4 години опити ....

  • 1 911
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета,отдавна исках да се включа,но сега се реших.Омъжена съм от 4 години,но всички опити за бебе са без успех.Бях на
Клостилбегит,Дуфастон,правиха ми цветна снимка на тръбите и вкрайна сметка нищо.Отчаяна съм,незнам какво да правя,дайте ми съвет.Реших отново да тръгна по доктори,но ме е страх много .Мъчно ми е,че нямаме бебе,а го искам ужасно много.Помогнете ми.

# 1
  • Мнения: 7 718
Спермограма правихте ли? Откъде си?

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 10:13 от Lali

# 2
  • Мнения: 902
Здравей и добре дошла.Мисля,че сама си дала най-важния отговор в питането си : "го искам ужасно много".Това е добро начало на нови опити.Сега спокойно прочети последните теми из форума,избери си лекар и почни отначало.Споделяй тревогите и радостите си тук и неусетно ще дойде твоят ред за нова щастлива тема.Късмет и скоро хубави новини

# 3
  • Мнения: 533
Здравей Меги Grinning

И аз като Лали да попитам кога, къде  и при кого сте правили спермограма и какво показа тя.
Много често се губи по много време, докато се установи има ли мъжки фактор - а такъв, казват, има при 50% от двойките, при които бебето се бави.

Успех Grinning

# 4
  • Мнения: 3 092

Много често се губи по много време, докато се установи има ли мъжки фактор - а такъв, казват, има при 50% от двойките, при които бебето се бави.


Щях да попитам и аз за спермограмата ...е правили ли сте такава ?

# 5
Здравейте,милички.Правихме я спермограмата -добре е, по думите на доктора.Вчера бях при него -праща ме в София при д-р Димитров.И там ще отида ,надявам се да ми помогнат.Посъветвайте ме и вие за някой доктор.Някой не знае ли за билки за успокоение,че ми е много неспокойно.

# 6
  • Мнения: 4 068
Само се успокой! Още нищо не е загубено. Трябва да имаш повече вяра в себе си и съпруга си.
Момичетата са те посъветвали добре. Направете спермограма, но при доктор, който може да я разчете правилно. Не пишеш откъде си иначе веднага ще ти препоръчам доктор в Пловдив.
Само не се давай на отчаянието. Аз вече съм щастлива мама и то след почти 6 години безуспешни опити. И забременях по съвсем нормален начин без никакви намеси.
Стискам палци скоро и ти да се похвалиш със същото!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 356
Здравейте,милички.Правихме я спермограмата -добре е, по думите на доктора.Вчера бях при него -праща ме в София при д-р Димитров.И там ще отида ,надявам се да ми помогнат.Посъветвайте ме и вие за някой доктор.Някой не знае ли за билки за успокоение,че ми е много неспокойно.

като отидете в София, на всяка цена повторете спермограмата в някоя специализирана клиника по стерилитет! не на много места в провинцията могат да правят добри и верни спермограми...

колкото за доктори, разгледай сайта на Зачатие - www.zachatie.org.
там има раздел с адреси на специализирани клиники. също така има и форум с мнения за лекари и клиники, попрочети какво пишат там...
кой е този д-р Димитров, при който те пращат и от къде си?

# 8
  • Мнения: 902
Д-р Димитров от клиника ДИМИТРОВ ли е?Аз бях при него в понеделник.Много са ми добри впечатленията.Консултирай се с него.За нервите пий МЕНТА,ГЛОГ,ВАЛЕРИАН на таблетки от аптеката или НЕУРОБЕКС(витамин В) 3Х2 табл.И скоро да ни зарадваш.поздрави

# 9
  • Мнения: 1 419
Има д-р Димитров, който е бил в 14-та поликлиника, а сега е в частен кабинет около Пирогов - това е единствения д-р Димитров, за който съм чувала суперлативи  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 320
Ми аз пак да кажа за този доктор Димитров, Иван Димитров, чийто кабинет е около Пирогов. Ако някой се бори със стерилитет, в никакъв случай да не ходи при него. Може и да ми е субективно мнението, ама след рутинен гинекологичен преглед, този ми каза, че ако до 6 месеца няма бебе, да ходя да ми правят лапароскопия. Много пъти съм го писала вече това. Изобщо не ми спомена нито за спермограма, нито за изследване на хормони, за нищо. Директно лапароскопия!
Добре, че е форумът   bouquet

# 11
  • Мнения: 902
Има д-р Йосиф Димитров на ул.Иречек 17(това също е срещу Пирогов),така че да изясним за кого става дума.Клиниката му е за стерилитет иначе работи в МД.

# 12
  • Мнения: 1 320
Ая говори за Иван Димитров.
Иначе за Йосиф Димитров знаем, че има клиника по стерилитет. Дано я пращат при него Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 718
От д-р Иван Димитров и аз съм с лоши впечатлениея.

# 14
Отново здравейте,много ви благодаря за подкрепата.Става въпрос за д-р Йосиф Димитров на ул.Иречек 17.Какво ще кажете?Някой знаели къде долу горе се намира,за да знам къде да отида.
 Някой ме питаше от къде съм- от Силистра съм.Далечко нали?

Общи условия

Активация на акаунт