Разстройство

  • 841
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Здравейте мами!От сутринта Алекс ми е с разсройство-нямаме проблеми с ходенето до тоалетна,но докато се усети милия да каже и напълни гащите.Иначе нямаме температура,нито зачервено гърло.Дадох му ентерол(но той от край време не ни помага),чай от шипка и трънче,от сутринта ги пие,но ефект за сега няма.Искам да попитам знаете ли друго лекарство за разтройство освен Ентерола,което мога да му дам.

# 1
  • Мнения: 1 259
Смекта е много ефикасно,но незнам от кога може да се дава на деца newsm78

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 995
Смектата може да се дава на малки деца. Ние бяхме на 10 мес. когато ни се наложи да я пием.
1 прахче се разстваря в 80-90 мл. вода и се дава през 20-30 мин.
Дъщеря ми много и харесва слагам и го във шише и ако не и го отскубна ще го изпие наведнъж!
Пие се поне 3 дни. Даже и да е спряло разстройството. Внимавай да не се обезводните.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 758
Смекта, Ентерол, има и свещички, но аз не съм ползвала (Татти ша каже к'и бяха: ) ). После - оризова вода, брашнена вода, мама като малка даже ми даваше и малко оцет. Но оцета не го препоръчвам - гадно е.

# 4
  • Мнения: 2 161
Здравейте мами!От сутринта Алекс ми е с разсройство-нямаме проблеми с ходенето до тоалетна,но докато се усети милия да каже и напълни гащите.Иначе нямаме температура,нито зачервено гърло.Дадох му ентерол(но той от край време не ни помага),чай от шипка и трънче,от сутринта ги пие,но ефект за сега няма.Искам да попитам знаете ли друго лекарство за разтройство освен Ентерола,което мога да му дам.
Има едно растение-синя жлъчка.Расте навсякъде ,като плевел е.1-2 стръка се запарват като чай-ефектът е удивителен.

# 5
  • Мнения: 120
Благодаря за отговорите.Изглежда е нещо вирусно,защото и гърлото ни беше леко зачервено.Дадох му вчера два пъти активен въглен и днес сме добре.

Общи условия

Активация на акаунт