Имам въпрос за дермокозметиката на Avon от новият им каталог?

  • 979
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Спряла съм се на едно кремче, казва се "Коригиращ крем за линии и бръчки" и го дават като алтернатива на колагеновите инжекции и с него дават подарък "Микро ексфолиант". Дотук добре, кремчето с подаръка ми е за подарък на мама, иска ми се да се поосвежи малко(а тя сама пари за такова нещо няма да даде). Въпросът ми е дали сте ползвали този крем и въобще тези продукти A new clinical - Дермокозметика защото не ми се ще да си хвърлям парите на вятъра, по добре с тях да купя нещо по ефективно за майка ми, от друга страна това е почти тавана на финансовите ми възможности за подарък за момента. Въпросното кремче се намира на 10-11 стр. от каталога
Хайде, чакам мнения моляяяяя...

# 1
  • Мнения: 1 645
Lilly,ефективен крем срещу бръчки няма...иначе би било много хубаво Grinning Grinning GrinningНо такива които подобряват вида на кожата-да...и колагеновия на ANEW е един от тях.За микро-ексфолианта нищо не мога да кажа,защото сигурно е нов продукт,но кремчето аз подарих на майка си и е много доволна.Между другото тя започна да ползва и други неща от тази серия и има ефект.Серията е най скъпата в AVON и си заслужава парите.Много пъти съм казвала "според цената и качеството" и в повечето случаи излизам права в избора си.
Според мен...страхотен подарък newsm10
Поздрави

# 2
  • Мнения: 3 835
Бялата серия е наистина изключителна! (Златната не съм я ползвала още Grinning)
Значи, този крем хидратира кожата и оттам тя става много по-еластична и съответно с по-добър, вероятно и младежки вид!

Аз съм супер доволна от алтернативата на хим. пилинг, но това е друга тема ...

# 3
  • София
  • Мнения: 10 309
Лили, извинявай че ти се намесвам в темата, ама и аз с подобен въпрос  Embarassed
Някой да е ползвал Химическия пилинг от същата серия.... много ми е интересно, за какво точно е  newsm78
При мен, свекървата има много спукани капиляри по лицето и с се чудя какво да и подаря за борба с тях  Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
а ми точно за този незнам,но моята майка от 5г използва кремовете п/в бръчки от серията ANEW и мога да кажа че доста се поопъна кожата на лицето и.

# 5
  • Мнения: 8 460
Лили, извинявай че ти се намесвам в темата, ама и аз с подобен въпрос Embarassed
Някой да е ползвал Химическия пилинг от същата серия.... много ми е интересно, за какво точно е newsm78
При мен, свекървата има много спукани капиляри по лицето и с се чудя какво да и подаря за борба с тях Sickпозн
Химическия пилинг го поръча от мен моя колежка.Много се притесняваше,дали няма да се изрине,но остана доволна-Не знам,дали действа при спукани капиляри,защото колежката ми няма такива.Доколкото знам за този проблем се препоръчва Ботанисорс/дано не бъркам нещо/.Но Anew все пак е козметика от по-висок клас и според мен може да се опита.

# 6
  • Мнения: 1 645
При спукани капиляри пилинга не е желателен.ТРябва да се ползват подхранващи кремове и маски.
Доколкото знам за този проблем се препоръчва Ботанисорс/дано не бъркам нещо/.
Да,точно този крем е идеален при кожа със спукани капиляри newsm10.Той се препоръчва при този проблем и е много добър!!!

# 7
  • Мнения: 3 835
Някой да е ползвал Химическия пилинг от същата серия.... много ми е интересно, за какво точно е  newsm78
При мен, свекървата има много спукани капиляри по лицето и с се чудя какво да и подаря за борба с тях  Sick

О, химическият пилинг на мен направо ми свали кожата - в положителен смисъл.  Мисля, че порите ми се почистиха страхотно; някакси ми изравни кожата. Също и пигментациите намаляха.

За спукани капиляри е един серум от същата серия, като писалка. Мисля че и той е намален.  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 3 861
Някой да е ползвал Химическия пилинг от същата серия.... много ми е интересно, за какво точно е  newsm78
При мен, свекървата има много спукани капиляри по лицето и с се чудя какво да и подаря за борба с тях  Sick

О, химическият пилинг на мен направо ми свали кожата - в положителен смисъл.  Мисля, че порите ми се почистиха страхотно; някакси ми изравни кожата. Също и пигментациите намаляха.

За спукани капиляри е един серум от същата серия, като писалка. Мисля че и той е намален.  Sunglasses

Стики, а болезнен ли е този химическипилинг? Не съм си правила никога, но съм чувала, че не е приятно усещането... Sick

# 9
  • Мнения: 3 835
Болезнен - не. Може леко да щипе, но не е неприятно.

 newsm78 Мисля, че тази процедура е специфична, защото третира по-сериозни проблеми като белези от шарка напр.

# 10
  • Мнения: 2 952
   Само комбинираните процедури помагат, момичета!Нека се маже с крем , но и да  ходи на козметик така на няколко месеца поне  според  кожата (В БГ не е толкова  скъпо, въпрос на навик е)....да по4иства лицето , масажи (топло /студено)....Също правилното хранене се отразява на лицето!!!Плодове на гладно  сутрин е  малък пример.

   И така , само с мазане не става , но  един такъв подарък би могъл дА засили поне мотивацията у жената и да и напомни да  се погрижи за себе си и да се "полигави" малко...

   Не е невъзможно да се постигне по-добра и по-свежа кожа , обаче  не така лесно ...крема е  отгоре ....а  отдолу.....иска се  грижа... Peace

# 11
  • Мнения: 3 861
поръчах кремчето, като за начало дано има ефект и дано това я мотивира да започне да полага повечко грижи за себе си Wink
Благодаря ви за съветите Hug

Общи условия

Активация на акаунт