11
  • София
  • Мнения: 1 103
И аз мисля, че тестерите са по-трайни. Докато живеех във Виена обикалях често парфюмериите. Тъкмо правеха по ТВ-то реклама на Ultraviolet (Das neue Parfume von Paco Rabane) и аз реших да го пробвам. Ей, да ви кажа честно 3 дена имаше от аромата му. После си го купих и ...... на втория ден в началото изветрява. Започнах разказа с Виена, за да се изключи възможността от фалшификати

# 12
  • Мнения: 4 546
определено тестерите са по-канцентрирани

# 13
  • Мнения: 2 161
Я кажете някой знае ли каква е разликата, напоследък гледам много от магазините са започнали да продават тестери(българска му работа Sick) та ми е интересно, дали има разликата в трайността newsm78
NaughtyТова е голяма простотия.Как ще продават тестери?Всички знаем за какво служат.Е,какво,като отида в магазина да си купя парфюм ,ще ми разпечатат парфюма да го помириша ли?Щото нали са продали тестерите Grinning Grinning Grinning
А между другото,на два пъти ми се случи при покупка на по- скъп парфюм да ми дадат тестери като подарък на други нови парфюми.Зарибяване един вид Wink

# 14
  • Мнения: 2 249
е има разлика между тестерите ,които дават когато си купиш парфюм-тогава ти дават едно малко от 5мл-говорим за големите разфасофки,чиято идея е наистина да стоят в магазина и да ги тестваш-по 100 мл са повечето и са доста трайни-казват че са по-концентрирани(друг е въпроса че масово ги продават) newsm78

Общи условия

Активация на акаунт