Реве след пишкане (момиче)

  • 914
  • 7
  •   1
Отговори
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
От около месец дъщеря ми реве след пишкане.Казва, че не се е избърсала добре, че още и е мокро, че я боли. Два пъти направихме изследване на урина - резултатите са добри, няма някаква инфекция. Външно също всичко изглежда нормално и вече незнам какво да правя. Като каже, че и се пишка и срах ме хваща. Дали на някой му се е случвало нещо подобно?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 849
При нас е нещо подобно, според лекарката нищо няма. Понякога обаче, вечер в повечето случаи Сиси казва, че и пари и дори се е разплаквала. Гадна работа. Понякога и правя чай от мечо грозде.
Не е зле да я заведа на уролог обаче а не при личната.
Дано при вас не е нещо сериозно.

# 2
  • Мнения: 57
Дъщеря ми беше със същите симптоми, но след изследване на урината установиха остър цистит (всичко това в рамките на 2,3 дена). Изпихме си антибиотика и всичко се оправи. Но във вашия случай не знам какво да те посъветвам.

# 3
  • Мнения: 1 250
В коя лаборатория правихте изследванията?
Защо не повторите в друга лаборатория?

Консултирай се с педиатъра дали може да правиш бани със смрадлика и лайка.

# 4
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Двете изследвания бяха в две различни лаборатории. Как се правят тези бани?

# 5
  • София
  • Мнения: 39 723
Отивайте на уролог, да се направи изследване на бъбреците.
Аз от малка съм си така ... напоследък не толкова често. Имам пясъци. И съм ревала, и съм се превивала на две ... болката е гадна Sad Гледаха ме на ехограф.

# 6
  • Мнения: 144
Консултирайте се със уролог.Това което описваш много ми напомня за цистит. Аз самата страдам от това и е доста неприятно ако не се предприеме адекватно лечение.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Моята щерка (5г.) направи цистит през маи. На нормално изследване на урина нищо не се показа затова ни дадоха стерилно шишнце и правихме още едно изследване в друга лаб. и там ве4е ни казаха цистит. Ина4е даваите вода и много 4ай от ме4о грозде. Ако не стане защо не опитате с дет. гинеколог? Просто идея! Дано да се реши проблема ...

Общи условия

Активация на акаунт