Реклама с кърмаче

  • 746
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Тия дни нали се шляхме по пътищата на България и какво да видя: на магистралата София-Пловдив, някъде преди Ихтиман (ако се пътува в посока Пловдив) видях една реклама, на която майка кърми бебето си. Толкова се впечатлих, за пръв път виждам подобно нещо, че дори не разбрах какво се рекламира. Чак след няколко дни, на връщане специално следих за нея и видях, че е за ...... капково напояване.
Та реших да споделя това с форума и да питам: Тук нали имаше една майка, която навремето писа, че има идея за реклама със сучещо бебе. Тогава още не беше узряла идея, пък и тя не поиска да ни каже, ама сега, щом рекламата е вече факт да полюбопитствам дали това е нейна творба.
И изобщо как е протекла изработката? Кой кърми? Някоя форумска мама ли е? Или самата авторка? Изобщо всякакви подробности ще са ми интересни, а сигурно и на момичетата тук.

# 1
  • Мнения: 1 215
Едно време на календарите на БЧК, ДЗИ и др. редовно имаше майка с кърмаче.

# 2
  • Мнения: 3 161
стейси, аз имах предложение за реклама към Рекламна пауза на К1, ама нито те ми писаха, нито пък аз ги гледам, така че не знам какво е станало... Но пък тази идея за напояването не е моя! Благодаря, че споделяш видяното - капка по капка... Скоро току виж видим и някое двегодишно захапало цица на билборд, тогава ще падне смях!  Joy

# 3
  • Мнения: 6 243
Рекламата, за която пише Steisi е на "Полимекс" - компания, продаваща системи за капково напояване. Тя е на магистралата поне от една година и аз много я харесвам. Има виц в нея, а и е добре изпълнена.

# 4
  • Мнения: 7 106
Същата реклама я виждам във всеки брой на вестник Фермер (ако не се лъжа). Моя мъж си го купува и ми е идвало много пъти да я сканирам и да ви я покажа.

# 5
  • Мнения: 6 243
Същата реклама я виждам във всеки брой на вестник Фермер (ако не се лъжа). Моя мъж си го купува и ми е идвало много пъти да я сканирам и да ви я покажа.
И аз тоже! Даже се рових из интернетя да я намеря, ама я нямаше, и затова не е ставало дума досега. Но всеки път като ходим към София, й се радвам.
(Имам още един любим билборд на входа на Стара Загора - на "Собиески" с логото "Stara Zagora - center of the Universe", ама него го махнаха Sad)

# 6
  • Мнения: 980
Не съм я правила аз. Mr. Green
По този повод да разкажа: като бяхме на консултация преди седмица, педито ни пак се прехласваше по Габи и поиска да я снимат за някаква реклама. Таткото ни веднага отказа. Аз, като се замисля, много се изкушавам да правя  разни дизайнчета с нея, имам си за лично удоволстие, но... Не ви ли се струва доста меркантилно да се използва бебе за да се продава някакъв продукт. Дали няма това да повлияе негативно на бебето по много направления?

Общи условия

Активация на акаунт