рибомунил след изкаран грип

  • 1 173
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 273
Здравейте, синът ми изкара грип, лекарите предполагат A/h1n1/,. макар да не бе доказано със серологично изследване. Заради продължителният фебрилитет /7дни/, ни изписаха антибиотик/първо цефзил, после сумамед - така прецениха и аз давах/. Нямахме усложения, имаше само кашлица, която сега отмина. Заради  продължителната вироза обаче давах както антипиретици, така и сиропи, като се добавят и антибиотиците, станаха много лекарства. Сега ни препоръчват по схема рибомунил. искам да попитам кога да го започна. Да изчакам ли известно време, тъй като доста лекарства изпихме или това не е от значение? Има ли опасност рибомунилът "да го разболее". Честно казано изпитвам страх след този грип, спряла съм го дори от детска градина, за да избегнем контакти, тъй като имунната му система била остлабена след този вирус. Моля, посъветвайте ме дали и кога да давам рибомунила.

# 1
  • Мнения: 5 760
Рибомонил повишава имунитета срещу бактериални инфекции и няма опасност да влоши състоянието на детето. Приема се дори и при болест.

Общи условия

Активация на акаунт