Айд наближава, мир и любов повелява – 126та арабска тема

  • 42 867
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 800


и аз не съм по здравословния начин на живот,но виждам как глупостите ми се отразяват на здравето.
Защо ни е хубаво тяло,като е болно!?


чакай , чакай, с напредването на възрастта все по-здрави ще ставаме  Laughing Laughing Laughing 
всичкото люто и мазно дето съм погълнала, ще ми се върне  Sick
всичките полуфабрикати, всичката нискокачествена храна дето ни пробутват ....

# 571
  • Мнения: 468
Добро утро. Кафенце?



Пък тортата от Лили.  Peace

Пораздвижихте се вече, е то така е, работен ден, половинките, роднините са на работа, децата на училище, а и много от нас мамите също, което си е свободно форумско време в чист вид.  Joy

За кой сайт става дума, за този, който даде преди няколко дни ли, Лили? Защото на мен той ми се отваря.  newsm78
Снимката с небостъргачите е уникална просто, наистина си в облаците.  Peace

Алвера, мен преди не ме е било страх от високото, обаче сега що ми се завива свят и от 5-тия етаж незнам. Не смея дори да простирам прането на външните простори.  Sick

Шилан, не се притеснявай, щом си на цикли с апетита, ще дойде и втора серия с яденето. Wink

Айа, докога си тук?  Hug По повод карикатурата може би ще е интересно да гледате филма "Измамата Обама". Не претендира да е сто 100% обективен, но засяга и важни теми.
А днес по БТВ дадоха един човек, който се отказал от миналото си и станал монах. Но не е бил какъв да е, а Брокер от Уолстрийт!  Shocked

Хайде, чакаме включване от други освободили се мами и немами. Mr. Green

# 572
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
А днес по БТВ дадоха един човек, който се отказал от миналото си и станал монах. Но не е бил какъв да е, а Брокер от Уолстрийт!  Shocked

Хм, щом е бил брокер много грехове ще трябва да изкупва  Thinking. Направо отшелник ще трябва да стане, струва ми се.

Лили, съгласна съм ! Чакай да дойда и аз пък двечките да отидем да видим дубайското чудо  hahaha. Ама аз докато дойда, ще се пръкнат други чудеса, така че я си ходи без мен   bouquet. Пък ще разказваш впечатления.

Да ви се оплача-нещо съм се повредила сигурно. Опитах се да гледам Аватар !!! на компа в къщи.Качеството беше сравнително добро, ама не можах да изтрая и до половината.Може би ако го гледам на кино ще е по-въздействащ или поне ще трябва да стоя до края и да гледам  Mr. Green. Ама не ми беше интересен филма. Напоследък нещо не мога да харесам нищо. Ако загледам някой филм, след третия епизод ми ставе безинтересен вече. Така ми омръзна "Излъжи ме", а иначе ми хареса в началото. Сега гледам един друг филм "Кости", ама ако изгледам още две-три серии, не знам дали ще го издържа и него.  Sad
Оплаках се , така че отивам да поработя  Laughing

# 573
  • Мнения: 550
Осъзнаването на проблема е първата кра4ка към неговото решение.  Peace 3на4и сте на правилния път.

И мен много ме е страх от високо, с моите метър и малко под 60 см съм свикнала да гледам земята от малка висо4ина  Crazy Не прили4ам на хората от моя край (пиринския), където сега са много популярни делтапланерите. Имаме един съсед, два пъти си 4упи краката, но не се отказва - оправи ли се, пак "лети"!
В4ера то4но от баира зад нас излетяха двама ентусиасти. Ето малко снимки

Докато ка4вах снимките Амал и Алвера са писали.
И аз гледах репортажа за монаха. Наистина нещо много рядко срещано, да се откажеш от светския живот, и то ако си бил на такава позиция, с такъв забързан ритъм на живот да се завъртиш колелото на 180 градуса  Thinking
Ина4е се прибирам в края на седмицата, и ме обземат какво винаги смесени 4уства.  Flutter

# 574
  • Мнения: 468
Алвера, и аз гледах Аватар в къщи. Незнам дали е само от размера на екрана, все пак нашия телевизор не е никак малък, но сцените ми вървяха много бързо и роботизирано, което се среща в повечето случаи с анимации, комбинирани с истински актьори. Детето например много мрази филмчето Полярен експрес, потискащо е на моменти точно заради изображенията. newsm78
За монаха, несъмнено има да изкупва огрмни грехове от тази обирджийница Sick, това, което удивлява е, че човека се е осъзнал. Никак не е лесно да се направи такава крачка както каза Айа.   Аз не си падам по екстремните спортове.  Hug

# 575
  • Мнения: 689
Абе хора-Аватар нали е за 3Д-много ясно,че няма е същ ефекта на вашите старомодни тв-та и копютри Laughing

Айа-натъжиха ме снимките-мой съученик се разби с такова чудо и загина  Cry

Алвера-какъв е тоя филм Кости,сериал ли е?На скоро гледах тоя с Андж.Джоли-много подтискащ,по истински случай. Мен ли ме гони параноята или във всеки нов филм думата ,,тероризъм,,се споменава поне веднъж?! Rolling Eyes

Мисля си:монаха кой знае от какво и кой бяга,дано намери покой и пътеводна светлина човека.

Шилан-харесаха ли ти зайчетата,ама котките поне ходят във ваничката,а зайковците торят където им падне.

# 576
  • София
  • Мнения: 17 921
Привет дами от земите гръцки,
Класирах се  и аз на няколкодневна по4ивка.Децата от днес са на даскало, а аз тихомълком, като волна пти4ка излетях със снощния автобус и тази сутрин пристигнах в Атина. То било гот да си безработен...Да видим оба4е, докога ще я пея тази песен.. Wink
Моят апетит, за разлика от този на Шилан е непроняем, ина4е казано винаги въл4и, та затова от пристигането ми тук в ранните сутрешни  4асове до сега успях ве4е да видя сметката на кило мандарини.. bowuu
Айа , не мисля, 4е ръстът на 4овек има нещо общо със страха му от високо..  Mr. GreenАз с моите  относително множко 174 см, пак се шашкам...Май е по-скоро въпрос на ЕГН, при мен де... Wink Някога, преди 10-ина години да ре4ем, не се плашех нито от високо, нито от идиотските атракциони в луна парковете, нито от високите скорости,  но сега нещата изглеждат другоя4е. PeaceНо това да ми е проблемът!
Нещо се улавям, 4е запо4вам да говоря празни приказки, затова ще бягам, но после пак ще се мерна насам..
Поздрави на вси4ки!


# 577
  • Мнения: 468
Незнам дали това, че може да се гледа на 3D е определящо. Понеже гледахме "Ледена епоха 3" на 3D, а после вкъщи на компютъра както си гледаме обикновено и нямаше такива странични  Laughing ефекти като в "Аватар". Както и да е, човекът се е постарал доста. Сюжетът ми харесва, част от фантазиите му за извънземните форми също, някой неща пък е ми допадат, но щом е събрал толкова приходи значи се харесва много. Дано реднеците са разбрали част от алегориите в него.  Mr. Green
Кости май е сериал, не съм го гледала, но видях реклама.

АС, на кого остави децата? По терлици се измъкваш значи, а?  Joy

# 578
  • София
  • Мнения: 17 921
АС, на кого остави децата? По терлици се измъкваш значи, а?  Joy
На баба им. Mr. Green

# 579
  • Мнения: 689
Привет дами от земите гръцки,
Класирах се  и аз на няколкодневна по4ивка..



оххххоооо,от кога безработните ходят по почивки в Гръцко,ех ех Party
щях да те питам какви книжки четеш-да споделиш какво те впечетли,някоя мисъл записа ли си?
Един суданец ме научи четейки книги,да си водя записки и после ги обсъждахме.В тоя ред на мисли,известната фраза на дубайския шейх Мохамад бин Рашид ал Мактум:

,,Другите говорят-ние постигаме.,,

визира това: http://forosesarq.files.wordpress.com/2008/05/dubai_before_after.jpg
и още много други  Wink

# 580
  • Мнения: 24
Привет арабелки хубавелки!!!
Понарастнала активността след празниците браво  Simple Smile
Амалче мерси за кавенцето, от него задължително ще пийна за събуждане  Hug
АС завиждам благородно.
Водна Лилийке какви красоти показваш само. И аз с моите 1.80 имам страх от високо - ама как няма  Mr. Green
Шилан завиждам ти за безапетитието. Рекох си след празниците малко разтоварване ама цък - то именни то рожденни дни ох край нямат  Grinning
Този аватар голяма шумотевица около него. А и за един друг филм сега много се говори - здрач. Има противоречиви мнения за него, да видим кога ще се накарам да го гледам.
Айя радвам се че се наслаждаваш на почивката.
Делта губиш се нещо ще има глоба  Laughing
Алвера и всички останали арабелки които се съм споменала  Hug

# 581
  • София
  • Мнения: 17 921
Лили, книжките, които 4етох, не са такива, от които да извадиш кой знае какви мисли за дискутриране. Целта ми при про4итането им беше опресняване на езика. Peace Ина4е са тип трилъри, по които аз ина4е много, много не си падам. Авторът е Harlan Coben. Заглавията са "Tell no one", "The woods", "Promise me", "The innocent", "Just one look"..Един приятел беше  няколко месеца в командировка в Полша и с тях си е упътнявал времето ве4ер.Та и аз горе-долу така, взех ги от него за тренинг. Но след като про4етох 2-3 от тях,  в останалите сякаш ми се струва, 4е авторът се повтаря... newsm78Първата от гореизброените книги се води bestseller и като такъв е филмирана. Продукцията е френска.Та с две думи, леки4ко 4етиво за безработни. Wink
Никито, този филм предполагам е по книгите на Стефани Майър, от които през последните месеци джобът ми осезаемо се изпразни -"Здра4", "Новолуние", "Затъмнение" и "Зазоряване" - вампирска любовна история...Всяка книга е от порядъка на двадесет и няколко лева. Струват ми се бая повърхностни, ама с тийнейджър не мога да споря. Crossing Arms Така сме струпали и вси4ките бройки на Хари Потър. Rolling Eyes Ама както казва, къде шеговито, къде не съвсем, една моя приятелка, добре е 4е поне 4етат, изборът на литература за момента е подробност... Mr. Green

# 582
  • Мнения: 24
АС същия филм да. За книгите и аз чух че са скъпички, ама ги има и в интернет качени.Моя приятелки ги чете на компютъра си.
А на Хари Потър съм му фен и аз  Embarassed И на Властелина на пръстените също- все такива приказни истории.

# 583
  • Мнения: 800
дано ми се възвърне апетита. Изложих се, едвам 2 лахмаджуна изядох, а обикновено
плюскам по 4 , под недоумяващия поглед на севритьорките Mr. Green

Инатчийке, безработнице такава, заряза безпомощните дечица и го удари по развлечения  Laughing  е 1кг мандарини нищо не е, не засищат.

Айа, и какво като сме се усетили за вредното ни хранене, след като  няма да го променя  Embarassed  ще се вайкам и оплаквам, пък като ми дойде апетита пак ще слагам по пакет масло на ядене и запръжки и кво ли не.  То все ще се мре от нещо, пък дали от катастрофа, или от инфаркт...



Лили,
зайката с балната цикламена рокля  е ненагледна  Laughing  В бг са на мода декоративните зайци.
Ама котките все пак с анякак си по- въодушевени  Laughing  като хора са си направо, з акомпания стават, за беля стават, като се изтегнеш тичат и те до теб да ти мъркат, хапят те по пръстите на краката сутрин в 5 ,защото са гладни, катерят се по шкагфовете и бутат кашон с чинии вътху главатата ти, а  като по чудо успяваш да го хванепш преди да те е смазал  Crazy

ей такива едни, забавни същества  Party

# 584
  • Мнения: 468
дано ми се възвърне апетита. Изложих се, едвам 2 лахмаджуна изядох, а обикновено
плюскам по 4 , под недоумяващия поглед на севритьорките Mr. Green

Така ми напомняш на една приказка за попа от Сан Блас, който бил много дебел и самонедян, ама царят му дал загадка, която да реши за месец и попът почнал да линее - изяждал с мъка по една тава ориз, половин агне и т.н на едно ядене.  Mr. Green

Ооо, щом котаците ти са такива играори, си готова за някой дребосък, няма да ти мигне окото отщуротиите.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт