Всъщност, веднъж появили се стриите могат ли да изчезнат?!?

  • 17 378
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте,

Загубих доста килограми за последната година, но се притеснявам, че имам много стрии, които много ме притесняват. Веднъж появили се, има ли спасение да се премахнат или поне до колко % може да се заличат. Моля Ви споделете как сте се преборили с тях, ако имате положителни резултати.

Благодаря Ви предварително.



# 1
  • Мнения: 6 155
Ако все още са лилави стриите имаш някакъв шанс. Обилно мазане с кремове против стрии и може да имаш късмет да изчезнат една част. Момичетата бяха споделили тук, че са доволни от  крема на Avon. Но само докато са все още лилави /червени/. Станат ли бели стриите - единствено процедури с лазер биха могли да ги заличат.

# 2
  • Мнения: 8 505
Станат ли бели стриите - единствено процедури с лазер биха могли да ги заличат.

И то пак не изцяло-стават много тънки,но на слънце (на плаж например) си личат.

# 3
  • Мнения: 1 645
И аз бих препоръчала крема на AVON,но не ги премахва напълно.Лазерът е много добра алтернатива за решение на проблема,но излиза скъпичко и налага да се прави няколко пъти /в зависимост от стриите/ и за дълго време защото е нужен интервал между процедурите...

# 4
  • Мнения: 254
Здравейте,

Благодаря за вашите мнения. Ще взема да го опитам все пак този Авон, въпреки, че аз нямам лилави стрии, не съм и забелязвала лилави стрии. Ще взема малко да прочета за лазера и може би ще направя тези процедури, че не си е работа, доста е грозно като сложа къси панталонки и всичко се вижда особено като пекне онова ми слънчице:))

Jule

И аз бих препоръчала крема на AVON,но не ги премахва напълно.Лазерът е много добра алтернатива за решение на проблема,но излиза скъпичко и налага да се прави няколко пъти /в зависимост от стриите/ и за дълго време защото е нужен интервал между процедурите...

# 5
Някой знаели колко стува премахването на стрии с лазер и в коя клиника

# 6
  • Мнения: 6 155
Някой знаели колко стува премахването на стрии с лазер и в коя клиника

В клиниката на Сердев:
Дермабразио с алуминиеви кристали   
     - Третиране на цикатрикси, стрии, акне - 1,5 евро/см2

# 7
  • Мнения: 995
 Пробвала съм редуктора на "Галеник" за вече появили се стрии.При мен има едва забележим ефект за 2 месеца, но трябва да си призная, че се сещам от дъжд на вятър Embarassed
 
Чувала съм добри неща за това:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_985.htm

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 449

Аз ги ползвах след раждането - на още лилави стрии и много съвестно се мажех. Понамаляха, но определено ефектът не беше много голям  Sad.

# 9
  • Мнения: 4 116
А някой  ходил ли е на тези терапии с лазер? И къде точно се намира тази клиника? Някакъв телефон за връзка?
Аз се мазах с крема на Avon през цялата си  бременност и стрии нямах, но учудващо след раждането се появиха няколко  на корема над пъпа и ми е едно такова грозно... Sad

# 10
  • Мнения: 2 952
Много са лоши стриите ...целулита поне с  упражнения  се намалява( или изчезва ), обаче  стриите  са  разкъсвания на кожата и ако са дълбоки  на 3 пласта в  дълбочина ....няма махане... Rolling Eyes Освен с  нови пластични процедури ....лазер ...абе ... Rolling Eyes  С крем ....само ако са много повърхностни и много "пресни"....и  то   може  би.... newsm78

# 11
  • Мнения: 264
Ох ... тия стрии .... доста е гадничко наистина.
Аз също се замислям за лазер ... колкото и да струва, самочувствието преди всичко. Някои мами казаха че са мазали пресните (лилави) стрии с контрактубекс ... и имало ефект ... но да предупредя - това е крем за белези ...

# 12
  • Мнения: 6 155
Ох ... тия стрии .... доста е гадничко наистина.
Аз също се замислям за лазер ... колкото и да струва, самочувствието преди всичко. Някои мами казаха че са мазали пресните (лилави) стрии с контрактубекс ... и имало ефект ... но да предупредя - това е крем за белези ...

От контратубекса няма ефект Naughty

# 13
  • Мнения: 258
Стига,сериозно ли няма спасение?!Обзеха ме страхотен ужас и страх след това,което прочетох newsm45 Не помня къде,но четох,че след раждането за 1-2 максимум 3 години изчезвали напълно..и се успокоих  Weary имам грозни лилаво-червени резки отстрани на бедрата...и като ги гледам се чувствам ужасно  smile3518 сега наистина се притесних вече...мога обаче да ви кажа за един домашно правен мехлем,който не знам защо си въобразих,че ги намалява малко...прави се от невен и мас мисля.ако някой се интересува,ще попитам за точната рецепта...аз започвам отново да го използвам(след като спрях да се мажа заради 'успокоението',което прочетох,че ще изчезнат след време)

# 14
  • Мнения: 5 313
мога обаче да ви кажа за един домашно правен мехлем,който не знам защо си въобразих,че ги намалява малко...прави се от невен и мас мисля.ако някой се интересува,ще попитам за точната рецепта...аз започвам отново да го използвам(след като спрях да се мажа заради 'успокоението',което прочетох,че ще изчезнат след време)
Интересно ми е какъв е този мехлем. newsm78Ако намериш рецептата,моля те напиши я.  bouquet
Не искам и аз да те отчайвам,но знам че появилите се стрии никога не изчезват напълно.
Полагай грижи за тялото,кожата трябва винаги да е добре овлажнена.

Общи условия

Активация на акаунт