Снимки от мен

  • 1 444
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Снимки от мен

 Бях обещала да пусна снимки , но понеже не мога да ги сложа кам профила ги пускам тук

http://rosselini.multiply.com/photos

 Целувки и преградки за всички от Хамбург

# 1
Аз и тука да си кажа. Мацка си  Flutter Grinning
Да сте живи и здрави и бебо такъв да бъде Hug

# 2
  • Мнения: 1 793
страхотна мадама си Simple Smileмного чаровна.

# 3
  • Мнения: 7 430
Много хубаво семекство сте smile3503..леко бременеене ти пожелавам Peace

# 4
  • Мнения: 1 854
Снимките ти са много готини,ти си много елегантна и стилна мадама....сладка двойка сте сьс сьпруга ти  bouquet.

# 5
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Сладури сте големи. Някой от снимките вече ги бях гледала, но и останалите са супер. Абе едната не е ли в БУНАРА????Лека бременеенка и целувки!

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 084
 newsm20 newsm20
да не повтарям горните отзиви  Wink

# 7
  • Мнения: 112
Ohh tolkova mnogo krasivi dumi , blagodaria vi , ne che sam neshto osobenno no kato se naglasia , stavam   smile3521
 Nai vajnoto e bebcho da e zdravo i krasivo kato mama newsm68 i umno kato tati  Grinning

# 8
  • Мнения: 112
Ами ходила сам в Бунара ама тук няма снимки от там, а ти от къде знаеш Бунара , да не си от Стара Загора. оххх много ми се ходи на крачма като се замисля

# 9
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ами ходила сам в Бунара ама тук няма снимки от там, а ти от къде знаеш Бунара , да не си от Стара Загора. оххх много ми се ходи на крачма като се замисля

Ха ти пък, нали си пишем по ICQ бе?
 ooooh!Аз си смених ника.Преди бях Кремка. Grinning

# 10
  • Мнения: 734
Браво маце, евала;)!

Лека бременност и неусетно раждане! Бебо ще е здрав,умен и красив - то се знае;)

# 11
  • Мнения: 6 390
Супер са ти снимките
Страхотна мама и тати  Heart Eyes Wink

Я да питам, ти май беше писала края на август за купона в Хамбург / нали  Thinking

Айде да разказваш... или най добре да покажеш как се е вихрил  Wink Party

# 12
  • Мнения: 112
То не беше много купон, но поне се срешнах с Nessa и Tally- големи Сладуранки, А всъшност беше някаква БГ - немска оргснизация, само с членове и ние нечленуващите бяхме на полянката а останалите на нещо като коктейл под една шатра, но купона беше при нас
Ето снимки
http://rosselini.multiply.com/photos

# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Роси,много са ти готини снимките ,страШно си 4аровна и ти отива да си бременна   bouquet
Пожелавам ти скоро едно здраво и сладко като теб беб4е...пу пу  Hug

# 14
  • Мнения: 2 825
Роселини, страхотни са ви снимките и ти си много готина  Simple Smile
Лека бременност и леко раждане   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт