моля за съвет!!!

  • 571
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте на всички!От няколко седмици имам проблеми,но не се решавах да споделя.Малко ми е трудно като пиша тези редове и сълзите ми сами потичат.Ще започна малко отдалеко-като ви кажа че преди година и половина преживях спонтанен аборт с кюртаж,последваха противозачатъчни една година.След като ги спрях с мъжо започнахме с бебеправенето,но 6 мес. не се получаваше,а няма проблем нито при мен,нито при него-правена му е спермограма.Та реших да отида при лекаря ми да се уверя,че всичко е наред.Той ми каза,че проблем няма и фоликула ми наред,би ми една инжекция прегнил и да почваме с опитите. Незнам от инжекцията ли от какво,но се получи зачеване,но не можа да се задържи в мен.Прегледа ме на УЗ и се видя плодния сак макар и малък.Пих дуфастон на 6ч по 1 табл.  
Малко дълго стана-извинете ако сте се отегчили! Искам да попитам за вашето мнение.Незнам какво да си мисля вече. Дали е възможно от прегнила нещо да се получило щом няма никакъв друг проблем.Благодаря ви предварително,че ме изслушахте. Олекна ми на душата!!!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Съмнявам се да е от прегнила Thinking Но нека кажат и другите момичета.
Успех ти желая.

# 2
  • Мнения: 2 022
не е от прегнила. били са ти го за да се спука фоликула. отделно пргнил се бие за поддръжка на лутеалната фаза, в смисъл за задържане.

# 3
  • Мнения: 1 951
Сабрина, много съжалявам zа това което ти се е случило. И аz мисля че прегнила няма ниЩо обЩо. Може би трябва да се консултираШ и с друг лекар и да се търси къде е проблема. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт