Някой летял ли е с Air Canada ?

  • 574
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте,

някой летял ли е с Air Canada ?Споделете моля Ви вашите впечатления?

# 1
  • Мнения: 7 605
Мъжо таzи седмица пътува с тях, но само от Торонто до Оттава а в4ера от Оттава до 4икаго, т.е. все кратки полети. Бил доволен пък и аz не бих имала съмнения zа6тото те все пак са в Star Alliance и там са все добри авиокомпаний (и полските  #Cussing out).

# 2
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Да, миналата година от Торонто до Орландо, Флорида. На мен ми харесаха. Само да те предупредя, че в самолета ти е безплатно само кафето (влиза в цената на билета), ако искаш нещо друго, си го плащаш допълнително.

# 3
  • Мнения: 2 452
Ние със съпруга ми летим редовно с тях. Аз съм доволна, въпреки че с годините им се влошава качеството на услугите. Те от 2-3 години са в несигурно положение - все банкрутират и все се спасяват в последния момент. Да, в Стар Алайънс са, но то всички авиокомпании са в някакъв "алайънс", така че това не е гаранция. Преди 6 години бяха обявени за най-добрата авиокомпания в света, но оттогава досега изтече много вода. все пак, ако трябва да избирам, бих ги предпочела пред други.
Извини ме, аз май трактат ти написах, но с една дума - лети с тях! И храната и напитките им са безплатни. Н зная Снежи защо е останала с друго впечатление. newsm78

# 4
  • Мнения: 636
Летяхме с тях преди 3 години. Бритиш си отказали полета и ни прехвърлили на Канадските (без наше знание или съгласа)  Обслужването не помня, но храната беше доста скромна - вси4ко допълнително се заплащаше. Аперитив, ТВ и други екстри, за които бяхме платили на Бритиш - нямаше.

Лаура - презокеанските полети са с храна, Щатските или канадско-щатските - без. Тази година и на европейските полети бяха отрязали храната. Догодина май ще пътуваме с още една ръ4на 4анта (с храна) ... 4е аз как огладнявам там, горе  ooooh!

# 5
  • Мнения: 7 605
Да, в Стар Алайънс са, но то всички авиокомпании са в някакъв "алайънс", така че това не е гаранция.

Права си, но в Star Alliance са много добри авиокомпаний, примерно Луфтханса или сингапурските а в други алианци са по ло6и авиокомпаний, примерно оная на Air France и Alitalia...те се събрали едни....  ooooh! Laughing

# 6
  • Мнения: 2 452
Летяхме с тях преди 3 години. Бритиш си отказали полета и ни прехвърлили на Канадските (без наше знание или съгласа)  Обслужването не помня, но храната беше доста скромна - вси4ко допълнително се заплащаше. Аперитив, ТВ и други екстри, за които бяхме платили на Бритиш - нямаше.

Лаура - презокеанските полети са с храна, Щатските или канадско-щатските - без. Тази година и на европейските полети бяха отрязали храната. Догодина май ще пътуваме с още една ръ4на 4анта (с храна) ... 4е аз как огладнявам там, горе  ooooh!

Аз в последните години пътувам вътрешни полети с тях, но май бях все първа класа, защото имах доста "точки" от аероплан и все ме апгрейдват.  Heart Eyes
Малко оф - вчера с мъжа ми получихме гифт кардс за Future Shop за близо 1,000$ от тези точки - скоро се коментираше, че ще ги премахват и затова решихме да ги изчистим, та ако има и други като нас, проверете си точките.

Общи условия

Активация на акаунт