Забременяване след секцио!

  • 1 928
  • 25
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Наскоро четох някъде, че след секцио трудно се забременява, а някои жени въобще неможели да забременеят. Чували ли сте такова нещо, някоя от вас има ли опит по този проблем. Макар, че дъщеря ми е все още малка, аз искам да имам поне още едно дете. Има ли основания за притеснения. Аз имам 2-3 познати, които след секцио си останаха с едно дете.

# 1
  • Мнения: 7 186
Наскоро четох някъде, че след секцио трудно се забременява, а някои жени въобще неможели да забременеят.

Боже! Това са глупости, не знам къде ги четете.... Rolling Eyes

Не се притеснявай, няма истина в подобни твърдения. Naughty

# 2
  • Мнения: 218
Това са пълни глупости, разбира се че няма проблем да се забременее след секцио, но е препоръчително де се изчака мин. 2 год. и тогава, иначе е рисковано за майката.

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Наскоро четох някъде, че след секцио трудно се забременява, а някои жени въобще неможели да забременеят.

Боже! Това са глупости, не знам къде ги четете.... Rolling Eyes



В някакъв вестник беше, но не му помня името  newsm78
Абе трябва ли така да стряскат хората #Cussing out

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Няма такова нещо! Аз си забременях спокойно след първото секцио (а и много майчета тук във форума са с две секциа).
Така или иначе вероятност за т.нар. вторичен стерилитет съществува, но не мисля, че секциото е основна причина за това.

# 5
  • Мнения: 1 613
Не е вярно!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Кой ги пише тия глупости  #2gunfire
Аз не, че имам опит, но родих със секцио и никога не съм чувала подобно нещо, нито пък лекарите са ми казвали.

# 6
  • Мнения: 8 769
майчетор искам да ти кажа, че това изобщо не е вярно. Аз забременях само година и три месеца след първото секцио, съвсем без да искам и изневиделица... Mr. GreenВиж сега долу в подмиса ми какво се мъдри Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз съм със секцио при първото раждане, а сега чакаме 2-ро дете. Няма страшно. Аз си мечтая и за 3-то Simple Smile Но трябва и таткото да го иска - така че засега 2.

# 8
  • plovdiv
  • Мнения: 350
първото секцио беше по спешност,а второто-планово. Simple Smile

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Една от акушерките ми беше с двоен опит раждане със секцио. Така че самото секцио едва ли е причина за невъзможно забременяване

# 10
  • Мнения: 2 755
...Наскоро четох някъде, че след секцио трудно се забременява, а някои жени въобще неможели да забременеят...
Къде го прочете това? В жълтите вестници ли? Майче, не вярвай на всичко, което прочетеш. Решите ли, че е време за второ, действайте. Успех  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 63
С мен в болницата имаше едно жена, която каза, че й е пето секцио.

# 12
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy Joy Joy


Еййййй все се намира на какво да се посмея - къде ги четеш тези работи, няма такова нещо, не се притеснявай!

# 13
  • Мнения: 1 613
С мен в болницата имаше едно жена, която каза, че й е пето секцио.

Малеее... Героиня! Аз винаги съм искала да имам три деца. За второ секцио - ок, няма проблеми, ама за трето едва ли бих се навила  Rolling Eyes
Тук, в UK разрешават до 4 секциота.

# 14
за пръв път чувам такова нещо! Знам,че не се препоръчват повече от 3 пъти секцио,но за затруднено забременяване..... Shocked
Аз съм със скеицо от преди 6 г,сега се каня за второ. Този месец не стана,но докато се решим и овуто беше минало,на малко "на халос"  Embarassed Ама този месец мисля да не пропускаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт