Обличате ли децата си в черно

  • 1 802
  • 38
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Въпросът ми е породен от следното - преди няколко дни видях една баба да води детенце на видима възраст под две години, което беше облечено  изцяло в черно. Стана ми много странно, защото аз досега, дори и щерката не съм обличала черно. След това видях и други дечица облечени така.
Вие какво мислите за обличането на малко дете с черни дрехи.
Може пък аз да не съм в час или да има някаква нова мода.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ако има нещо черно по нея (например дънков сукман), то другите неща (шапка, блуза) задължително са в ярки цветове.

# 2
  • Мнения: 1 259
Хм...цялото  в черно,аз лично не бих си облякла така детето.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 717
Дияна има само едни черни джинси (мама й ги прати), обличала съм й ги само веднъж. Не бих си облякла детето изцяло в черно.

# 4
  • Мнения: 3 146
Черното много го харесвам и Теди има няколко черни дрешки, както и тъмносини.Обличала съм я и изцяло в черно.Много й отива.Какво толкова - цвят като цвят.

# 5
  • Мнения: 2 609
Не съм и не бих.
Незнам,но не го приемам това Naughty.
Все пак са деца,нека да са цветни,пък като порастнат ...като искат да носят

# 6
  • Мнения: 2 755
Не. Най-тъмните дрешки, които има сина ми, са в тъмно синьо, но обикновено ги комбинирам с някои по-светли. Нещо не мога да приема дете, облечено цялото в черно. Иначе, нямам нищо против черният цвят. Имам доста дрехи в черно.

# 7
  • Мнения: 7 831
Имат черни панталони и якета, но не ги обличам изцяло в черно.

# 8
  • Мнения: 7 430
Да, но винаги черното е съчетано с по ярки цветове Wink

# 9
  • Мнения: 799
Когато бях ученичка много обичах да се издокарвам цялата в черно, и един ден тогавашното ми гадже ми каза "Добре де, виж каква си усмихната, жизнена, енергична и т.н., що се обличаш като някоя тъжна баба-вдовица, хич не ти отива на темперамента". Не бяха това точните му думи (пуберитетския ни акъл не би могъл да съчини толкова дълго изречение), но смисълът им беше такъв. Естествено аз му се сопнах, но малко по малко престанах да се обличам изцяло в черно, освен ако не е рокля, но и тогава гледам да сложа някакъв цветен аксесоар.
И си мисля, че не бих облякла изцуло в черно и детето си, точно поради тази причина.

# 10
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми има едни страшни черни изтъркани дънки и една черна жилетка с шарено по ръкавите. Изобщо не ме притеснява, че са черни, но както и Бу е казала, комбинирам ги с дрехи в ярки цветове. Изцяло в черно и аз не се обличам.

# 11
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не съм и не бих.
Незнам,но не го приемам това Naughty.
Все пак са деца,нека да са цветни,пък като порастнат ...като искат да носят

Деси няма нито една черна дрешка. И да има няма да и я облека. Съгласна съм с Бубинка, като порасне да носи каквото иска. Аз например обичам да се облияам в черно, но за дете- НЕ!

# 12
  • Мнения: 6 314
И двамата имат черни дрехи и се е случвало да ги обличам в черно. Не съвсем дюс, но все пак черно.
Малкият има комплект черни дънки и дънково яке, леко протрити и много му отиват и много добре му седят. Освен това му подариха анцуг на Адидас - класическото черно с по 3 бели линии по ръкавите и крачолите - също много добре му стои, а и е идеален за дъждовните дни, защото е от промазан плат. И двата комплекта ги съчетавам с тениски и блузки в друг цвят.
И двамата имат и черни тениски, тип "ла коста" (с якичка и копченца), но тях по-рядко им ги обличам.
Като по-малки обаче (под 2-3 годишна възраст) не съм им обличала нищо черно, не са имали черни дрехи и не съм се замисляла.
А не - излъгах, Мони имаше черно плюшено гащеризонче с дълъг ръкав, но с много шарена, голяма апликация отпред - него съм му го обличала.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Изцяло в черно не бих облякла детето си, отвратително е!
Мая има една подарена рокличка, която в долната си част е черна, нагоре е червена с гъбки, няма ръкави и е много симпатична, но й я облякох веднъж, на път за кръщенето, че по-официално изглеждаше. Но не харесвам черен цвят.
Ние с любимия нямаме много съвсем черни дрехи с едно негово връхно изключение и един мой черен гигантски панталон, когат бях мнооого дебела.
В случай на траур, бих облякла тъмни дрехи, но честно ви признавам, облечена в напълно черно се депресирам.
Мисля, че мъничките дечица добре си изглеждат в пъстрите дрешки, закачливи и причудливи, та не чувствам необходимост да обличам моето дете с черни дрехи. Даже дънките ми се струват тъмни. Все търся светло.  Blush
Затуй онова, което Деспина е видяла ме озадачава. Confused

# 14
  • Мнения: 1 427
Йоана е твърде малка ,за да я обличам така.Дори и в по-тъмни цветове не съм я обличала.Има няколко такива бодита ,но някак не ми се връзват с представата за бебешки гардероб.

Общи условия

Активация на акаунт