Feng shui???

  • 1 171
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Zdravete ,mnogo sum se zapalila na tazi vulna .Ima li sred vas fenove na feng shui?

# 1
  • Мнения: 4 212
Кефи, ама ме мързи  Embarassed (признах си). Аз съм фенка пове4е на храната им  Mr. Green
Освен това незнам къде да отида да се запиша на такова нещо, имайки напредвид, 4е тук има доста китайци, все някъде ще има и  Фенг шуи. Не съм се разтърсила, дай някой сайт с картинки да позяпам да видя  Praynig  Flutter

# 2
  • Мнения: 978
не съм запозната. Интересно ми е, но нямам време. Бихте ли казали малко повече?

# 3
# 4
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз съм фенка, но не изпълнявам вси4ко, имам си избирателност, някои неща ги намирам за много разумни, други не до толкова. купила съм си някои късмети, разли4ни неща за дома, за успахи и др. подобни. имам мн. хубави книги от бг,едната е фенг шуи за апартамента и мисля, 4е е супер. има мн хубав магазин китайски на една пряка на Жданов, като се трагне посока  Халите, май е 3та пряка в ляво и магазина е веднага в дясно, има мн интересни неща!

# 5
  • Мнения: 74
Mnogo ste mi e trudno s 2 dumi  da obiasnia kavo e tova feng shui,no ste se opitam:)toava e mnogo drevno kitaisko iskustvo za narejdane na doma,ideiata im e ,che ako si naredila pravilno i v harmonai svoai dom,taka ste podredish i jivota si ..Dobrata energia se kazva chi ,a a loshata sha.Ako e podreden doma ti po zakonite na feng shui dobrata enrgia ste bude pri teb,a ako u vas e razhvurlaino ,pulno s nenujni nesta ili nepravilno postaveni vesti moje da dovede do trudnosti vuv vashia jivot.Ne sum mnogo dobra v obiasnenieto mai:),no ako se interesuvate ima mnogo literatura po vuprosa.Az lichno ne sum namirala nisto seriozno v internet ,polzvam bibliotekata.Mojete da vliate na karierata si,na zdraveto ,na parite si samo s pravilno narejdane na doma,znam ,che zvuchi mistichno,no az vidiah kak deiastva.
pozdraviii

# 6
  • Мнения: 4 399
А не мислите ли че това е в голяма степен маркетинг? Всичко в магазина вече е Feng Shui. Днеска гледах едно юрганче в супера, и то Feng Shui  .Е може ли пък даже и юргана да Feng Shui? Аз съм чeла много малко по въпроса, но се чудя какво пък може да има в тоя юрган, че да го прави толкова вълшебен. newsm78

# 7
  • Мнения: 74
Eeee chak puk urgancheta Feng Shui:)))niakoi hora nasitina pechaliat pari:)
Nestata ,koito sa tipichni za feng shui kustata sa -fontan,mobil(tova sa onezi druncahsti nesta ,prilichat na bg chanovete samo ,che sa kato trubichki) i akvarium.e ima i oste mnogo dr. jvuchki,no chak puk urgancheta:)
Ako ti e interesno porovi se v niakoi biblioteka ,pri nas ima mnogo knigi na tazi tema,moje bi zastoto jivia v nai "kitaiskia grad"na severna Amerika.

# 8
  • Мнения: 1 017
 newsm26 newsm26  girluu  girluu  girluu
и действа, май...на Гого стаята му я направих доста съобразена (уж), и в цялата къ6та се опитах да пофън6уйствам...
това, което най ме мотивира е , 4е разхвърленото помое6тение е в абсолутно противопоставяне на фън 6уй...та прибираме пове4е Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 932
И аз си избирам разни неща.Обаче пробвахме 9 месеца за бебе и нищо.Сложих бебешки работи в сектора на децата и следващия месец забременях.Знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт