д-р Трепечов - БУРГАС???

  • 4 910
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте на всички.На няколко места попитах и никакъв отговор.Реших и тук да пусна тема.Въпроса ми е следният:
Търся си старият гинеколог който ми прави първото секцио д-р Трепечов(преди 4 год. бяха екип с Ангелов и завеждаше патологичното отделение).Никой нищо не пише а много искам да прочета малко информация за него.Интересуваме още ли работи в болницата,доволни ли са мамите от него,работили с ЗК,каде му е кабинета и т.н. Най-вече искам впечатления за самата му работа като гинеколог.Моляви помогнете ми с макар и малка информация.ЧАКАМ.Благодаря ви предварително.  bouquet

Последна редакция: нд, 18 сеп 2005, 19:10 от Morena

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Здравей!
Има мами от Бургас, разбира се! Wink
Видях въпроса ти в другата тема още оня ден, но за съжаление не съм чувала дори за д-р Трепечов.
Дано някоя мама се включи с повече инфо!

# 2
  • Мнения: 3 251
4-10-31 това бе телефонът на частния му кабинет до преди година , дано няма промяна! А кабинетът се намираше точно срещу "Адрияна Будевска"!Работеше в екип с д-р Ангелов , който сега е в "СВ.София". Сега гледам в тефтера си ,че имам адрес: д-р Трепечов-"Хан Крум"N54 GSM: 088 206-978 , но липсва една цифра , най - вероятно е 8 пак.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Aз съм била при него , но преди 7-8 години и не по повод на бременност - а заради раничка на шийката - тогава останах доволна, помогна ми, но вече не знам нито къде му е кабинета, нито дали работи в болницата. Преди години е спасил живота на майка ми, та също му беше пациентка, но и тя му е загубила следите вече Confused. Съжалявам, че не мога да ти помогна.

# 4
  • Мнения: 127
Комшийката ми е гинеколожка, щом ти е важно ще я издебна и ще я питам, сигурно ще знае къде работи сега, но дали ще каже.....конкуренция - нали знаеш Simple Smile Ще опитам

# 5
  • Мнения: 233
Andry много ще съм ти благодарна ако разбереш и как се слави като специалист?  bouquet

# 6
  • Мнения: 814
Кабинета на Др. Трепечов се намира на ул."Хан Крум" №54 тел. 056 82 61 67. Но имай в предвид, че е станал много корумпиран. Преди година трябваше да приеме маика ми в болницата за операция (имаше миома на матката). Тогава той ми заяви,че ще я приеме,но операцията щяля да ми струва 1 000лв.Много е нагъл и безкруполен.Няма никакъв срам да си иска пари

# 7
  • Мнения: 878
ami moeto purvo sekcio beshe napraveno ot Kalcheva i Trepechov ,neverojatno e kato izpalnenie ,nishto ne se vijda ....no az bjah s pulna upoika i neznam tochno koi ot dvamata go e pravil ....po princip trjabva da e Kalcheva ,zashtoto tja mi beshe sledila cjalata bremennost.
A inache za korumpiranostta - ami te veche vsichki sa taka ,daje ima njakoi im plashtash i pak 0 vnimanie #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт