Имахте ли колики при захранване със зеленчукови пюрета?

  • 1 476
  • 9
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 213
Предстои ни захранване - може би в края на четвъртия месец, ще питам лекарката, но ме интересува ако бебенцето на някоя от вас до 2-3 месец е имало силни колики, дали след като са изчезнали при захранването пак са се появили? Знам, че обикновено няма проблеми, но моят от сокчетата отново му се върнаха коликите и аз ги спрях, такъв ужас бяха тия колики, че ако от зеленчуците пак ги получи по-добре да я караме на мляко завинаги Grinning

# 1
  • Мнения: 1 613
Зори имаше колики някъде до 2-рия месец. При захранването е нямала  Praynig

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 334
не е имала колики при захранването със зеленчуци. дано не се връщат и при вас

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
И моето дете имаше силни колики,но при захранването с пюре ,в 4-я месец,не са се възобновявали.

# 4
  • Мнения: 1 032
И ние бяхме със силни колики, но не се върнаха при захранването. Аз обаче почнах с каша вместо със зеленчуково пюре, но нямахме проблем при въвеждането и на двете храни

# 5
  • Мнения: 2 807
Не, Дани не е имал.
Ива още не е захранена със зеленчукови пюрета.

# 6
  • Мнения: 230
аз съм с двама сина. и двамата не са имали колики, но при захранване със зеленчуковите пюрета се появявяше запек за няколко дни и после се регулираше

# 7
  • Мнения: 27
И ние от сокчетата имахме страшни колики и  спрях  да му давам ,по съвет на пидиатърката започнах захранването със оризова каша  и не сме имали никакви проблеми.

# 8
  • Мнения: X
Ния имаше силни колики до 3-ия месец, при захранването не се появих отново. Дразнеха я соковете, затова и не и давах.

# 9
  • Мнения: 220
На нас ни се върнаха коликите при захранване със зеленчукови и плодови пюрета, за съжаление. Дано вас ви подминат!

Общи условия

Активация на акаунт