За Continental Airlines и други питанки към американките

  • 1 717
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Значи дойде време да стягам багажите.
Понеже не съм правила досега толкова далечно пътуване искам най напред да питам има ли някоя от вас опит с тази самолетна компания Continental Airlines
После искам да питам има ли мераклийки от Нюйоркските мами да се срещнат с мен - имам престой на летище Нюарк на 19. 10 (по обяд) и на 31.10 (следобяд)?
За калифорнийските мами които искат да се видят с мен - програмата ни с нощувките ще ви я пусна на ЛС.
Имам и нощувка в Лас Вегас, знам че имаме мами от там. Ако искате да се видим - много ще се радвам
Това е.
Ще се радвам на всеки един отговор

# 1
  • Мнения: 7 605
Тъй като съм малко така от туристи4еския бран6.....  Wink ами Континентъл не са сред най добрите, не съм 4увала много поzитивни отzиви zа тях. Каква алтернатива има6?

# 2
  • Мнения: 4 244
Тъй като съм малко така от туристи4еския бран6.....  Wink ами Континентъл не са сред най добрите, не съм 4увала много поzитивни отzиви zа тях. Каква алтернатива има6?
Никаква, организирано е всичко предварително от немска туристическа агенция
Просто искам да знам какво да очаквам - не ми спестявай нищо  Praynig

# 3
  • Мнения: 7 605
Оооо не се притеснявай, на ли zнае6, до сега нито един самолет не е останал горе  Mr. Green

Майтапа на страни, не са рискова компания, просто от към обслужването и предлагането на борда (храна и т.н.) и от към мястото в салона не са сред най добрите, но според мен с която и компания да лети6 в Economy, винаги си е тясни4ко  Sad  А, и ве4е колко пъти са обявили фалит, ама до пък в USA не е рядко явление  Laughing

С кой туроператор 6те ходи6 ако не е тайна? 

# 4
  • Мнения: 4 244
Оооо не се притеснявай, на ли zнае6, до сега нито един самолет не е останал горе  Mr. Green



С кой туроператор 6те ходи6 ако не е тайна? 
Боргман райзен - малка провинциална компания, нищо специално

Аз не се притеснявам за самолета - катастрофите с самолети може да са много зрелищни но са доста по рядко явления предвид трафика горе, пред това което е по пътищата или по релсите Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 837
Аз се чувствам пренебрегната  newsm45 newsm45

# 6
  • Мнения: 4 244
Аз се чувствам пренебрегната  newsm45 newsm45
Аиди нидей да ривеш!  Praynig
Следващия път ша додим с цялата банда и тежко тий горко!  Mr. Green
Ама ще е извънураганен сезон, че сега ми изтръпват мартинките като гледам Рита как набира скорост Wink

# 7
  • Мнения: 7 605
Аааа, не съм 4увала zа тях. Следва6тия път 6те те пратя при най добрата ми приятелка в едно голяма райzебиуро в Заарлуис  Wink Ина4е, zа следва6тия път, и Canusa са много добри, специалиzирани са  Wink

# 8
  • Мнения: 4 244
Аааа, не съм 4увала zа тях. Следва6тия път 6те те пратя при най добрата ми приятелка в едно голяма райzебиуро в Заарлуис  Wink Ина4е, zа следва6тия път, и Canusa са много добри, специалиzирани са  Wink
Ама ти къде си живяла в немско бе Татянче - това Заарлуи ми е на 18 км

# 9
  • Мнения: 734

Деби, трябва ти празен куфар да си го напълниш за връщане със сувенири и подаръци за малките и кеш пара или картата;)
Какви играчки има в toys-r-us не е истина;)

# 10
  • Мнения: 4 244

Деби, трябва ти празен куфар да си го напълниш за връщане със сувенири и подаръци за малките и кеш пара или картата;)
Какви играчки има в toys-r-us не е истина;)
Ти сън не спиш ли бе жена!
Аз ти писах в седмичната тема за датите, ако искаш ще ги прехвърля тук

# 11
  • Мнения: 7 837
Какви играчки има в toys-r-us не е истина;)
Аха  Grinning
Задължително да минете от там  Grinning

А и новата секси колекция на Victoria's Secret не е за изпускане  Wink

# 12
  • Мнения: 4 244
Какви играчки има в toys-r-us не е истина;)
Аха  Grinning
Задължително да минете от там  Grinning

А и новата секси колекция на Victoria's Secret не е за изпускане  Wink
Престани да ме дразниш!  Crossing Arms
Няма да играя с теб!
Нали ти казах, че нямат моя размер  Sick

# 13
  • Мнения: 7 837
Имат, имат  Grinning

В4ера пред мен една каки4ка /имаше, нямаше 100-тина кила/ ако знаеш какво еротиш нещо си купи  Crazy
Ти що са вреш където не трябва  Flutter

# 14
  • Мнения: 7 605
Аааа, не съм 4увала zа тях. Следва6тия път 6те те пратя при най добрата ми приятелка в едно голяма райzебиуро в Заарлуис  Wink Ина4е, zа следва6тия път, и Canusa са много добри, специалиzирани са  Wink
Ама ти къде си живяла в немско бе Татянче - това Заарлуи ми е на 18 км

Аz не съм хи4 от тоzи край, аz съм берлин4анка и живях и в Аахен, но така се слу4и 4е имам добра приятелка в Заарлуи  Wink

Общи условия

Активация на акаунт