За махането на грим

  • 1 780
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
да ви попита с какво си махате грима на очите?

# 1
  • Мнения: 539
Аз ползвам лосион за махане на грима от очите. Ползвам различни марки, последните 4 са - Nivea, Garnier, Loreal, в момента съм с Регал. Доволна съм и от четирите.

# 2
  • Мнения: 1 541
Махам го с лосиона на Ив Роше(бифазния)! Това е НАЙ- доброто, което съм ползвала до сега. Преди ползвах бифазен на Ланком, но ттой е твърде мазен, а и не чисти така бързо и лесно както този, който ползвам сега.  Peace

# 3
  • Мнения: 579
От много време използвам само LOREAL-Gentle eye make-up remover(for sensitive eyes)

Пробвала съм и други,но съм алергична.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
С крем за сваляне на грим - общ - последно на Авон.

# 5
  • Мнения: 4 546
за очите - памук и някакво евтино тоалетно мляко /даже не мога да се сетя марката/
за лице - измиващ лосион на орифлейм.
преди ползвах и за очи продукт на орифлейм. бях много доволна, с изключение на това, че струва 10лв , а 1 опаковка я свършвах за 1 месец Confused

# 6
  • Мнения: 7 186
Грима го свалям като си измивам лицето с гел- пяна, нещо не си падам по памуци и лосиони. Tired
В момента имам гел- пяна на Ейвън, от която съм доволна и една на Нивея, която не съм пробвала още. Thinking

# 7
  • Мнения: 3 777
Свалям го вечер под душа с гел за очи - в момента съм на финландска козметика и съм супер доволна точно от гела за очи, чисти перефектно и е много нежен.

# 8
  • Мнения: 582
И очи и лице почиствам с почистващо тоалетно мляко на Елеа-зеленото за мазна кожа.

# 9
  • Мнения: 727
И очи и лице почиствам с почистващо тоалетно мляко на Елеа-зеленото за мазна кожа.


И аз така, хем евтино хем ефикасно........фенка съм на българското Wink

# 10
  • Мнения: 1 269
От години ползвам измиващият гел за лице на Орифлейм с Алое. Напълно достатъчно ми е да си измия лицето с него и няма следа от никакъв грим. Много е икономичен, а ако се улучи намаление си взимам по два Hug

# 11
  • Мнения: 1 153
и аз с тоалетно мляко,но спиралата не пада напълно и после трябва с гел за измиване на лице и исках да разбера дали има продукт с който може да се махне спиралата от раз

# 12
  • Мнения: 1 259
Аз си махам грима с мокри кърпички за почистване на грим.Много е лесно,тези млека  и памуци не ми допадат особено Flutter

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
и аз с тоалетно мляко,но спиралата не пада напълно и после трябва с гел за измиване на лице и исках да разбера дали има продукт с който може да се махне спиралата от раз
Първо с вода и пръсти размеквам и измивам спиралата, после с почистващ крем цялото лице, накрая изплаквам с вода - воала!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
От много време използвам само LOREAL-Gentle eye make-up remover(for sensitive eyes)


Аз също и съм много доволна - маха всичко, не ми дразни очите. Само с измиващия крем на Елея за суха кожа, който ползвам по принцип, не мога да изчистя спиралата.

Общи условия

Активация на акаунт