Дубай

  • 185 436
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 398
А вие какъв интернет смятате да ползвате? По хотелите си има някаква тарифа, примерно 5 долара на час, по стандартните кафенета от рода на Старбъкс, Коста, Неро, също има wifi, някъде е безплатен при поръчка над 30 дирхама примерно, което са 2 кафета. Но ти говоря ориентировъчно, не мога да цитирам точни цени. И не знам дали можете да ползвате SkypeOut, преди беше блокиран като опция, само обикновен скайп се ползваше. А в момента не знам. Дано се появи някой баш от Дубай да каже.
няма да ви проверяват компютъра просто така, но в случай на някакъв инцидент с ваше участие - да, напълно е възможно.



Ами мислим от хотела да ползваме просто да знаем как е малката.Нищо повече.
Благодаря ти за информацията  Hug
Да се надяваме, че няма да има инциденти  Embarassed

# 241
  • Варна
  • Мнения: 107
Момичета, някоя от Вас ходила ли е в клуб 360, който се намира в хотел Джумейра. Чувам, че е страхотно, но и много скъпо. Искам някой, който е ходил да ми каже какво значи много скъпо. Намерих меню на скай бара в Бурж Ал Араб и коктейла е около 100 дирхама, дали са такива цените и в 360, за там не намерих меню? Благодаря Ви!

# 242
  • Варна
  • Мнения: 107
Или някой ако е ходил в хубава дискотека или бар, моля да сподели.

# 243
  • Мнения: 1 180
А някой да ме светне какви дрехи да си взема за началото на февруари? Гледам, градусите ще са около 23-25, но май не съвпадат с нашите представи ... А и някъде четох, че където е климатизирано, е много студено - така ли е наистина? Тънко яке, кожено тънко ли, блузи - къс, дълъг ръкав....посъветвайте ме.
За хотел - спрели сме се на един в Мол ъв емирейтс.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 107
И аз ще ходя началото на февруари и съм решила сандали да си взема, блузи с къс ръкав, дънки и дънково яке за връхна дреха. Ние сме от 4.02 до 12.02 и гледам, че някой от дните е до 30 градуса, но вечер 18-19, така че  ще издържа със сандали, стига да имам нешо връхно.

# 245
  • Мнения: 9 899
сложи и едни маратонки за всеки случай, че от България ще ти е студено по сандали  Wink

аз не мога да съветвам, понеже съм зиморничава, но на мен ми е студено сега. Бих взела един такъв комплект - маратонки, дънки/джинси, памучна блуза с дълъг ръкав и по-дебела жилетка/яке. С това се пътува натам и насам, останалото лятно.

# 246
  • Мнения: 1 381
ами сутрин и вечер си е хладно...аз и по сандали ходех, но си беше студенко. Така че задължиелно си взимате връхна дрешка за сутрин и вечер дънково яке...памучно половеряе с дълък ръкав или шал по голем да се няметнеш.

# 247
  • Мнения: 11 308
Имам си една мечта  Crazy да посетя Дубай. Имам приятели който живеят там от 10 години, така, че шанс имам  Embarassed , но кога ......дано да е скоро  Praynig

# 248
  • Мнения: 398
Момичета откъде да си купим злато.Една позната много настоява да й купим от Дубай сега.От къде е най-добре  Embarassed

Реа пожелавам ти много скоро да осъществиш мечтата си

# 249
  • Мнения: 11 308
Реа пожелавам ти много скоро да осъществиш мечтата си

Благодаря за пожеланието  Hug

# 250
  • Варна
  • Мнения: 107
Момичета, кажете нещо и за нощния живот. Някой посетил ли е заведение, което му е харесало? Навсякъде чета, че е много скъпо, истина ли е?  bouquet

# 251
  • Мнения: 2 175
Да ви успокоя за времето - вчера беше 27-29 гр.. Sunglasses
Е, късно вечер си става доста духливо, но все пак е пустиня..

Бурж Халифа определено си струва да се види, както и цялото ларго край нея.

# 252
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Момичета, някоя от Вас ходила ли е в клуб 360, който се намира в хотел Джумейра. Чувам, че е страхотно, но и много скъпо. Искам някой, който е ходил да ми каже какво значи много скъпо. Намерих меню на скай бара в Бурж Ал Араб и коктейла е около 100 дирхама, дали са такива цените и в 360, за там не намерих меню? Благодаря Ви!

Клубовете са скъпо удоволствие. Входът е вече 100 диархама. Напитките са по 25 мл и не са по-евтини от 30 диархама. В повечето охраната следи и за облеклото. Български "обичай" е да се "подготвят" предварително. На който, напиването му е задължтелно и средствата ограничени, това е изхода Simple Smile
































# 253
  • Варна
  • Мнения: 107
Благодаря за всичката информация, която ми дадохте момичета! Петък заминавам и като се върна ще пиша подробно.  bouquet

# 254
  • Мнения: 1 180
Вчера се върнахме от Дубай - прекрасно беше!!! Очарована съм от всичко, само малко се разочаровах от Бурж ал араб /от подводния ресторант/, но пък колко се смях там....определено ще го помня дълго! Сега нямам време да пиша, по-късно ще дам подробна информация.

Общи условия

Активация на акаунт