Проблем с IRS 19

  • 985
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
От няколко дена пръскам на малкия от този имуностимулатор, но тази вечер не успях по никакъв начин. Значи, на опаковката пише някакви неща от сорта на това, че ако не се ползвала по точно указания начин (строго вертикално), опаковката можело да стане неизползваема??? newsm78 Или че може да се е запушил накрайника. Киснах го няколко минути във вода, но пак не успях да пръсна. Как и от какво е възможно да стане неизползваема пък чак толкова бързо newsm78 А и не е евтино. ooooh!
Ако някоя от вас се е сблъсквала с подобно нещо, моля, давайте идеи. Че много се ядосах. то като се почне един курс, трябва да се мине целия, пък така какво се получава Close Пък уж е френско, как е възможно да го набутат в такава недоизмислена опаковка #2gunfire
   

# 1
  • Мнения: 704
Елина, аз съм от Велико Търново и имам чисто нова - неизползвана, опаковка от същия имуностимулатор купена преди 10 дена от аптека Асклепий. Заповядайте, ако имаш възможност, ще ти я подаря, за да довършиш курса.
На лични ще ти пратя телефон за връзка.

# 2
  • Мнения: 786
А вие защо сте се отказали да го ползвате?

# 3
  • Мнения: 704
А вие защо сте се отказали да го ползвате?
Защото детенце ми е с алергии и след консултации с други педиатри решихме да не употребяваме този лекарствен продукт. Но преди да вземем окончателно решение вече аз го бях купила; съхранявам го в  хладилника, защото така ми казаха от аптеката.

# 4
  • Мнения: 786
Благодаря ти за предложението!  bouquet
Ако решим да се възползваме, ще ти звънна.
И все пак не мога да си обясня какво точно съм сбъркала с глупавата бутилчица newsm78

Общи условия

Активация на акаунт