Хайде и от мене едно кратко включване!

  • 566
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Привет момичета,

Седя си аз тук в един интернет клуб точно на брега на морето- мнооого романтично наистина...само да не беше тая чалга, която кънти в кафенето.....

Слънцето пече яко, времето е идеално за плаж!
Вчера изпратих мъжо и Оли и ми беше много криво- цял ден ревах и бях неадекватна. Питах се "Какви ще ги диря аз тука без тях..."
На Оли България и се отрази много добре. Спа много добре и през нощта и през деня, яде, весела беше постоянно!
Аз не бях идвала в Поморие цели 6 години. Градчето ми се видя много променено, има нови красиви хотели, ресторанти и тн. Всичко ми хареса с изключение на тротоарите. Толкова стърчащи и счупени плочки- посточнно се спъвам и удрям. И без да преувеличавам, но големият пръст на крака ми  син...
Преди няколко дена се подхлъзнах и паднах много лошо в едно кафене, паднах върху гърбът си, не мога точно да ви опиша как, но тялото ми буквално се вдигна във въздуха, и сега все още ме боли в областа на опашката.
На мъжо много му хареса всичко, водих го в Созопол, Несебър, Влас, Слънчев бряг, Бургас. Яденето също много му хареса. И как няма! Българската кухня е велика! А аз се смлях да ям кьопоолу, печени чушки и пържени тиквички...
Това е кратко писъмце от мен.
Надявам се всички да сте добре!
Целувки от мен и бъдете здрави!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Хе, аз дори не знаех, че си в Родината. Embarassed
Бягай на плаж, докато има слънце  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 212
Мили4ката ми  Hug като свикнем с де4ицата и....няма да пла4каш, тъкмо малко откраднато време за себе си. Отиди на нещо, на което отдавна не си била и все си отлагала, излез с приятелки, козметик, фитнес4е, по4ети Бг книги или просто се разходи по плажа, в някой парк.... Heart Eyes Ти до кога ще си там?   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 072
Торни, много ми е драго. Hug Heart Eyes
Мани ги сега тия тротоарните пло4ки  Wink, кажи Оли отпусна ли се да приказва, няма да забравя като спомена  дядо ти как мислел, 4е  тя Ще проговори " покрай животните". Нали така беШе?

Кога да те 4акаме тука, липсваШ... Simple Smile

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
голяма си сладуранка Simple Smile
ха приятен апетит  Wink

# 5
  • Мнения: 5 183
Ееееееееееех, Торне!!!
Много поздрави и целувки на моренцето и на нащия край - Поморие, Бургас, Несебър, Сънито ...  Heart Eyes Сигурна съм 4е ще пообиколиш.
А детенце защо не е с теб?  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 854
Торне,
приятен остатьк от изкарването на почивката,гледай си повече в краката като ходиш Wink/дядо все това ми повтаряше,но с цел...току виж сьм намерила някоя монета или книжно левче на улицата Grinning/,не се разстройвам много за мьж и детенце-та нали скоро пак ще сте заедно....и БГ заслужава малко внимание,а?хихихи
Хапвай повечко чушки и доматки,че голяма да порастнеш....и релаксирай активно!!!
Поздрави!  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 244
Аз съм ти многоооооооооооооооо сърдита  Crossing Arms
Повече няма да си приказвам с теб!  Twisted Evil
Голяма си лъжкиня  Outta Joint

Как можа да не дойдеш на летището, маймуна такава - а уж щяхме да ги запознаваме разбойника и товйта бандитка, един телефон не звънна  Sick

# 8
  • Мнения: 2 825
Торне  Hug
Приятно доизкарване на почивката и не тъжи много за малката, използвай времето само за тебе си и то ще мине много бързо Hug Hug

# 9
  • Мнения: 780
Еййй... радвам се да те чуя!  Hug Браво, че Оли се е адаптирала толкова бързо и й е харесало! Колко време оставаш след тях в България?? Колко много ми се иска да мога и аз да седна спокойно я на компютъра, я на кафенце с приятелки и да си бъбрим.. но най-много ми се иска поне една нощ да спя без да ме събути детски хленч!  Rolling Eyes Така че използвай времето пълноценно!! И пак да пишеш!  Grinning

# 10
Хихи. Ееееххх, Торнерозичке Grinning. Гот, а?!
Аз да я изпортя, понеже тя си мълчи Crazy Laughing
Още една седмица е там и я очакват приказни походи.
Сладуно, щракай снимки. И чакаме да разкажеш повечко за Оли и срещата с дядо. Hug

Общи условия

Активация на акаунт