Голи снимки в интернет?

  • 33 148
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.


ИЗ пресен случай с "идеалната" любов на моя приятелка.

# 1
  • Мнения: 7
Аз съм много жестока,ще се изкажа по-късно  Tired

# 2
  • Мнения: 4 668
Ами как ... аз лично много ще се смея , със сигурност  Laughing
И категорично ще го спукам от бъзици .

# 3
  • Мнения: X
До вчера бистрихме темата като как ще го ...ако го хванем в Гепиме...
Това не е ли същото?

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами как да реагирам. Човекът си търси неангажиращ секс. Написал си го е.
Ще го попитам в очите за някакво обяснение и изобщо няма да ми мигне окото да му кажа, че съм намерила снимките, като съм се ровила из нещата му/ако е такъв случаят/.
Да ми обясни какво очаква от мен по-нататък.

# 5
  • Мнения: 1 844
Ужас! Mr. GreenМи то си е същото като изневяра,така че както би постъпила ако го хване на калъп,така трябва да постъпи и в този случай. ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 379
Хаде сега....колко мъже  изглеждат така че ....чак пък голи снимки hahaha hahaha.

# 7
  • Мнения: 48
... така и така съм го спипала и ще си го отнесе то е ясно - обаче ще го направя да му е гадно - ще си пиша с него от фалшиф акаунт и ще си уговоря среща като отиде ще му се наслаждавам на изражението - за след това не знам, но няма да му се размине току така определено

# 8
  • Мнения: 2 127
Ще проведа открит разговор.Щом са там тия снимки, значи не са добре нещата помежду ни!Ако не получа задоволителен отговор ( къде, аджеба, нещо съм сгрешила) си мисля, че ще му изхвърля нещата през джамека и по живо и по здраво да си търси късмета в нета(ако не го е намерил).

# 9
  • София
  • Мнения: 7 984
Ще установя в колко дълбока грешка съм относно моята идеална любов. Честно казано, това избива на простотия...То хубаво либерално мислене и поведение, ама да се тропосаш гол из нета, трябва бая да те хапе коня.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 229
До вчера бистрихме темата като как ще го ...ако го хванем в Гепиме...
Това не е ли същото?


Да, ама това вече е брутално - със собствени голи снимки май няма варианти за тълкуване на намеренията. Идея нямам как точно ще реагирам, ама ще е нещо много истерично.

# 11
  • Мнения: 60
Чакайте сега... Да размахаш пистолет все още не значи, че си убил с него. Съдете ама не за убийство (изневяра).
Сега сериозно. Да вдига жълт картон.

# 12
  • Мнения: 543
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.


ИЗ пресен случай с "идеалната" любов на моя приятелка.

а вие как попадате на тези снимки?
и как ти реагира като ги видя (ако си ги видяла)?

аз бих си пуснал някакви по-еротични да видя какъв е потока на информацията до половинката, без да търся нищо конкретно

# 13
  • Мнения: 22 407
оххх....винаги съм смятала, мъжете размахващи членове из нета....за доста елементарни и с крайно ниско самочувствие.
Ама не знам и що за жени са тези, които се хващат на тази...въдица. ))))

# 14
  • Мнения: 2 478
Чакайте сега... Да размахаш пистолет все още не значи, че си убил с него. Съдете ама не за убийство (изневяра).
Сега сериозно. Да вдига жълт картон.

Знаех си, че си мъж!

# 15
  • Мнения: 2
1. Неговите голи снимки в нета за мен не са доказателство, че той лично ги е сложил там. Повечето потребители на интернет практически нямат защита на компютрите (инсталирането на антивирусна и защитна стена от неопитен потребител моля да не се брои за защита). Често всеки (особено от локалната мрежа) с лекота може да ти хакне компютъра и да използва снимките после. Освен това, въпросната голяма любов може да си е правил снимките преди време и да ги е разпращал къде ли не. Особено когато човек е необвързан, това се случва. Първата ми стъпка, ако видя подобни снимки, и ако това е от значение за мен, ще бъдя да си изясня дали той лично е сложил снимките. Като питам в прав текст, а не се правя на детектив.
2. Аз лично не виждам повод за ревност, ако половинката ми прави секс с друг. Мен повече би ме озадачило защо би си сложила снимките в гепиме, без да ми каже.
3. Каквито и неразбирателства да има между двама души, според мен те следва да се решават с диалог (който може да доведе и до раздяла примерно). Да се отмъщава, да се търси сметка и подобни реакции към партньора, е детинско. Все едно аз да си използвам физическата сила, само защото я притежавам. Не е това начинът.

# 16
  • Мнения: 563
Ако наистина ги е сложил той, ще ми стане ясно че е 1.простак и 2.неспособен да си намери жена и без да си размахва ..... из нет-пространството. От горните две със сигурност ще произлезе нещо много неприятно за него, но подробностите не съм ги уточнила още Laughing

# 17
  • Мнения: 923

2. Аз лично не виждам повод за ревност, ако половинката ми прави секс с друг. Мен повече би ме озадачило защо би си сложила снимките в гепиме, без да ми каже.


 newsm20

# 18
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.
ИЗ пресен случай с "идеалната" любов на моя приятелка.

Малко в "защита на мъжа" подхождам, ама ти какво точно си търсила, когато си попаднала на тези снимки?  Thinking

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ще разпратя линка на всичките му колеги и приятели  Twisted Evil  Laughing

В интерес на истината, не знам. Надявам се да не попадам на такава находка.  Crazy

# 20
  • Мнения: 7 914
1. Неговите голи снимки в нета за мен не са доказателство, че той лично ги е сложил там.
...
а, нееееееее Mr. Green Joy hahaha
 дано и въпросният господин да се сети за тази възможност Whistling

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Ама големи сте шматки - как ги намерила, че как. Ами има много варианти. Първи - общи познати го засичат и споделят. Втори вариант - вижда в хронологията на компютъра адреса на този сайт, цъка, профилът си седи зареден, влиза и хоп... лъсва голата истина. И други начини има сигурно.

# 22
  • Мнения: 139
аз  бих го отрязала веднага!

# 23
  • Мнения: 1 885
Написала съм го, но повтарям случва се на моя приятелка. За снимките разбира от познати. В последсвие проверява и хисторито и от техния компютър въпросния сайт се посещава на няколко дни.
Скандалът може вече да е започнал  7 и половина минава... ох

# 24
  • Мнения: 2
Звездичке, нали не мислиш сериозно, че това, че има негови голи снимки в нета, е гаранция, че той лично ги е сложил. Не казвам, че не го е направил. Но да го приемаш за неоспоримо доказателство е доста глупаво.
Навремето живеех в студентски град и имаше десетки компютри в локалната мрежа. Виждал съм (и съм можел да си копирам) голи сними на поне половината от собствениците на компютрите (и гаджетата им).
Повечето от местните лан мрежи не са защитени много по-добре. А много хора си държат голите снимки на диска.
А когато някой реши да си прави фалшив профил, естествено че ще сложи чужди снимки.

ПП. Това, че той е влизал в сайта от компютъра си, и има профил в гепиме, е вече съвсем друго нещо. Подобна комбинация предполага доста повече той да го е направил.

# 25
  • Мнения: 197
Как бих постъпила? Нямам идея, вероятно бих занемяла в първия момент, във втория бих се разсмяла, в третия - разревала... В четвъртия Rolling Eyes май бих се понапила...
Бих се изнесла, след два - три дни може би бих му вдигнала телефона, ако изобщо ми позвъни...
Май това са ми възможностите  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 543
Написала съм го, но повтарям случва се на моя приятелка. За снимките разбира от познати. В последсвие проверява и хисторито и от техния компютър въпросния сайт се посещава на няколко дни.
Скандалът може вече да е започнал  7 и половина минава... ох

за*би скандала

кажи сега харесаха ли ти снимките?

# 27
  • Мнения: 593
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.


Ще му дам неангажиращ секс.   Laughing
Това е секс без да се ангажирам да му пера чорапите, да му готвя, да му правя кафенце сутрин, да му слагам храна за работа и т.н.

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Ще му дам неангажиращ секс.   Laughing
Това е секс без да се ангажирам да му пера чорапите, да му готвя, да му правя кафенце сутрин, да му слагам храна за работа и т.н.

[/quote]

 newsm10
 Правилно! Това е най-смисленият отговор!  Peace

# 29
  • Мнения: 3 830
... така и така съм го спипала и ще си го отнесе то е ясно - обаче ще го направя да му е гадно - ще си пиша с него от фалшиф акаунт и ще си уговоря среща като отиде ще му се наслаждавам на изражението - за след това не знам, но няма да му се размине току така определено

Сега да разкажа, понеже историята познава точно такъв случай и то мнооого пресен.

Регистрирал се човекът в гепиме и си пуснал снимки, ама не на достойнството, понеже не му е кой знае колко подходящо за показване според приятелката му, а на мускулите, защото ги има в изобилие в сравнение с мозъчните гънки (явно).
Вижда профила му неговата приятелка и решава подобаващ номер да му спретне, като си направи фалшив профил със снимки на много сексапилна девойка, че и разкрепостена. Започва да му пише "нежни" съобщенийца и той разбира се веднага клъвва. Решава да му определи среща в града, в който живее тя и той се съгласява. Отива там на место, но го чака бясната му приятелка. Последвал луд, ама много луд скандал. Е, в случая историята не познава мъж, който да е ревал повече от тоя същия.  Joy

Глупав, глупав, че и ревлив...


1. Неговите голи снимки в нета за мен не са доказателство, че той лично ги е сложил там. Повечето потребители на интернет практически нямат защита на компютрите (инсталирането на антивирусна и защитна стена от неопитен потребител моля да не се брои за защита). Често всеки (особено от локалната мрежа) с лекота може да ти хакне компютъра и да използва снимките после. Освен това, въпросната голяма любов може да си е правил снимките преди време и да ги е разпращал къде ли не. Особено когато човек е необвързан, това се случва. Първата ми стъпка, ако видя подобни снимки, и ако това е от значение за мен, ще бъдя да си изясня дали той лично е сложил снимките. Като питам в прав текст, а не се правя на детектив.
2. Аз лично не виждам повод за ревност, ако половинката ми прави секс с друг. Мен повече би ме озадачило защо би си сложила снимките в гепиме, без да ми каже.
3. Каквито и неразбирателства да има между двама души, според мен те следва да се решават с диалог (който може да доведе и до раздяла примерно). Да се отмъщава, да се търси сметка и подобни реакции към партньора, е детинско. Все едно аз да си използвам физическата сила, само защото я притежавам. Не е това начинът.

Тук мога единствено така да реагирам  hahaha Извиняай!

аз  бих го отрязала веднага!

И аз!  Naughty


Аз може би бих реагирала и доста по-гадно. Примерно бих му казала, че излизам на среща с непознат, който съм срещнала в нет-а и че вероятно ще се прибера сутринта и когато се прибера, ще очаквам той да се е омел с всичките си боклуци!
Сигурно ще бъда много много много много много бясна.



# 30
  • Мнения: 304
Много хипотетично (щото на моят това определено му е в разрез със стила) щом му се налага такава агресивна реклама за да забърше нещо, значи мога да съм спокойна - иска или не иска, все пак е само мой Twisted Evil. Отделен е въпросът, за какъв *** ми е мъж, който само за снимка става, щом и секс не правя с него newsm78

# 31
  • Мнения: 6 845
Имам чувството, че гепиме е под постоянен надзор от бг-мама.

# 32
  • Мнения: 593
Имам чувството, че гепиме е под постоянен надзор от бг-мама.

Треперете, мъже!   Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 6 845
Трепер, трепер Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 830
Имам чувството, че гепиме е под постоянен надзор от бг-мама.

Треперете, мъже!   Twisted Evil

хахаха, а ако сложат не толкова ясни и "конкретни" снимки ко праим?

Ако мъжът не е мн наясно с компютрите, мисля, че много лесно може да бъде хванат.


# 35
  • Мнения: 58
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.
Ще му дам някакво хапче, както по филмите - хапче, което парализира и ще го вържа. Ще му изиграя сценка от някой филм на ужасите. Първо - кротко ще го обикалям, ще му опявам и ще се наслаждавам на ужаса в очите му (защото не може да мърда) - "Значи снимки ще слагаш? Ти момченце, не си наясно с кого си имаш работа! Не ти е ясна тази игра въобще". После, ще го събуя, ще си въртя в ръце сатъра за месо и ще продължавам да му приказвам. После, ще го напуша с нещо (някаква трева или друго) - от тези дето после ти се привиждат гадории. И ще взема да му внушавам гадории. И така до сутринта. Ще го развържа и ще му кажа: "Да не се повтаря! Сега, марш на работа!"

# 36
  • Мнения: 3 371
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.
Ще му дам някакво хапче, както по филмите - хапче, което парализира и ще го вържа. Ще му изиграя сценка от някой филм на ужасите. Първо - кротко ще го обикалям, ще му опявам и ще се наслаждавам на ужаса в очите му (защото не може да мърда) - "Значи снимки ще слагаш? Ти момченце, не си наясно с кого си имаш работа! Не ти е ясна тази игра въобще". После, ще го събуя, ще си въртя в ръце сатъра за месо и ще продължавам да му приказвам. После, ще го напуша с нещо (някаква трева или друго) - от тези дето после ти се привиждат гадории. И ще взема да му внушавам гадории. И така до сутринта. Ще го развържа и ще му кажа: "Да не се повтаря! Сега, марш на работа!"
просто запис. събирам полезни съвети за ръководството по управление на мъжа. после ако се издъни, ще му кажа, че преди употреба чета винаги ПШУ/прочети ши****то упътване/.

# 37
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
явно някои дами прекарват доста време в разглеждане на галериите в подобни сайтове ....

# 38
  • Мнения: 451
..."ТрИпер, трИпер"  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2
Само да отбележа, че за различните видове риба трябва различна стръв. (Не съм рибар, но така са ми казвали).
За да си сложиш голи снимки, когато имаш ревнива приятелка значи или че не ти пука, или че си идиот.
Но голите снимки, освен всичко друго, означават, че мъжът е тръгнал на риба за определен вид рибки, които кълват на такава стръв. И колкото и някои мацки да се дразнят, има жени, които си падат по такива профили.

ПП. Предпочитам половинката ми да има свобода и да иска да е с мен, отколкото да е с мен, но да няма право на избор. В първия случай ще е с мен, защото така иска, във втория - защото аз така съм се наложил.

ППП. Явно е че доста потребителки тук преглеждат редовно профилите в гепиме. Гледайте, то с гледане се почва. И после идва ред на темите: "И аз не знам как се случи, но го направих с непознат. Семейна съм и съм страшно объркана."

# 40
  • Мнения: 197
Да гледаш и да пипаш са две различни неща  Simple Smile Не съм привърженик на подобни сайтове и смятам , че са за необвързани хора, пък и ми се струва , че дооооста трябва да е закъсал някой, та да се запознава в интернет  Blush Може и да греша.... Малко като "Адрес 4000" ми е  Laughing
 Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 885
Скандал снощи не е имало. Когато се прибрал въпросния, приятелката ми бодро чатела с няколко човека с камери микрофони, там както се прави. Казала му да се оправя, да си топли да си сипва ядене и да не я занимава. В крайна сметка на края на вечерта той я помолил да му обърне внимание и явно след някъв разговор изтрили там квито профили са имали.

Тази сутрин и аз изтрих моя в гепи. Имах един, с който влизах от време на време и се хилех на ексцибиционистите, траверсите и т.н. ама знае ли човек как ще се разбере тва.

# 42
  • Мнения: 5 940
Като чета ДиС от време на време, имам чувството, че съм от друга планета... Кой нормален мъж трябва да се изтипосва гол в интернет, пък и облечен,  за да си намери секс?

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 10:48 от valerie

# 43
  • Мнения: 539
Първо ще ми стане много смешно smile3532че се е снимал гол,обаче после като се позамисля fightАз съм много емоционална smile3511 newsm61и няма да се размине с малко.Дано да не става.

# 44
  • Мнения: 2 723
Първо ще ми стане много смешно ...

Aз лично не разбирам кое точно е смешното...
Щото на мен ми се случи същата тъпотия с бившия, както вече писах нъкъде из темите.
Не ми беше смешно, ама грам.

Освен голата снимка имаше и потресаваща обява Sick
Сигурно отстрани е много смешно, но дано не ви се случва да проверите колко е забавно.


# 45
  • Мнения: 377
Виждам, че на никой не му хрумва, че човек може да си пусне такива снимки в момент на умопомрачение предизвикано от мноооо голем мерак. newsm62 Демек, яко да се е разгонил та две да не вижда  Wink
Или за майтап. Мой близък имаше профил в Запознай се (или както се казваше там сайта), пишеше си с някви и се забавляваше. Не че е опрял да си търси гадже.

Интернет вече не е като Адрес 4000, а си е начин на комуникация. Съществуват малки тематични форуми, в които хората вече се познават и са нормални. Тва беше малко офф.
И що да не се снима гол като си се харесва. newsm62 Точно пък ние жените, дето сме си малко ексхибиционистки ли ще го критикуваме.

За конкретния случай - не знам, да се оправят. Тя мацката си знае стоката и дали има основание да му бие шута.

# 46
  • Мнения: 71
На мен по скоро ми е интересно какъв тип жени биха отговорили на подобна обява и биха стигнали до нещо повече от общуване в Интернет.

# 47
  • Мнения: 2
На мен по скоро ми е интересно какъв тип жени биха отговорили на подобна обява и биха стигнали до нещо повече от общуване в Интернет.

1. Момичета на по 18-20, които тепърва откриват секса и си мислят, че да направиш някоя простотия е върха на сладоледа.
2. Жени между 40 и 50 с достатъчно ниско самочувствие, които мислят, че никой друг няма да се навие да ги чука.
3. Жени, които са правили какво ли не, и вече се чудят какво още не са опитвали.
4. Жени, които искат наистина бърз и неангажиращ секс, и нямат никакво намерение да си губят времето с кафета, опознаване и т.н.
5. Би- и гей мъже на всякаква възраст.
6. Сегашната половинка на публикувалия снимките мъж. (Пу пу, на никой да не му се случва Simple Smile )

# 48
  • Мнения: 2 723
На мен по скоро ми е интересно какъв тип жени биха отговорили на подобна обява и биха стигнали до нещо повече от общуване в Интернет.

Да и бившия каза, че обявата + снимката били с цел маркетингово проучване  ooooh!

# 49
  • Мнения: X

ПП. Предпочитам половинката ми да има свобода и да иска да е с мен, отколкото да е с мен, но да няма право на избор. В първия случай ще е с мен, защото така иска, във втория - защото аз така съм се наложил.

Човек винаги има право на избор.
Дори и когато знае,че половинката не одобрява изневярата.Има избора да остане и да се съобрази или да си тръгне и да търси партньори със сходно разбиране.
Никой не си е вързал половинката в къщи  с вериги...

На мен по скоро ми е интересно какъв тип жени биха отговорили на подобна обява и биха стигнали до нещо повече от общуване в Интернет.
Не знам какви жени отговарят.Ако аз видя където и да е подобна снимка,определено ще си помисля ,че въпросният е болен мозък,извратеняк.
Но аз поначало съм си консерва...    Mr. Green   

# 50
  • Мнения: 923
Е това ако не е  ooooh! реклама на тоя сайт
регистрирах се и аз да позяпам снимки, мъжо го нямаше слава богу  hahaha Joy Joy Joy
Пу, Пу Laughing

# 51
  • Мнения: 71
Като чета предните постове - явно има интерес към голите мъжки фотоси в Интернет. Аз се очертавам с по-неосвободено поведение и ми е странно. Дано не вляза в някоя от изброените категории и да преосмисля позицията си.

# 52
  • Мнения: 58
lasi - ти успя да ги прегледаш всичките???  #Crazy Ами той може да не е писал 40год. а 30 - примерно Simple Smile
zlatoela75 - фотоси на фосили  Wink

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 36
  Забавно -едва ли ще ми е ,но пък поне ще разбера какъв е ... smile3515 smile3511,по принцип не му е в стила ,голите снимки си ги пази за себе си  Flushed ,пък и интересите му са строго спортни (в нета).Е и аз така без да искам му свалих Футбол мениджър и рядко се занимава с друго на компютъра newsm48

# 54
  • Мнения: 1 906
 Започвам чат с него (или каквото там се прави) и моментално си уреждам среща. Дойде ли- да го видя какво обяснение ще измисли. Иначе все ще намери начин да излезе невинен.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Хмммм, ако е влизано от домашния компютър не знам как ще се изкара невинен Twisted Evil Освен да обвини домашния дух Crazy Пък за изтрития профил... много е вероятно да си направи после друг, ама да вземе мерки да не бъде разкрит Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 1 296
Дано не ми се случва, че каквато съм ревнивааааааа #2gunfire fight hit не ми се мисли. Мъжа ми понякога като ме бъзне, че някоя му намигнала, понеже много бързо паля газовата бутилка и му казвам - ще видиш ти, "Стандарт" ще осъмне със заглавие "жена си скопи мъжа си докато спи".
Но не бих и приела оправдания от рода, че е маркетингово проучване и тем подобни.

# 57
  • Мнения: 54
Имам чувството, че гепиме е под постоянен надзор от бг-мама.

Треперете, мъже!   Twisted Evil

хахаха, а ако сложат не толкова ясни и "конкретни" снимки ко праим?

Ако мъжът не е мн наясно с компютрите, мисля, че много лесно може да бъде хванат.




хахахах аз моя пак го познах  Joy

# 58
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Имаме общ акаунт в Гепиме с мъжа ми Simple Smile Никой няма личен профил и не се дебнем - зяпаме заедно - познати бол Simple Smile Понякога не им казваме, че ги познаваме, но не спекулираме с това.
Според мен е обидно, че той се е регистрирал без нейното знание, пък голите му снимки на мъжкото достойнство са  ooooh!  Някой да ме светне на такива връзват ли им с "неангажиращ секс" или само ги пращат за зелен хайвер  Mr. Green
Аз ако съм и го хвана, че мърсува без мен макар и в нета само -  smile3515 fight

# 59
  • Мнения: 666
Ако му нанеря такива снимки ще му кажа ,че не е наред CrazyЩе си поприказваме малко,защо ги е пуснал и т.н.Ако почне да ми пелтечи и овърта ще откача #Cussing outНай-много мразя да не ми отговарят смислено на въпрсите.Предполагам,че ще има скандал,но след няколко дена всичко ще премине в един гоооооооооолям базик Rolling EyesИли още по добре и аз ще си пусна такива снимки в нета..да му е рахат bowuu

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
... така и така съм го спипала и ще си го отнесе то е ясно - обаче ще го направя да му е гадно - ще си пиша с него от фалшиф акаунт и ще си уговоря среща като отиде ще му се наслаждавам на изражението - за след това не знам, но няма да му се размине току така определено

 newsm10 smile3508 newsm48

# 61
  • Мнения: X
Намерих такива снимки веднъж. И ако беше само до снимките - добре, но проблемът се задълбочи, щото колкото повече търсих информация, толкова повече неприятни истории чувах. В крайна сметка се оказа бисексуален и за една година съвместно съжителство, не бе го споделил нито веднъж. А аз в това отношение съм консерва, та скандали имаше до небесата, изчаках го да замине на работа, принтирах и разлепих снимките в цялата къща, събрах си багажа и дим да ме няма. Така реагирах и не съжалявам.  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 80
.. ще му счупя колата ,ще изхвърля всичките му дрехи през прозореца и това е... newsm61

# 63
  • Мнения: 171
 Laughingя гледай каква тема- това ми навява на мисълта  колко добре познаваме половинките newsm78 и дали им даваме  всичко?

# 64
  • Мнения: 31
 smile3532 smile3532 ще го спукам от бъзик....
щом е стигнал до там Mr. Green....явно критическата е тропнала на вратата му #Shocked
 smile3534

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Регистрирах се там след предишната тема от тук Peace, е , да ви кажа , голям смях пада, просто не е истина.  hahaha Joy
А снимки, снимки взех назаем и послеее по 200 писма на ден Mr. Green

# 66
  • Мнения: 171
 :thinkin гепиме е сайт от който полза няма, но щом се забавляваш WinkФакт мъжете  и приятелите иматпрофили там. Joy като сами мъже..ама как да ги разпозная ooooh!

# 67
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
smile3532 smile3532 ще го спукам от бъзик....
щом е стигнал до там Mr. Green....явно критическата е тропнала на вратата му #Shocked
 smile3534

 newsm62 Извинявай, ама все едно , че мен цитираш... Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 171
 smile3521критическа, ама да сподели, ако трябва и аз ще влезна в критическата...ще си гледаме заедно голите снимки Sunglasses

# 69
  • Мнения: 606
ами ще му осигуря един неангажиращ секс и чао,приятни сънища мерси Laughing Laughing

# 70
  • Мнения: 81
Зависи.Ако ми е гадже ще си обера крушите и да ме няма. Ако ми е мъж обаче, ще се погрижа всички да разберат за въпросните снимки, а защо не и да ги видят. После пак ще си обера крушите.

# 71
  • Мнения: 320
Ще си помисля ,че няма ъкъл за 5 ст... 
А тия с идеалната любов дето никога не се карат а само се гледат влюбено,са най зле Peace

# 72
  • Мнения: 54
Еми  ще го изгоня, но преди години не мислех така. Имах подобен случай, само че моя се бе регистрирал в Елмаз и търсеше сериозна връзка, на въпроса ми защо го е направил отговори, че е искал да провери някакъв профил, а без регистрация неможело. След години обаче се оказа, че неведнъж ми е изневерявал #2gunfire

# 73
  • Мнения: 606
Тоя преживява тежък пубертет.
Дано не оплешивее от толкова излишен тестостерон.
Може и да е на 18?

# 74
  • София
  • Мнения: 344
Ще се разтревожа сериозно и ще го пратя първо на лекар ( може и по-нуобходимите вещи да си вземе ).
Такава постъпка съвсем няма да отговаря на годините и характера му, и ще означава, че доста е изфирясал. Rolling Eyes

# 75
  • Мнения: 0
здравейте дами!Хванах съпруга си в gepi.kom.Нестига че се е регистрирал ми пише размер на пенис,търси си секс и връзка.На всичко отгоре има л'бовна кореспонденция с жената на която станахме кръстници преди 5 месеца.Естественно побеснях,поисках обяснение,обадих се на родители,приятели,децата прочетоха всичко.Обадих се на мъжа и и ги събрах на разговор.Последваха хиляди извинения,обяснения от сорта че секс не е имало,л'бовта е била виртуална.Това се случи преди седмица.Много ме боли и ми е трудно да простя.Всички приятели,семейства и децата са зад мен.Мислех да се разведа,но как да махнеш с ръка на 15 год. брак и две големи деца.До сега не ми е давал повод за ревност,може да е криза на средната възраст(той е на 39)За сега си гледам семейството,но той иска секс,а на мен пред очите ми е все ТЯ.Моля дайте съвет!

# 76
  • Мнения: 2 673
МАлии  Mr. Greenако му хвана в нета регистрация в Гепи- сцепи със сигурност ще му пусна снимки на мойта минджиклявка...И надпис от сорта..."Не глей, че е брюнетка...нагоре съм сочна блондинка с гръдна 96... Нека се видим довечера в къщи, заспят ли децата ...ще си поиграем ...мило...И да го измиеш хубаво.... Mr. Green

# 77
  • out of space
  • Мнения: 8 572
МАлии  Mr. Greenако му хвана в нета регистрация в Гепи- сцепи със сигурност ще му пусна снимки на мойта минджиклявка...И надпис от сорта..."Не глей, че е брюнетка...нагоре съм сочна блондинка с гръдна 96... Нека се видим довечера в къщи, заспят ли децата ...ще си поиграем ...мило...И да го измиеш хубаво.... Mr. Green

ега ти простотията  Sick

# 78
  • гр.София
  • Мнения: 184
А може и да е номер от бивша - ако човека е свестен, може и идея да си няма как се радхожда из нета - няма да ви питам как сте попаднали пък вие на такива снимки

# 79
  • Мнения: 0
Много е лесно да кажеш отстрани зарязвам те,но когато ти се случи лично не е така.Бях бременна с второто си дете ,когато разбрах за онлайн похожденията му и повярвайте ми имах чувството, че умирам.Не мога да ви опиша колко голяма е болката.На мен наистина ми дойде като гръм,защото никога за 9 години не сме имали някаъв проблем от този род .Незнам една дали при една истинска изневяра  ще ме боли толкова,но тези сайтове за запознанства....Казах му всичко на момента, че съм разбрала само си замълчах,от къде съм научила,защото аз му влизах направо в профила.Повярвайте ми четях ужасяващи неща,които наистина са само виртуални,но...пак боли.Може би като не може да ми изневерява(понеже никъде не ходи без мен, не че не може ) реално има нужда от това по виртуален начин,аз поне така го оправдавам за себе си.За съжаление не мога да го накарам да се откаже напълно,защото той ми обещава ,че повече няма,кълне се и после пак го хващам и какво да направя...не мога да измисля отношенията ни са прекрасни,секс колкото искаш и какво търси там незная.Питала съм го неведнъж,защо го прави навежда глава мънка или вика и аз незнам,но понякога много се дразня макар че се опитвам да се примиря

# 80
  • Мнения: 0
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.
ИЗ пресен случай с "идеалната" любов на моя приятелка.

Малко в "защита на мъжа" подхождам, ама ти какво точно си търсила, когато си попаднала на тези снимки?  Thinking

Как какво  Thinking - любовна поезия  Peace

По темата: ако това и е "идеалната лИбоф" ... представям си другите  ooooh!

# 81
  • Мнения: 0
Естествено и аз се регистрирах и влязох в профила му с коментар да си го ползва със здраве.Последва обратен коментар че такива съпруги били мечтата на всеки мъж.В къщи никакъв коментар.Ядосах се и влязох в профила си пред него.Естествено той се ядоса и си изтри профила и ми забрани да влизам вече там.Междувременно беше видял колко мъже са ме посетили с цел запознанство.Имаше и млади момчета по на 25 год.,което ми надигна самочувствието.След седмица на сръдни започна да се извинява и да се моли,изкал нормално семейство.ОФ...тоъ ми е ясен ще си изкупи грешките и пред мен пък и децата лесно не прощават,ми омая какво да я правя.Мъжа и драпа да се правим че нищо не е имало(то момчето влюбено и малко23,тя му е промила мозъка)Аз няма да отстъпя,пък моя казва:каквото решиш,семейството ми е по важно.Знам ли...Времето ще покаже.Благодаря  че ме изтърпяхте smile3518

# 82
  • Мнения: 377
Оф... стига пък и вие сте се сбабичосвали  Laughing Край, развод и т.н. Човека се забавлява, забавлявайте се и вие. Много е здравословно, "сверяваш си часовника", повдига самочувствието, освежава секса. Вие еротични шеги не си ли правите без значение на живо или в нета? Не ви ли е кеф (като на мен  Laughing), че имам три деца, а фигурата ми е като на момиче и че не се срамувам от себе си и бих показала, че не съм задръстена лелка?


ПП: нямам рег в Гепи ме, но познавам такива хора, приятни, забавни, интелигентни, нормални.

# 83
  • Мнения: 8 999
Как ще реагирате ако намерите голи снимки на мъжа ви в интернет и по-точно сайт за запознанства? И там той е  написал, че търси неангажиращ секс, групов и не знам си какъв просто секс.


ИЗ пресен случай с "идеалната" любов на моя приятелка.



Ще си направя тъжния извод, че явно доста съм надценила интелектуалните способности на любимия. И за сетен път ще се уверя, че любовта е сляпа.

# 84
  • Мнения: X
Първо ще се уверя, че наистина той пише от този профил.
Напълно възможно е (макар и в описаният случай да не е така) снимките да са сложени не от модела, а от фотографа, който поради някакви си прични иска да се изгаври.

# 85
  • Мнения: 230
 Mr. Greenопределено ще се посмея за негова сметка!!!!!! Joy Joy Joy
пък ще взема да отговоря с друг ник.... hahaha hahaha..
 да бях и аз на тях  Crossing Arms Crossing Arms пък то Joy Joy Joy

# 86
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Първо ще го спукам от подигравки,но това ще мине при моя мъж.
Друг въпрос е ,че всяка жена трябва да познава най-добре половинката си за да може да го "накаже"по най-добрия начин.
По принцип съм съгласна че някои мъже го правят от скука с цел после да има какво да обсъждат по между си,но както е на майтап така може и да се заиграе с някоя.

# 87
  • София
  • Мнения: 15 449
     Най-редовно получавам в пощите си, линкове за потвърждаване на регистрации в гепи ме..   smile3511Влизам изтривам акаунтите, но пак "ме" регистрират. Последно вчера изтрих акаунта на 25 -годишен пасивен гей от РусИ! Имаше и снимки с неговото дупи и с разни неща в него. Embarassed

# 88
  • Мнения: 230
 ееее вече побеснях smile3515....защо само аз не получавам таквиЗ снимчоци newsm78

# 89
  • София
  • Мнения: 15 449
ееее вече побеснях smile3515....защо само аз не получавам таквиЗ снимчоци newsm78
Явно пощите ти са трудни за откриване и никой не ги използва за регистрации... И във фейсбука се регистрирал един с моя поща. Каквото прави Cry, всичко идва в мойта поща, и аз само трия,трия,трия...

# 90
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Голи снимки в сайт на половинката...
Трудно ще ми е да реша.... тигана или нещо бухалкоподобно.... Thinking

# 91
  • София
  • Мнения: 62 595
Ммм, интересно! Първо, зависи колко са голи и колко добре са направени - трябва да са изпипани, няма да се излагаме я! После, ще видя какъв му е рейтингът - за чисто начесване на егото ми! Трето, вероятно ще се регистрирам и ще си направя с нещо една дъъъълга свалка, пък да видим!

Имам някакъв бегъл спомен за един филм, в който жената се запозна чрез някаква кореспонденция с един мъж, с когото се срещаше по разни хотели, но винаги той й завързваше очите и тя не го беше виждала. разбира се, изживя потресаващи любовни удоволствия и накрая се оказа, че това е мъжът й. Та, и с голите снимки може да се получи същото.  Wink

# 92
  • Мнения: 107
ееее вече побеснях smile3515....защо само аз не получавам таквиЗ снимчоци newsm78
Явно пощите ти са трудни за откриване и никой не ги използва за регистрации... И във фейсбука се регистрирал един с моя поща. Каквото прави Cry, всичко идва в мойта поща, и аз само трия,трия,трия...
влез чрез линка за регистрация(само да не си го изтрила) и смени паролата. После деактивирай и поне 14 дни да не си влязла в този профил. После няма да е активен, а дори да остане активен, повече не може да влезне.
 Същото ми се случи на мен. Някаква македонка. Направо се облещих и чак притесних - мисля, че през пощата ми е влизано за активиране. Но при създаване, явно може - с произволна поща(реална) - просто тръгват да се регистрират и то казва при проверка, че е заето името.

# 93
  • София
  • Мнения: 15 449
   Опитах да сменя парола, не стана, тогава го изтъпанчих , да е видимо за всички,че този човек се регистрира с чужди пощи.Оправда се,че позната го била регистрирала с нейната поща. Викам не е нейната, а моята, та затова кажи на твоята приятелка, да те регистрира с нейната си, като и харесва. Не ми праща нова парола за неговата регистрация, а ме препраща към моята регистрация!

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Никак няма да реагирам. Дори ако ще пред мен да прави секс с друга. Толкова съм претръпнала...изродила съм се  Cry. Преди, преди щеше да ми е много кофти, а сега ще ми е все тая  Cry

# 95
  • Мнения: 46 488
     Най-редовно получавам в пощите си, линкове за потвърждаване на регистрации в гепи ме..   smile3511Влизам изтривам акаунтите, но пак "ме" регистрират. Последно вчера изтрих акаунта на 25 -годишен пасивен гей от РусИ! Имаше и снимки с неговото дупи и с разни неща в него. Embarassed

Не съм запозната, но не трябва ли да се активира с активационен мейл, както е в бгмама newsm78

# 96
  • София
  • Мнения: 15 449
    Най-редовно получавам в пощите си, линкове за потвърждаване на регистрации в гепи ме..   smile3511Влизам изтривам акаунтите, но пак "ме" регистрират. Последно вчера изтрих акаунта на 25 -годишен пасивен гей от РусИ! Имаше и снимки с неговото дупи и с разни неща в него. Embarassed

Не съм запозната, но не трябва ли да се активира с активационен мейл, както е в бгмама newsm78
Трябва, но като кликнах на линка за активиране, ми отговори,че вече е използван този линк и профила е активиран. Затова и успях да му вляза направо в профила. Първо на неговото описание накликах най- гадните неща(че е космат, брадат, мустакат, нисък и дебел, също че е обрязан и говоримия му език е турски)  Joy, на предпочитания също най-гадните неща накликах. Веднага  поне шестима разгледаха профила.Но понеже на снимката,която се вижда на профила сложих питбул, я изтриха. Тогава аз изтрих целия акаунт.Смених си и паролата на пощата по принуда.

# 97
  • Мнения: 2 229
Трябва, но като кликнах на линка за активиране, ми отговори,че вече е използван този линк и профила е активиран. Затова и успях да му вляза направо в профила. Първо на неговото описание накликах най- гадните неща(че е космат, брадат, мустакат, нисък и дебел, също че е обрязан и говоримия му език е турски)  Joy, на предпочитания също най-гадните неща накликах. Веднага  поне шестима разгледаха профила.Но понеже на снимката,която се вижда на профила сложих питбул, я изтриха. Тогава аз изтрих целия акаунт.Смених си и паролата на пощата по принуда.

В такъв случай, явно ти хакват мейла няколко пъти. Shocked Във фб, предполагам и в гепиме, за регистрация, трябва да потвърдиш от мейла си, за да видят, че си ти..защо някой ще иска да се регистрира с чужд мейл - много странно.

# 98
  • Мнения: 230
..и аз това се чудя цял ден Thinking
днес много ме обмис Crazyли форумУ

# 99
  • Мнения: 1 425
А те женени ли са?

# 100
  • Мнения: 107
Не може да се разбере. Бедни данни. Имам чувството, че само се бе регистрирала с моя е-мейл, но не е могла да влезне и да си оформи профила. Иначе вече имаше покани за приятелство. Много се притесних за пощата си.

# 101
  • Мнения: 1 761
neshto iztyrvqh nqkolko serii...kakvo stana?

# 102
  • Мнения: 107
neshto iztyrvqh nqkolko serii...kakvo stana?

С кое?

# 103
  • София
  • Мнения: 23 065
Ако видя голи снимки на мъжа ми в нета ще се скъсам от смях  hahaha

# 104
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
ужас,ще го спукам от базик Laughing

Общи условия

Активация на акаунт