За бебетата и смяната на времето

  • 552
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Скоро ще върнем часовниците  назад и си мисля,че ще е трудно с режима.Моля мамите ,които са минали вече през такава смяна да споделят как са се справили с това?

# 1
  • Мнения: 5 577
О, не се притеснявай - адаптацията става много бързо.
Ще има разминаване в режима само няколко дни, така малко по малко ще изместваш храненетата с по 10 мин например, и за около седмица нещата ще си доидат на място.

Вие и сега нямате ли раминаване някой път с храненето?
Или сте точни по часовник?

# 2
  • Мнения: 8 505
Досега не съм усещала смяната на времето.Не помня и да съм измествала хранения newsm78 Мисля,че няма защо да се притесняваш,дребосъка сам ще си покаже кога е гладен.

# 3
  • Мнения: 4 915
Детето ще свикне по-бързо от теб, може и изобщо да не усети промяната.
Мариела няма строг режим на храна и спане, часовете за ядене варират от плюс/минус час, спането - изобщо няма логика при него, понякога спи по 2 часа от обяд, понякога дремва само половин час към 18 часа... Crazy

Ако си имате твърд режим, можеш в продължение на няколко дни леко да го изместваш с по 15-20 минути, докато се пригодите към новото време.
Не се тревожи.  Wink

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Мен също много ме притеснява тази смяна на времето. Бебчо в момента едвам издържа до 20,30 вечер, а като сменят времето ще му се спи още в 19,30, а аз се връщам на работа от октомври и ще имам около час вечер да се видим:( Винаги съм мразила смяната на времето, но този път ще ми е още по ужасно.

# 5
  • Мнения: 6 472
На голямата щерка обикновено и бяха нужни 2-3 дни, за да влезе в ритъм Grinning

# 6
  • Мнения: 4 187
Нямали сме проблем със смяната на часа ! Рая въобще не усети, но тя не е на твърд режим под час. Не се притеснявай !

Кога сменят часа  newsm78?

# 7
  • Мнения: 5 228
Не е имала никакви проблеми - за няколко дни сама си измести режима и въобще не съм усетила разлика. А времето май сменят последната неделя на септември, но не съм съвсем сигурна.

# 8
  • Мнения: 1 427
Абе ние уж не сме на съвсем твърд режим,но все пак обикновено яде на 3.5-4 часа и се къпем към 20.30,сега явно малко ще избързаме с банята.Надявам се да се нагодим лесно.Благодаря ви за съветите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт