Номера и смешки

  • 4 708
  • 33
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мая - на една годинка - има нов номер. Когато иска да суче, долазва до мен, изправя се и започва да ми вдига блузата, като мляска многозначително и ме гледа хитро. Много е смешно, освен когато го прави навън пред хора - малко ми е неудобно, като я държа на ръце, а тя вземе, че ми разтвори деколтето на потника и се засмее на глас доволно при гледката вътре... Веднага привлича погледи и усмивки.
Какви са вашите хитринки?

# 1
  • Мнения: 3 042
И аз една смешка по повод кърменето - малкото ми човече  ме разсмя до сълзи- представете си кърмим се и то си играе с крачето, както си сучеше и изведнъж отпусна зърното и си налапа големия пръст на крака- направо уби рибата като си го засмука с кеф- глупачето явно си мислеше че и от там пуска мляко!   Laughing  Laughing  Stuck Out Tongue

# 2
моят син беше на годинка и нещо, а аз го кърмих почти година и после го отбих
та веднъж срещаме една наша позната, а тя е надарена с голяма гръдна обиколка - ритон и половинал Взе моето момче на ръце да му се порадва, а той започна да я тупа с ръчички по гърдите и да вика "моогу, моогу", а очичките му как светнахар мали, мали
дали като храна я възприемаше или мъжкото в него се обади, ама изпокапахме от смях...

# 3
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
И ние си имаме разни "номерца", естествено!
Преди известно време започнахме да се учим ва маниери - благодаря, моля, заповядай и др. Стоил (на година и 8 месеца) бързо схвана и повечко постоянство от моя страна, почти винаги се сеща за употребата на тези важни думички. Обаче, хитрецът му с хитрец, разбра, че вълшебната думичка "моля" е най-полезна и като започна едно изнудване...! Когато му откажа нещо, което той е сънсем наясно, че не трябва да прави или да пипа, слага ръка на сърцето, поглежда ме в очите и с най-сладкия си глад чурулика: "мамо мийа, моа! Моа!", докато не му разреша! Как да му откажеш!  Confused В началото ми беше забавно, но той започна да прекалява и тогава му дръпнах една лекция на тема "Разликата между изнудването и учтивостта" Bulb  Много внимавах, да не би съвсем да се откаже от вълшебната думичка, не знам колко ме разбра... Rolling Eyes
А когато направи някоя дяволия или успее да ни накара да му угодим за нещо, със закачлива усмивка казва: "мака мунка Туил" (малката маймунка Стоил) Stuck Out Tongue  
А пък миналия ден, както си играеше, дойде при мен, целуна ме и каза: "Бикам, мамо мийа" Sunglasses Направо щях да се разплача от щастие, а той толкова се зарадва, че започна едно гушкане и целуване...

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мая вече е на 15 месеца. Днес се научи да отваря и затваря хладилника сама. Много ми е смешно, току я видя, че го  е отворила и съсредоточено е забучила нос вътре, разглежда съдържанието и говори нещо на кутиите вътре. Аз я моля учтиво да го затвори, и тя с готовност го захлопва, много щастливо се засмива като я похваля, и веднага пак отваря вратата, за да я затвори, за да я похваля. Grinning  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 877
Хихи, и Ането се беше научила да ми бърка в деколтето с гладен вид. Беше на година и три месеца. Тогава се реших да я отбия, преди да е почнала да си иска насред магазина примерно....

# 6
  • Мнения: 2 006
Днес на обяд пореден опит да накарам Алекс да си легне,понеже като види,4е я нося към креват4ето да спи настава страшна олелия,та си лягам с нея в нашето легло и и обяснявам,4е мама иска да си по4инем за да имаме сили за игра Grinning При ,което тя намира бибата,слага ми я в устата,целува ме и запо4ва на дюдюка Stuck Out Tongue и до сега като се сетя си умирам от смях-ина4е тя подходи много сериозно,към"приспиването на мама" Grinning

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
хехе ,много ме разсмяхте.4акам и моята бебка да порасне и да ми прави такива номерца.

# 8
  • Popovo
  • Мнения: 571
Марти на 7, а Мити на 4 :-Мамо,няма на какво да си играем,скучно ни е ,това продължава може би около 15 мин.,през който мама се прави на клоун като измисля разни игри а накрая двете ми умни дечица казват:Мамо, ти си скучна ние ще си играем на пръдлювци Simple Smile)И се започва едно пръцкане (наужким,наподобяват го като издават звуци с уста)

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Я да си продължа по-добре моята си тема, а не да разводнявам чужди Simple Smile

Най-новата ни смешка:
Мая се насука току-що, отиде да вземе един керамичен малък зайко, и "Ам, ам" - ми го поднесе с муцуната напред на още голата цица - и зайко да си хапне

# 10
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Inna
А пък миналия ден, както си играеше, дойде при мен, целуна ме и каза: "Бикам, мамо мийа"

Направо ме просълзи...

# 11
  • Мнения: 966
Цитат на: boo
Я да си продължа по-добре моята си тема, а не да разводнявам чужди Simple Smile

Най-новата ни смешка:
Мая се насука току-що, отиде да вземе един керамичен малък зайко, и "Ам, ам" - ми го поднесе с муцуната напред на още голата цица - и зайко да си хапне



E badi dovolna 4e ne e dovela komshiata koi znae sledvashtia pat moje i nego da naxranite  Grinning  Grinning  Grinning !!!!!!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 883
Племенникът ми го раздава направо влюбен в дъщеря ми:). Понеже от един месец е командирован  при майка ми, а там има снимки на беба човечецът прави следното : взима ги и ги нарежда около него, след което се почва едно съзерцаване и бърборене, все едно е пред него. Ако някой се обади по телефона в тоя момент, той като пръв телефонист вдига слушалката, слага някоя от снимките на нея и започва да крещи "беби, беби" Laughing

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Най-новият прякор на Мая е 'престъпник' - ама то има защо... Застанала съм пред открит магазин за захарни изделия на улицата. Докато избера, докато платя - Мая му намерила цаката. Грабнала едни шоколадови сладки и търти да бяга... Срам Embarassed  Embarassed  Embarassed  Добре, че едни жени и татко й я спряха!...

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Цитат на: boo
Грабнала едни шоколадови сладки и търти да бяга... Срам Embarassed  Embarassed  Embarassed  Добре, че едни жени и татко й я спряха!...


Ама ние сме същите. Влизаме да речем по магазините в блока и нашата красавица бам зад тезгяха, пазарува си детето. Добре, че ни познават Wink Днеска например в "345" купих каквото си поиска, но на касата ревна за един шоколадов Дядо Коледа. Добре, че баткото на касата предвидлив (доста често ме е спасявал) каза: "О, ама той е само за украса и не се продава. Ще ти дам едно малко мече и едно пингвинче", а на мен подшушва "Дядо Коледа струва 7 кинта". И какво се оказа с това мече и пингвинче ... пълни с бонбонки "бони бон" или от тоя сорт. Ако и Дядо Коледа е такъв, щях да си направя минавка за 7 кинта Wink
Та boo щерка ти тепърва ще почне да си пазарува Wink Ние и от пазарната количка пазаруваме, но добре, че поне пита преди да сложи нещо вътре Wink Но спасение покрай касата няма ... там са лакомствата Wink

Общи условия

Активация на акаунт