Снимки от Menorca

  • 1 162
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 880
Здравейте отново момичета Laughing
Както всички хубави неща и нашата почивка имаше край Sad
Прекарахме две незабравими седмици и ето ме отново сред вас. На Леа много добре й се отрази промяната, само дето сега ни е малко скучно в къщи, но ще свикнем Wink Аз и без това имам доста да наваксвам, като гледам колко страници са се изписали Simple Smile
Ето и снимки ако ви се гледат

# 1
  • Мнения: 1 173
Много е красиво и острова и вие. Hug Simple Smile

# 2
  • Мнения: 780
Ох.. големи красоти.. и едно такова релаксиращо ми действа само като гледам снимките!!
А малката е бонбон!!  Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 4 212
Прекрасно дете си имаш, цялото семейство сте супер Peace
Виждам малката от сега атакува дискотеките  Laughing
Менорка е едно от райските кът4ета, супер снимки.

# 4
Сладури...... Grinning
Това детско диско организирано от хотела ли е било (в смисъл нещо като време за децата, или кът за децата.....)
На някакво вариете ли сте били?! Някаква кака ли е, батко ли е.......има там с вирнати крака Wink Laughing
И друг въпрос - с ваша кола ли отидохте или наехте под наем там? Ако е под наем ще искам по-подробно инфо на ЛС (ако може Embarassed Flutter)

# 5
  • Мнения: 3 880
Детската дискотека беше една от най-важните точки в плана за деня. Още с отварянето на очите сутрин започваха да се правят пазарлъци за "танци-танци" Laughing (какво ли ме чака след 15 години ooooh! Wink). Диското си беше от хотела- всяка вечер- няколко детски песнички + някаква игра с всички деца, беше интересно за децата, а и за нас де, да гледаме как деца от 4 националности се забавляват без да се притесняват от езиковата бариера Laughing.След диското имаше програма (всяка вечер различна) и за нас беше добре дошло, защото с малката и без това не можехме да обикаляме по нощите по други места.
Колата я наехме за няколко дни, много добра инвестиция, защото островчето наистина е райско кътче и само така имахме възможност да обиколим доста места. Хонде, питай каквото те интересува Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 212
Искам да допълня, 4е по4ти във вси4ки хотели има Анимадори, които правят развлекателна програма за вси4ки възрасти. Водила съм Ванина, ревеше после 4е си тръгваме. Има и отделен 1 4ас в който у4астват разли4ни шоута, както в България по казината, пластика, екилибрио, танци....супер забавление е. Мои прятели българи са шоу програма тук по хотелите.

# 7
  • Мнения: 7 430
Много красиви снимки newsm10...а малката ти е голяма сладуранка...а, така - дас виква от малка да ходи на диско Wink ...ама и как танцува newsm68 само..
Катогледам - много красиво място е Menorca, че чак ми се преходи и на мен smile3503, а снимката с черните камъни...като, че ли е рисувана Mr. Green

# 8
.... Хонде, питай каквото те интересува Simple Smile
Как вървят цените на кола под наем. Като за нас ще да е голяма. В смисъл очертава де сме с още едно семейство, с тях сме точно 7 като за едно MPV (7 местно Wink). Предварително ли я резервирахте колата, как я избрахте, чакаше ли ви на летището, а компанията, която ги отдава как я намерихте?
Ще те заболи сега главата от мене Laughing

# 9
  • Мнения: 2 195
Много красиво кътче от Рая и бебка е много сладка!

# 10
  • Мнения: 4 244
Много сладка Лея! Отсега мисли къде ще я записваш на танци или балет!  Laughing  Flutter
Цял следобед си ги гледам снимките и се кефя на местенцата дето се видели
А и някои от снимките са истински находки (като фотограф)
Радвам се че сте си прекарали толкова добре!  Hug

# 11
  • Мнения: 2 825
Много хубави снимките, а малката е голяма бонбона Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А за острова...нямам думи... те на мене Балярите са си ми слабост Wink

# 12
  • Мнения: 3 880
.... Хонде, питай каквото те интересува Simple Smile
Как вървят цените на кола под наем. Като за нас ще да е голяма. В смисъл очертава де сме с още едно семейство, с тях сме точно 7 като за едно MPV (7 местно Wink). Предварително ли я резервирахте колата, как я избрахте, чакаше ли ви на летището, а компанията, която ги отдава как я намерихте?
Ще те заболи сега главата от мене Laughing

Ами колата я наехме съвсем спонтанно при представителя на ТУИ (като видяхме, че без кола няма да видим много). Не сме я избирали специално, избрахме само най- малката категория, защото сме двама човека и половина Wink. Докараха ни я на хотелският паркинг и после пак там я оставихме. Може разбира се, да те чака направо на летището (ако я поръчаш предварително) или пък да я вземеш директно от там, на летището има офиси на няколко различни фирми.
Цената за малка кола (inkl. пълно каско и детска седалка) беше за 1 ден- 40 Е, 3 дни 96 евро. Към края даже бяха още по-евтини, зависи от сезона.
Разгледай тези сайтове, там има цени и можеш да се ориентираш по-добре
www.betacar.es
www.villacars.es
www.ownerscars.com
www.avis.es
Тези фирми най-често ми се мяркаха. Офиси има на всяка крачка, само трябва да се сравняват цени Wink
Вие къде точно отивате?

# 13
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Ех, newsm68 голямо тоанцуване е паднало
Малката буболина е голяма сладурана Grinning
Снимките са страхотни,като картички са Wink
Аз имам молба newsm78.ако можеш да разкажеш повечко за снимките с руините
Загледах ги ,и ми стана любопитно

# 14
....Вие къде точно отивате?
Бибе, блгадорско за инфото.   bouquet
Ние още не знаем точно на кой от островите ще бъдем, защото главната организация са я поели нашите приятели, но аз искам да си имам резервен вариянт, защото всичко се случва.

Общи условия

Активация на акаунт