Частна ясла в Бургас ?

  • 8 364
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Здравейте,
някой знае ли, дали има частна ясла в Бургас?
Благодаря ви предварително Simple Smile.

# 1
  • Мнения: 1 264
Здравейте,
някой знае ли, дали има частна ясла в Бургас?
Благодаря ви предварително Simple Smile.
Колко голяма е госпожицата ? Има градина която приема деца над 2 години  Simple Smile

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Здравейте,
някой знае ли, дали има частна ясла в Бургас?
Благодаря ви предварително Simple Smile.
Колко голяма е госпожицата ? Има градина която приема деца над 2 години  Simple Smile

Я, коя тя бе,Танче? Аз търсих за Мартин, основно заради алергията, но не попаднах на никоя частна и сега ходи на обикновена ясла. Кажи нещо повече за тази - къде е, цени, програма?

# 3
  • Мнения: 229
Цитат
Колко голяма е госпожицата ? Има градина която приема деца над 2 години  Simple Smile
Цитат
Ами малка е ooooh!.Сега е на година и 1 месец .

# 4
  • Мнения: 1 264
Здравейте,
някой знае ли, дали има частна ясла в Бургас?
Благодаря ви предварително Simple Smile.
Колко голяма е госпожицата ? Има градина която приема деца над 2 години  Simple Smile

Я, коя тя бе,Танче? Аз търсих за Мартин, основно заради алергията, но не попаднах на никоя частна и сега ходи на обикновена ясла. Кажи нещо повече за тази - къде е, цени, програма?

 Тази градина " Защо ? Защо ? " питам за нея в съседната тема на Сливница е  Simple Smile Децата в група са 7 , приемат деца над 2 годинки , работното време е от 6 до 23 часа , можеш и почасово да си оставиш детето там Simple Smile Ако искаш ще ти дам телефон и адрес  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Здравейте,
някой знае ли, дали има частна ясла в Бургас?
Благодаря ви предварително Simple Smile.
Колко голяма е госпожицата ? Има градина която приема деца над 2 години  Simple Smile

Я, коя тя бе,Танче? Аз търсих за Мартин, основно заради алергията, но не попаднах на никоя частна и сега ходи на обикновена ясла. Кажи нещо повече за тази - къде е, цени, програма?

 Тази градина " Защо ? Защо ? " питам за нея в съседната тема на Сливница е  Simple Smile Децата в група са 7 , приемат деца над 2 годинки , работното време е от 6 до 23 часа , можеш и почасово да си оставиш детето там Simple Smile Ако искаш ще ти дам телефон и адрес  Simple Smile

Подозрях аз, че за нея става дума Wink - нова ли е? Тел. и адрес ще ми бъдат полезни - мерси Grinning!

# 6
  • Мнения: 1 264
Сливница 23 на 1 етаж  телефона ще ти го дам утре  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 687
aq_kiara, хайде ако не ти е проблем пусни и тук телефона (или ми го прати на лични). А освен тази градини, има ли друга, която да работи поне до 18-19 часа? Без значение дали е частна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ая, какви са цените в тази детска градина?

# 9
  • Мнения: 649
може ли телефоните на градината? Имаш ли информация дали провеждат някакви спортни занимания с децата там

# 10
  • Мнения: 1 264
0888261174 това е телефона таксата е 150 лв приемат деца от 2 до 12 години по 7 деца са в група , ако нямат навици ги учат носите си гърненце / питах за племеника затова знам /  може и почасово да се оставят деца там работи от 6 до 23 часа
Само да , ако искате да разгледате помещенията трябва да се обадите 1 час преди да отидете иначе няма да ви пуснат  Wink Казаха ми от съображение за сигурност на децата  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 264
aq_kiara, хайде ако не ти е проблем пусни и тук телефона (или ми го прати на лични). А освен тази градини, има ли друга, която да работи поне до 18-19 часа? Без значение дали е частна.
В Зорница има седмична група там можеш да вземаш детето и по-късно Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 035
aq_kiara, хайде ако не ти е проблем пусни и тук телефона (или ми го прати на лични). А освен тази градини, има ли друга, която да работи поне до 18-19 часа? Без значение дали е частна.
В Зорница има седмична група там можеш да вземаш детето и по-късно Simple Smile

къде точно е тази седмична група и какви са таксите,помещенията,по колко деца са.......? newsm78

# 13
  • Мнения: 863
доколкото знам седмична означава,че там децата остават за цяла седмица и се взимат само за събота и неделя,едни познати даваха там детето си,нещо,което аз така и не проумях,тоест гледаш си детето само събота и неделя,през седмицата остава да спи там и нощем
сигурно могат да се оставят и до към 6-7 часа и пак да си го взимаш за ве4ерта,aq_kiara сигурно това е имала предвид newsm78

# 14
  • Мнения: 1 111
 В Зорница е ОДЗ2.Седмичната група е такава, в която децата се оставят от понеделник до петък.Имам позната обаче, която си взима детето всяка вечер, към 19 часа.Записала го е там, защото е на работа до 18 часа и дневна група не я устройва.Таксата беше 30 лв. миналата година.
 Обаче не зная дали има седмична група към яслата, но мога да попитам, ако ви интересува.
 Частна ясла в Бургас няма.Засега.

Общи условия

Активация на акаунт