Какво ще кажете за Нуга бест (Nuga best), "здраве" или "чисто печалбарство"?

  • 43 084
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 19
   Здравейте мили мами!!! Много бих искала да споделя с Вас какво ми се случи вчера когато една приятелка ме заведе в здравен център Нуга Бест гр.Варна, по пътя тя във възторг и възхита ми разказваше за посещенията си там, как се чувства от тогава, как хората оздравяват от 30 -50 процедури и как ако ме заведе там и тя и аз няма да чакаме, ами направо ще легнем на турманиевия килим, само срещу 1 лев!!!
   Гледах като втрещена... неможех да повярвам, че някои още вярва на търговски трикове! Както и да е тя на дълго и на широко ми заобяснява за апаратите които са вътре, ето и линкове:

  http://www.nugabestbg.net/nm5000.html   - София
  http://nugabestbulgaria.com/big.html           - Варна
  http://nugabest.health.officelive.com/tyrmanievakeramika.aspx    -  Бургас

Ето и моето първо впечатление:
Влязохме в голям апартамент и на вратата една жена с усмивка ми подаде чаша с вода. "Новичка ли сте?" с усмивка ме попита тя и ме поведе към стаята, "вземи си номерче и чакай" , А ВЪТРЕ .... оооооо УЖАС ...     пълно с хора (на пръв поглед, по скоро възрастни), в средата на стаята двайсетина души стоят по столове, една жена говори на микрофон пред тях. Сядам стресирана и започвам да се оглеждам, навсякъде по/около стените хора лежат в бели дрехи на някакви масажни лега. Заслушах се какво говори жената... всъщност "да не ставам глупава", обясняваше колко е полезно колко и безвредно, колко е оздравително, всичко което предлагат, как действа апаратурата, колко хора са оздравяли и т.н
Няма да бъда много обяснителна... много ми се иска ако някои има мнение да го изкоментираме...
Всички знаем за турмалина... но дали е толкова полезно или ... има дребна сметка за сметка на доверчивия и отчаян Българин,  #Crazy а сметката е: 25 уреда по 1 лев на 40 минути, което за 12 часа работен ден, най-грубо прави *** завиден оборот!  Twisted Evil

  bouquet  Момичета, ако някои иска ще изпадна в подробности за сега....  Heart Eyes
 

# 1
  • Мнения: 554
lennyshka, Нуга бест са перфектни!!!!! Ако не искаш да слушаш лекция за 1 лв., можеш веднага да легнеш на леглото, но срещу 15 лв. или там колкото е таксата. Процедурите за 1 лв. са тези, преди които се слуша лекция за здравето. Това е условието за използване на леглата - да чуеш лекция, която може да ти помогне да водиш по-здравословен начин на живот. Естествено е да има повече бабички - с много свободно време и за 1 лв. остава и да нямаше, а и те са най-болни.
Така че това НЕ Е търговски трик! А леглата са съставени изцяло от минерали, които са всеизвестни с лечебното си въздействие - още повече когато се нагряват. Така че моля, преди да се "втрещяваш", първо прочети нещо по въпроса, а не да броиш парите на хората. Едва ли правят толкова оборот, колкото обикновен хранителен магазин. Всеки има право да получава печалба според труда си.
Ще те посъветвам и още нещо - научи историята на леглата НУГА БЕСТ и ще видиш защо се предлагат почти безплатно срещу изслушване на половинчасова лекция. Става въпрос за майката на създателя на тези легла.

За статистиката: Не съм дистрибутор, нито имам отношение към леглата, а само съм ги ползвала няколко пъти от чисто любопитство.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 19
 Hug  Надявам се да не съм подразнила някого с въпроса си Twisted Evil
Всеки има право да бъде критик и скептик, ако щете мнителен и недоверчив, ОСОБЕНО що се отнася за здравето му .... Затова и писах тук.... Защото сме много и така човек може да отсее "брашното от триците"  ooooh!
 eldivine  моля те даи повече подробности за това което знаеш... Благодаря ти !!!
Аз наистина не намерих нищо друго като информация само това което съм постнала в началото!
Наистина се извинявам ако някои ще и/или се подразни от тона ми, но ....  Sunglasses

# 3
  • Варна
  • Мнения: 19
 Laughing и още нещо.... да не говорим за плацебо ефекта.... сигурна съм, че ако силно вярваш, то ще имаш подобрение, дори само докато чакаш в коридора, но.... доколко е БЕЗВРЕДНО за всички (защото там има и деца) това така наречено "легло" или "килим" с тези ултра дълги вълни, магнитното поле и т.н....ЧУДО което излъчва?

# 4
  • Мнения: 5 539
А ВЪТРЕ .... оооооо УЖАС ...     пълно с хора
 
Брех, гадовете! Пълно с хора, викаш... какъв ужас! Че и по 1 лев взимат за процедура?! Изедници такива, ненаядоха се Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт