неспокойни след разходка навън

  • 413
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

забелязвам, че Огнян след разходка през деня, вечер е неспокоен, раздразнителен, плаче с часове  #Crazy

в дните, когато не сме го извеждали, като днес, че е влажно и студено, спи като агънце, спокоен е

какво ще е туй чудо? случвало ли се е при вас, когато сте били с по-мънички бебчета? може би понеже още не вижда нищо друго освен количката си отвътре, а чува страховити звуци (камиони, тирове, флексове  Sick) и се стресира?

# 1
  • Мнения: 108
Сигурно е от звуците, които чува навън. Но ако ходите по-често на разходка малко по малко ще свикне. Успех.

# 2
  • Мнения: 1 999
София като я извеждам на разходка обикновенно е много спокойна и през целото време спинка в количката. Като се приберем в къщи също е спокойна.
Веднъж само когато беше много жега така се разрева, че трябваше бързо бързо да се приберем. Мисля си, че й беше много топло и затова много плака. Като се прибрахме се поуспокои.
Мисля, че звуците на камионите и т.н. навън не им пречат, но кой знае...не мога да бъда сигурна в това. Thinking

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз го отдавам на скуката вкъщи-там всичко е познато и не те возят, за да разглеждаш.  Peace
Може би е и от друсането, защото дори и да е спал, после се скъсва от рев, щото няма движение.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Така беше и с Бобо от началото на разходките - хем му харесваше да е навън и с интерес гледаше всичко, което може да види от легнало положение, хем после плачеше. Според мен това е от превъзбудата. Едно толкова малко създание бързо се изморява от разните впечатления, които събира по цял ден. А освен това наистина навън им харесва повече - и въздуха и шумовете и това, че се возят. Така че нормално е като свърши приятната разходка да са малко раздразнителни.

# 5
  • Мнения: 3 356
Рейче,мий му очите и лицето със светена вода след разходка.Аз много се смях на свекето като ми извади 3 шишете от 3 манастира,ама Боби като пищя след разходка няколко пъти,да видиш как му мия очите и всичко е ок.

# 6
  • Мнения: 3 537
Рейче,мий му очите и лицето със светена вода след разходка.Аз много се смях на свекето като ми извади 3 шишете от 3 манастира,ама Боби като пищя след разходка няколко пъти,да видиш как му мия очите и всичко е ок.
Да,точно така.Има хора дето без да знаят пренасят отрицателна енергия,а бебетата са крехки създанийца ,така,че....е лесно усвоима за тях.Аз задължително след като се приберем от разходка му премивам очичките ,но със обикновенна вода,когато имам и със светена.Понякога даже слагам във водата за къпане малко светена вода. Wink

Общи условия

Активация на акаунт