Препоръчайте ми лекар във Варна!

  • 1 763
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Моля, всички бъдещи и настоящи мами да споделят мнението си за лекар. По стечение на обстоятелствата се налага да сменя лекаря си и сега съм в ужасно положение - края му се вижда, а аз нямам лекар. Моля помогнете ми! Praynig Ако може лекаря да работи с ЗОК. Отказвам се от лекар в Майчин дом - Варна, така че ако може да ми препоръчате някой неработещ там. Благодаря предварително.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз така се отказах от лекар в Майчин дом преди година.
Мога да ти препоръчам д-р Георгиев от АГ- Варна- невероятен лекар, професионалист и ЧОВЕК! Ако те интересува ще ти пратя координати.

# 2
  • Мнения: 432
Д-р Танев, но не работи със здравната каса. Изражда на Вип-етажа в АГ.От около месец-два избора на лекар в Аг, независимо 4е не е на Вип-а се заплаща-200 за нормално, 300 за секцио(отделно буташ на доктора дет си си избрала), но не съм сигурна цените дали бяха такива. Та в моя слу4ай (аз раждах при Танев, на Вип-етажа )ми излезе същите пари, но условията и отношението към мен и малката бяха къде къде по-разли4ни отколкото по долните етажи.
Успех и леко раждане!

Пс: И аз се оказах в същото положение като теб и на мен Танев ми го препоръ4аха моми4етата от форума. Пусни търса4ката и ще видиш още много мнения за него.
Аз направо се ка4их на 7мия етаж и питах за Танев-разведоха ме из етажа-показаха ми вси4ко, запознах се с доктора и след седмица родих там. Ех, спомени спомени  Joy

# 3
  • Мнения: 1 045
Д-Р Градинаров - Окръжна Болница и Д-р Александраов АГ Болница  Peace

# 4
  • Мнения: 2 784
Лично аз, в началото на бременността си сменях д-р Градинаров. Много бях доволна преди да забременея, но бременността ми беше в началото проблемна, а с него имах 2 пъти повече проблеми. Сестрата му си позволяваше да ми вика, той не си миеше ръцете след преглед на циганка, преди да прегледа мен. В най-добрия случай прегледа траеше 5 минути, като друга пациентка вече чакаше вътре в кабинета. С кръвоизлив ме накара да пия 2 седмици ударна доза витамин С, като казваше, че ако не загубя бебето, най-вероятно ще е увредено и не ми предписваше никакви хормони. Отказваше да ми даде болничен- уж се налагало да полеже в болницата няколко дни, или по втория начин (гинеколожката при която бях после още като разбра, че още се водя на работа някъде към 4 месец, ми даваше болничен до края). Много още мога да кажа и съм казвала за този "доктор" и няма да престана да предупреждавам за него. Лично аз се надявам да не го срещна никога повече.
Моята лекарка беше д-р Кавърджикова. И за нея тук имаше едно отрицателно мнение, но аз лично съм повече от доволна. Мисля, че няма да намериш доктор, за когото да има само положителни мнения, но лично за д-р Градинаров- не те съветвам. Прегледай белия списък за докторите във Варна, в Здравния форум и се ориентирай.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0
Това е линка.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Танев е моя доктор и няма да спра да го хваля ! Heart EyesНо в едно съм сигурна де,всеки доктор си има гафове и ще чуеш както добро така и лошо!
А иначе аз ти препоръчвам Танев,Атанасов от АГ-болница или Скочев от Окръжна.Успех в избора!  newsm10

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Лично аз, в началото на бременността си сменях д-р Градинаров. Много бях доволна преди да забременея, но бременността ми беше в началото проблемна, а с него имах 2 пъти повече проблеми. Сестрата му си позволяваше да ми вика, той не си миеше ръцете след преглед на циганка, преди да прегледа мен. В най-добрия случай прегледа траеше 5 минути, като друга пациентка вече чакаше вътре в кабинета. С кръвоизлив ме накара да пия 2 седмици ударна доза витамин С, като казваше, че ако не загубя бебето, най-вероятно ще е увредено и не ми предписваше никакви хормони. Отказваше да ми даде болничен- уж се налагало да полеже в болницата няколко дни, или по втория начин (гинеколожката при която бях после още като разбра, че още се водя на работа някъде към 4 месец, ми даваше болничен до края). Много още мога да кажа и съм казвала за този "доктор" и няма да престана да предупреждавам за него. Лично аз се надявам да не го срещна никога повече.
Моята лекарка беше д-р Кавърджикова. И за нея тук имаше едно отрицателно мнение, но аз лично съм повече от доволна. Мисля, че няма да намериш доктор, за когото да има само положителни мнения, но лично за д-р Градинаров- не те съветвам. Прегледай белия списък за докторите във Варна, в Здравния форум и се ориентирай.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0
Това е линка.
Лелееее, такъв ли бил Градинаров Shocked.Аз само раждах при него с уговорка, защото консултациите ми бяха в "Майчин дом".За раждането беше много внимателен, ама как иначе, нали си плащах Close

# 7
  • Мнения: 2 784
Такъв, такъв... Направо бях в шок и ужас, добре, че бързичко го смених с помощта на Джи Пи-то, лично се обади човека да пита във Вега кой е най-добрия гинеколог и води ли ЖК.  Hug Оттогава такава антиреклама му правя, че най-накрая сигурно и той шъ мъ замоли да мине по втория начин, че да млъкна. Mr. Green

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
То и аз като се замисля, втория път няма да е при него Thinking.На мен пък много ми се мазнеше един такъв Sick.Не обичам такова сервилничене Naughty.За другото нямам забележки Grinning

П.П.Сега да не си помислиш, че съм му върла фенка Wink Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 108
Д-р Петинка Цветкова.Страхотен гинеколог и човек.Много съм доволно.При нея има страшно много бременни , но тя на всяка знае името и се обръща с нужното внимание.Работи със ЗК

# 10
  • Мнения: 592
А д-р Г.георгиев от АГ работи ли със ЗОК?

# 11
  • Мнения: 2 784
Мисля, че работи, моя позната беше при него. Защо не изпратиш съобщение на Катюша на лични, щом си се ориентирала към него да я попиташ и да вземеш координатите му?
Успех ти желая!!!  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Аз родих на 16.09. - преди пет дни на ВИП етажа в АГ. Препоръчвам ти го с две ръце! Имах уговорка с д-р Атанасов - много съм доволна и от него. Там видях и д-р Танев - от него също имам добри впечатления. Условията на етажа са много добри, а цените са 400 лв. за нормално раждане и 600 за секцио - това включва избора на лекар и престоя - 4 дни за нормално и 6 за секцио. Ако имаш въпроси - питай.
Успех и леко раждане ти желая!

# 13
  • Мнения: 424
Дидорани, и аз съм се насочила към АГ, ВИП етажа. Добре , че си доволна. А как беше отношението на медицинския персонал - акушерки, санитарки?

Сиса, ако искаш ми пиши на лични за мнение за лекар и аз съм доволна от моя.

# 14
Простете любопитството ми, но защо се отказахте от Майчин дом? Да не са променили нещо цените там?

Общи условия

Активация на акаунт