На планина в Еленския балкан

  • 1 844
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Хора,
Искаме  да отидем на планина с двете малки зверчета за идващите почивни дни. За да е по-близо до Варна се спряхме на Еленския балкан. Липсата на интернет поради шибаната буря и още по-големите шибаняци от Спектрум нет ни скрои лоша шега - нищо не успях да намеря, нито да резервирам. Някой може ли да помогне с идеи, а ако има и информация от първа ръка, ще съм му много благодарна!  bouquet
Предпочитаме къща, с кухня (задължително, за да приготовлявам бебешките бъркочи  Wink)
Някой нещо да ми каже? newsm53

# 1
  • Мнения: 5 370
Абе...аз мога да ти кажа,ама за Троянския балкан и за Априлци-ако искаш?

# 2
  • Мнения: 3 550
Телефон за справки в гр. Елена 06151/31-31. Може да ги попиташ нещо за града, а сигурно ще знаят и за близки хижи, почивни станции в планината и т.н. Весело изкарване и да разкажеш после!                                                                                                                                                                                 

# 3
  • by the sea
  • Мнения: 98
Виж http://www.truhchev.hit.bg/gallery.html
Е, няма да разполагате със самостоятелна кухня, но пък собственниците са доста сърдечни хорица и положително биха съдействали за намирането на някакво компромисно решение.
Късмет Wink

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ето ти няколко места където можеш да провериш:
с.Лазарци вила Релакс тел: 0888643673 и 0887541774
с.Яковци вила Трифонови 06151/3067 и 0889719805
покрай Елена вила Марафелци 0885602756
Мога да потърся и още ако искаш. Между другото и аз ще съм в Еленския балкан на 23,24,25 септ. Ние ще ходим на Мийковци, ходим там по няколко пъти в годината и съм много доволна.

# 5
  • Мнения: 8 769
Благодаря ви много! Ще си запиша телефоните и ще звъня. Нямам нищо против Мийковци, но там няма места във вилите, които проверихме. Мисля, че и тази Трифонови я чекнахме - нямаше места. Естествено, при липсата на нет, няма нас да чакат Sad
СърДечко, давай координати. На ЛС, плийз, че и форума не винаги успявам да отворя.

Общи условия

Активация на акаунт