моля за съвет от скоро раждали - търся добър гинеколог

  • 679
  • 4
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета, за моя приятелка търся гинеколог!
Искам да си кажете мнението и за Шейново - като цяло и някой специалист поименно  Laughing
Значи предпочитам да е към ЗК - сещате се защо  Wink но приемам съвети и за платени специалисти
Предварително благодаря - четох разните му там списъци но ми трябва спешна информация и то най-прясна!

# 1
  • Мнения: 6 314
д-р Райчева - медицински център Хестия
бул. Черни Връх 68
Тел. 9622077   сл.мобилен 0887/600511

Изключително доволна съм от нея и вече 8 години съм при нея. Доколкото знам още доста мами от форума ходят на прегледи и проследяват бременността си при нея.

Приемът е платен, но определено си заслужава.

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
и аз като мамма:)

# 3
  • София
  • Мнения: 2 896
Специално за Шейново знам,че Ненов е добър, но проблемът там бил,че като се запишеш на ЖК (абонамента за проследяване струва 220 лв.) няма гаранция,че винаги ще те преглежда един и същи лекар, което е малко объркващо и бременните се чувстват малко несигурни. Така или иначе повечето лекари там са добри специалисти.
Моята бременност я проследи др. Марияна Райчева, тя също ми направи и секциото-много съм доволна и горещо я препоръчвам!!!Цените и са като на колегите и-нито по-ниски, нито по-високи, но обгрижването, ако мога така да се изразя, е ИСТИНСКО, малко са днес лекарите като нея. Друго няма да казвам, че прекалено много я хваля, ама много си я обичам.

# 4
  • София
  • Мнения: 596
За Шейново нищо не мога да ти кажа, но както всички ще ти препоръчам там където ходя:
д-р Петя Генчева - 0888 601 681 и 928 1330
 и д-р Христова в Правителствена болница - 9607681
има и частен кабинет, но не му зная координатите

Общи условия

Активация на акаунт