Детска градина Step by step

  • 570
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
чувала съм е има такава в малдост
знаете ли нещо повече за тези градини и има ли в близот до Боята такава
доволни ли сте?как става записването и на каква възраст?

# 1
  • Мнения: 3 164
Аз живея в Дружба и съм записала малкия миналата година-той беше някъде на 7-8м. и сме 24 номер, а групата е от 26 деца #Crazy Наплива е голям, но аз не държа да е точно там, а понеже покрай баткото се напатих и с малчо пуснах молби в по-хубавите градини около нас, а после живот и здраве ще имам право на избор Laughing

# 2
  • Мнения: 1 006
В момента съм сигурна, че при нас има места за групите над 3г. Обзавеждането, което ще видиш на снимките е такова само в две групи, за съжаление.Но базата в останалите групи се отличава с нещо друго.Някъде из помещенията има аквариум с живи рибки, на друго място има рогозки по стените и нещо като индианска палатка в предверието при гардеробчетата и т.н.Директорката е уникален човек, г-жите като цяло са добри, доволна съм...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43363.30

В София има такива градини само в :

Младоост 1  -  9-то ОДЗ"Зорница" -нашата, която е образец на учебен център;
Дружба;
Свобода;
Люлин;
Центъра- някъде около "Сточна гара" или английската гимназия, не зная точното място.

Мога да ти кажа само номерата на градините в София , но не зная коя къде е точно. Ако държиш на телефоните им - ще ти ги дадат от телеф.услуги сигурно.Номерата на ОДЗ-тата са : 9-то ;108-мо; 15-то ;104-то; 32-ро. Успех ! Заслужава си!

Тук можеш да видиш повече за системата.Споменати са и градовете, в които има такива градини и техните номера   www.stepbystep.bitex.com 

Последна редакция: сб, 17 сеп 2005, 15:20 от Sakri

# 3
  • Мнения: 3 371
Освен добрата баэа ,това,което прави градините,работещи по ''Step by step programm''желано място эа деца и родители е уникалната въэпитателно-обраэователна програма,чиито основни акценти са индивидуалният подход към всяко дете и даването въэможност на децата да правят иэбор на дейността,с ноято биха искали да се эаемат.Работата със семействата е друг основен акцент на Програмата-тук семействата на децата са очакван и желан партньор в цялостния живот на детската градина!

Общи условия

Активация на акаунт