Кожен колан

  • 1 851
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 596
Момичета, помагайте, искам да купя на мъжа ми кожен колан, да го изненадам, че нещо има 2-3 дето вече са му старички. Та въпроса ми е от къде, най-добре ще е ако може он да го поръчам, че напоследък все така правя и ми е много удобно. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 381
не знам дали имате Магазини Петек в пловдив или пък Авис Рара

# 2
  • Мнения: 2 596
Ева, не съм ги чувала, но аз не съм много просветена за магазините в П-в, затова исках по-скоро по нета да поръчам. Благодаря все пак.

# 3
  • Мнения: 7 186
Ако те интересува мога да ти кажа къде има магазин на Петек в Пловдив. Ама зависи и какъв колан търсиш де и за колко пари, ако искаш по- спортен може да намериш в дънковите магазини. В Халите също продават колани от естествена кожа.
За онлайн не мога да ти помогна.

# 4
  • Мнения: 2 596
Значи става въпрос за по-официален колан. За парите, да не е много скъп. И аз не знам, не знам изобщо какви са цените.

# 5
  • Мнения: 527
В Халите като влезнеш веднага в дясно има магазин за кожени изделия, колани, портфейли и т.н., аз скоро си взех дамски от там за 18лв., предполагам, че и мъжките ще струват толкова. Избора е доста голям, а цената мисля че е нормална. На Петек коланите са доста скъпи. 

# 6
  • Мнения: 2 596
Villy, благодаря, това ме устройва.

Общи условия

Активация на акаунт