Издирвам един хотел във Варна...

  • 1 207
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
Имам една питанка, дано ми помогнете.   Simple Smile

Става въпрос за следното - годеникът на сестра ми посетил преди две-три години един хотел във Варна, но не помни името му, нито има визитка.

Хотелът приличал на малък замък, с островърхи кули, със сива облицовка, бил със старинно обзавеждане.
Имал зелен парк и дъговиден басейн.
Намирал се в края на Морската градина, до пътя за Златни пясъци.

Сега се е присетил, че могат да се оженят там другото лято, но не можем да го издирим - пробвах се в интернет сайтове и попаднах на хотел "Алекта", но не бил този...

Някакви идеи?  newsm78

Мерси!  Grinning

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 694
А дали не е хотела на Августин Пейчинов - по описанието за мен е точно той с единствената разлика че не е в края на Морската градина а е на Журналист срещу станцията на БАН.

# 2
  • Мнения: 1 216
Единственото, за което се сещам, е Вила Сагона. Дали имат басейн не съм много сигурна, но знам, че това е стара вила-хотел в такъв стил. Намира се в Морската градина до Делфинариума, съвсем до морето.

# 3
# 4
  • Мнения: 1 045
Аз се замислих да не Вила Далас на Почивка  Rolling Eyes Тя е с такова старинно обзавеждане и е светличка ама не е като замък май  Blush

# 5
  • Мнения: 2 839
ИЛи е Сагона, или е Далас. Друго на описаното място няма. По-вероятно да е Сагона, че там басейна е дъговиден.
Там е добре за сватба, ама нещо отминава сезона на откритите купони, да не са закъснели  Grinning
Иначе там правят доста сватби.

# 6
  • Мнения: 2 161
Единственото, за което се сещам, е Вила Сагона. Дали имат басейн не съм много сигурна, но знам, че това е стара вила-хотел в такъв стил. Намира се в Морската градина до Делфинариума, съвсем до морето.

newsm10

# 7
  • Мнения: 4 915
Оф, хора, чак сега си изрових темичката!  ooooh!

Златни сте, благодаря ви искрено!!!  Hug Hug Hug

Ще пратя линк към темата на сестра ми /че е в чужбинско/, предполагам, че е един от посочените хотели.  Grinning

А сватбата, живот и здраве, ще е догодина.   Simple Smile

Още веднъж - благодаря!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт