В Холандия по ТВ за България

  • 546
  • 9
  •   1
Отговори
Скъпи мами- холандки, днес от 19 часа по Nederland 1 ще дават предаване, в което холандец се опитва да открие в България загубената си любов. Предаването е "Memories". Всъщност това е повторение, някои сигурни са го гледали вече. Които не са, сигурно ще ви е интересно  Grinning

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз го гледах в понеделник, но пропуснах първата част на разказа, така че, мерси за инфото...Днес ще наваксам.....Ама голям образ е този холандец /тук си имат специално име- доста асоциален/, но ми направи впечатление колко добър е английският на българката. И беше голяма красота природата, която показаха...Мило ми стана....

# 2
Аз не съм го гледала, но свекърва ми е и ми каза, та днес ще го гледам и съм любопитна Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 735
Извинявайте,че ви се намесвам в темата ,но явно туй българките сме голяма работа!Аз работих 5 год. в Норвегия.Последно бях там допреди 9 месеца.Срещнах един норвежец,свестен тип,но застаряващ вече...Пийнахме и когато останахме насаме ми заразказва историята си: Като бил младеж срещнал една бг-девойка в Нор. Тя била певица.Влюбили се,всичко било 6.Той искал да я вземе в Нор.Ходил и на посещение в БГ. И тточно там се объркал нещо -уплашил се от държавата,системата,хората(било по комунистическо време).Приятелите му го подкрепили в страховете му и той ... зарязал нашенката.Около 20 год. след това(тоест сега),вече женен с деца и т.н.. ,човекът все още съжалява и я търси!!!!! Няколко пъти ходил специално до БГ-звънял последно на адреса й ,но тя вече не живеела там. Докато ми разказваше историята се просълзи чивекът и взе да проклина себе си ,колко глупав тийнейджър е бил и как въпреки всичко тя си остава неговата истинска любов  и как би дал ВСИЧКО ,ако може да я намери дори сега на дърти години.Не искал да й обърква семейството(ако има такова),но искал поне да й се извини и да й поиска прошка.Много се трогнах от историята.Явно е видял в мен някаква надежда,тъй като ме помоли,ако мога и аз да я потърся някак ... Та значи,знам че ще стрелям в тъмното,но все пак:може пък някой от вас да я познава.Всичко което се знае за нея е че се казва Мария и е от Бургас.
А този холандец хитро го е измислил! Телевизия чак  Mr. Green
А ако  не ви мързи да разправяте,каква е негоеата история?

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това  предаване е точно за такива хора, които след години искат да се видят със старите си любови /понякога и след 40-50 години/.....

Тази история е малко по-различна, защото те са се запознали преди 2-3 години /не знам как точно,защото не гледах първата част/...Но той е нямал жилище, живяли са под мостовете /затова споменах, че е асоциален.../...На нея й писва и решава да си потърси жилище, затова отива в полицията да се регистрира. Само че я арестуват,защото е нелегална и затварят за 1 седмица в затвор, докато има самолет за депортиране. На него нищо не му казват....От България тя се опитва да го намери, но той няма нито телефон, нито адрес. И се отказва...Започва работа като барманка и живее на един таван /много мъчно ми стана, като даваха с подробности- чисто, но в немотия...Просто всеки ще си помисли, че в България е винаги така.../...И ги срещнаха, като в студиото той каза, че ще е взел радикални мерки за документи и покрив над главата....Само че, сега като знам колко е трудно да се издейства виза., ако нямаш достатъчно доходи...не знам дали ще успее......

# 5
  • Мнения: 1 735
Много интересна история!
Чудя се ,ако не стане тя да отиде там,дали той ще се навие да живее в БГ... newsm78

# 6
Интересна история за този норвежец. А той какво прави, за да я намери?

# 7
  • Мнения: 1 735
Ходи в България всяка година в нейния град.И като засече българи в Норвегия ги пита за нея.Дано се срещнат поне още веднъж... baby_neutral

# 8
  • Мнения: 1 910
Ами мен много ме разчувстваха тези дваминцата...и наистина изглеждаше мн. красива природата.
А тази в общината, не беше някоя сухарка жената.

# 9
И мен ме разчувстваха...хубав филм са направили...дано този Peter направи нещо да се съберат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт