Шампоан оцветител

  • 205 474
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Препоръчайте ми хубав шампоан оцветител.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 223
Palette Instant Color ползвала съм около 4-5 пъти. имат трайност според миенето на косата. след 2-3 къпания се измива изцяло, цената е около 2.50




# 2
  • Мнения: 350
Като се отмива толкова бързо,често ползване сигурно влияе на косата като ползване на боя Confused
Стрували си Thinking

# 3
  • Мнения: 223
е, със сигурност не е полезно и не подхранва косата - все пак си е химия, но със сигурност е най-щадящото средство за постигане на цвят,макар и краткотраен.
за разлика от боята- цветът на шампоана не прониква вътре в косъма,а е  по повърхността му  затова с отмиване- пада, докато при боята целта е цветът да проникне в самият косъм и по този начин да се задържи по - дълго време.
шампоанът е добро решение ако искаш да изпробваш даден цвят или за някакъв празник например да се боядисаш за разнообразние ,но не искаш да задържаш цвета.
да, струва си ако целиш за кратко време само да имав цвят

Последна редакция: нд, 06 дек 2009, 14:35 от WHITE DREAM

# 4
  • Мнения: 350
Благодаря  WHITE DREAM,за изчерпателния отговор   bouquet,значи шампоана е точно за мен,защото,аз си харесвам цвета на косата,но понякога ми омръзва и се боядисвах,сега обаче ще пробвам този начин,защото е по щадящо и лесно.Харесах си номер19   thumbsup

# 5
  • Мнения: 9
аз съм се боядисвала с този на престиж,не ми навреди на косата и падна след 4 измивания ето тук http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
имат доста по голямо разнобразиие от палете
има и нови http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
но тях не съм ползвала

# 6
  • Мнения: 171
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:

# 7
  • Мнения: 4
Не ви ли дразни това, че винаги когато се къпете,кърпата ви става оцветена? Аз съм червенокоса и това направо ме побърква! Аз се боядисвам с Палете за тъмна коса, но много бързо пада червеното. През повечето време си ходя поизсветляла и наистина ми се иска да ползвам оцветител. Ако имате някакви предложения за червено (тъмно),споделете.

# 8
  • Мнения: 9
Не ви ли дразни това, че винаги когато се къпете,кърпата ви става оцветена? Аз съм червенокоса и това направо ме побърква! Аз се боядисвам с Палете за тъмна коса, но много бързо пада червеното. През повечето време си ходя поизсветляла и наистина ми се иска да ползвам оцветител. Ако имате някакви предложения за червено (тъмно),споделете.
да дразни ме и затова опитах с оцветител,но вече не съм с червена,а за тъмно червен оцветител освен за тъмна вишна на престиж друго,незнам не съм ползвала Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 328
Palette Instant Color ползвала съм около 4-5 пъти. имат трайност според миенето на косата. след 2-3 къпания се измива изцяло, цената е около 2.50






Ползвала съм 11 или 13 номер(не помня точно), но не останах доволна. Не само, че бързо се измива...ами и не ми хвана почти(забелязваше се отенък на червеникаво само на слънце Sad ). Косата ми е "средно" кестенява.

# 10
  • Мнения: 97
Ами то почти няма шампоан оцветител, който да придава интензивен и наситен цвят. При повечето е само оттенък. Не съм ползвала професионални, но едва ли и при тях е различно. Просто със шампоаните оцветители се придава по-различен оттенък на истинския цвят Peace

# 11
  • Мнения: 350
аз скоро ще пробвам и ще пиша,моята коса е светло кестенява и я хваща всеки цвят,дори съм била чисто руса без блондор,оцветители обаче не съм пробвала,но смятам че и те ще успеят да я оцветят  Mr. Green.Благодаря на всички за отговорите   bouquet

# 12
  • Мнения: 1
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

# 13
  • Мнения: 30
А аз искам да попитам покриват ли тези оцветители белите коси, защото на мен това ми е проблема.

# 14
  • Мнения: 1 919
Един лаически въпрос.
Къде ги има тези шампоани и балсами - харесах си тези на Розаимпекс.

# 15
  • Мнения: X
Лореал кастинга става ако търсиш лесното боядисване като просто намажеш косата като шампоан, освен това дава хубав блясък, но както и оцветителите не изкарва много дълго Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

И все пак от къде може да се купи точно такъв шампоан Rolling Eyes?

# 17
  • Мнения: 1 893
И аз се интересувам!!! Дайте сайт,от където да поръчаме.

# 18
  • Мнения: 3 413
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:


имам питане също относно бежовия от къде мога да си го взема или поръчам. В Златна рибка струва ми се не го видях.

И все пак от къде може да се купи точно такъв шампоан Rolling Eyes?
И аз се интересувам!!! Дайте сайт,от където да поръчаме.
http://zlatnaribka.com

# 19
  • Мнения: 171
Да, от Златна рибка може да се поръча или по-точно до скоро можеше, сега нещо не ги откривам тези шампоани в сайта. Аз ли не виждам или за момента ги няма....  Rolling Eyes Моят съм го купувала от салон, само че след като ми свърши много го търсих и не успях да го открия. Става въпрос за бежовия, другите цветове си ги имаше.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 42
Бих препоръчала балсам оцветителите Color Kult na Voila, много по-трайни и по-добри са от тези на Loreal
Ето и линк, от където могат да се поръчат:
http://-spam083-/Ocvetiavasht-balsam-profesionalen-color-kult-voila-p-89.html


# 21
  • Мнения: 0
извинявам се, че ще вдигна темата, но имам един глупав въпрос ...
искам и аз да ги пробвам, но проблема ми е че имам кичури и няма да стане нали ?  Joy

# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Моля някоя от вас, ползвала "бежово" за оцветяване/тониране, да сподели на каква основа го слага (руса предполагам) и какъв отенък постига.

# 23
  • Мнения: 171
Моля някоя от вас, ползвала "бежово" за оцветяване/тониране, да сподели на каква основа го слага (руса предполагам) и какъв отенък постига.

Лично аз - на много светло руса основа. Съжалявам, но нямам снимка на косата от периода, в който го ползвах, за да покажа. Оттенъкът ми след ползване на шампоана (по спомен говоря, разбира се) най-много се доближаваше до това:
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/external/images/withdrawal … ent/newloreal.jpg

Става въпрос за оцветяващия шампоан, който съм показала по-горе, на L'Oreal professionnel. Който пък, за съжаление, вече никъде не откривам, освен в някои чуждестранни сайтове  Confused

# 24
  • Мнения: 4
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

# 25
  • Мнения: 0
Знаете ли с какъв шампоан оцветител може да се премахне жълтеенето и леко оранжевите оттенъци в косата след изрусяване?



Защото аз постигам такъв ефект само с боя за коса, а това определено изтощава косата Sad

# 26
  • Мнения: 0
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

Абсурд, трябва първо да я обезцветиш с силен перхидрол, и едва после да сложиш крем боя за коса, a от там на сетне предполагам като изрусяваш само корените можеш да се пробваш и с шампоан оцветител.

# 27
  • Мнения: 171
Aз искам да се пробвам с такъв шампоан,но искам да се направя руса,а косата ми е тъмно кестенява.Мислите ли ,че ще стане?
Моля ви дайде ми бърз отговор,защото за четвъртак трябва да съм руса!

Абсурд, трябва първо да я обезцветиш с силен перхидрол, и едва после да сложиш крем боя за коса, a от там на сетне предполагам като изрусяваш само корените можеш да се пробваш и с шампоан оцветител.

Подкрепям  Peace Щеше да е супер да ставаме руси само с шампоан, но за съжаление няма да се получи.

# 28
  • Мнения: 217
И аз да попитам тези шампоани покриват ли белите коси? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 171
pumb4i, аз ползвам Силвър на Лореал професионел. В зависимост от това колко време го оставяш на косата, се получава точно такъв сребристо-сивкав нюанс. Но не бива и прекалено дълго да се стои, че има вероятност да придобие лек лилав оттенък  Laughing Ето го:
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=110&products_id=1055

Предполагам знаеш обаче, че добър ефект от такъв тип шампоани има ако косата е добре и равномерно изсветлена и се ползват само с цел по-приятен цвят и неутрализиране на леко жълтеене. Това не е продукт, който може да се справи с тъмна основа, изсветлена до някакъв жълто-риж цвят и да го превърне в платинен. Както и да изравни цветът на корени и дължини, ако те по принцип не са еднакво силно изсветлени.

# 30
  • Мнения: 171
И аз да попитам тези шампоани покриват ли белите коси? Rolling Eyes

Придават някакъв лек нюанс, но да покрият качествено, както една хубава боя, не. Друг е въпроса и че ефектът им трае кратко - 3-4 измивания максимум. 

# 31
  • Мнения: 217
И аз да попитам тези шампоани покриват ли белите коси? Rolling Eyes

Придават някакъв лек нюанс, но да покрият качествено, както една хубава боя, не. Друг е въпроса и че ефектът им трае кратко - 3-4 измивания максимум. 


Благодаря за информацията!!! Hug
Аз ползвам продуктите на Лореал Пр. и съм много доволна и нищо не ми пречи да пробвам един оцветяващ шампоан .


# 32
  • Мнения: 1 893
 А някой ползвал ли е червените тонове оцветител на Лореал Пр.?

# 33
  • Мнения: 412
А аз се чудя дали имат някакви кестеняви нюанси, защото бих искала да придам някакъв по-различен оттенък на естествената си коса, но не знам дали би се получило.  Rolling Eyes Харесват ми оцветителите от серията L'oreal expert, но не знам дали биха ми свършили работа и даи ще ги намеря някъде, защото доколкото виждам в Златната рибка ги няма вече.  Confused

# 34
  • Мнения: 1
 Аз мога да препоръчам шампоан оцветител Marion , полски е. Ползвала съм почти  всички нюанси - всички червени,патладжан и черно, и мога да кажа,че са мн добри. Ползвала съм и на Палет и на Престиж,но няма сравнение (поне на мойта коса )!  На опаковката пише,че покрива и бели коси,но не мога да кажа от опит,защото аз нямам. Обаче искам да кажа,че аз стоя повече от указаното на упаковката време- към час. Боядисвам се червена и с този оцветител (номер 65) поддържам косата си 3-4- месеца след боядисването с боя.
Цената е мн приемлива- от 1,50лв до 2лв в различните магазини!
Успех!  bouquet

# 35
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Аз пък днеска се направих с тониращият балсам на Престиж,цвят "Северно сияние" и ми се получи много хубаво.Сега да видим колко време ще издържи?Мия си косата през ден,което ме навежда на мисълта,че бързо ще се отмие. Седях 10мин с него,но следващия път ще удължа времето,за да ми стане по наситено,понеже с този пепелен цвят ми изпъкват още повече очите. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1
Една приятелка преди няколко години се "боядиса" с такъв шампоан и освен , че не стоеше естествено ,но и и боядисваше дрехи, възглавница и т.н. Sad

# 37
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Абе много хубаво си стои и нищо не ми боядисва,но издържа точно 2 измивания  Sad  Или често трябва да се правя или когато имам възможност да си купя нещо качествено.Казаха ми,че имало такава пяна за тониране на Шварцкопф(незнам така ли се пише правилно)и била много хубава.Имали момичета,които да са ползвали този продукт?

# 38
  • Мнения: 379
Браво за интересната тема, мами! Имам въпрос. Аз съм със светло кестенява коса - естествен цвят. Какъв цвят оцветяващ шампоан би моглъл поне малко да го промени?

# 39
  • Мнения: 636
Нормално е да не издържат подобни оцветяващи шампоани и балсами, все пак те не са боя и са безвредни  Peace

# 40
  • Мнения: 1
meri_as,
 всички цветове по-тъмни от естествения ти цвят ще хванат! Особено червените цветове със сигурност ще проличат!:)
Моят съвет е,ако си купуваш някой по-евтин оцветител да стоиш повече от указаното време - можеш да го удължиш двойно,даже тройно! Не се притеснявай, това няма да навреди на косата ти,тъй като това не е боя,а цвета ще стане по-наситен!:)

# 41
  • Мнения: 379
Made in Russia, благодаря!   bouquet
Най-вероятно първо ще пробвам с тъмно кафяво, пък каквото стане.

# 42
  • Мнения: 1 080
Много, много светло руса съм, а искам да пробвам червен цвят шампоан за разнообразие.
Да рискувам ли - ще се отмие ли напълно или ще ми остане отенък, дори и след много исмивания?
Моля ако някой има опит да сподели, че ми е влязла муха в главата пак!!!  ooooh! ooooh! ooooh!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 640
 Стеф, предполагам ще остане оттенък дълго време, моя приятелка с естествено рус цвят беше ползвала безамонячна на Лореал, не шампоан-оцветител все пак. Стана буквално лилава, но пък и стоеше разкошно, а цвета се измиваше дълго, но само ножицата го премахна напълно.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 272
А след измиване с шампоан, може ли да се ползва балсам или балсамът ще го отмие  newsm78

# 45
  • Мнения: 171
А след измиване с шампоан, може ли да се ползва балсам или балсамът ще го отмие  newsm78

Bинаги слагам маска след такъв шампоан, просто няма друг начин при моята коса. Вероятно до някаква степен отнема от наситеността, но чак тотално да падне цвета и ефектът да е нулев - не. Поне за тези шампоани, които аз съм ползвала - на Лореал професионел  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря  Grinning И за моята коса трябва маска или балсам. Дълга и гъста е. А на всички ли шампоани оцветители пише колко време трябва да стоят на главата или става по собствена преценка newsm78 Извинявайте за невежеството, но досега не съм използвала никакви оцветители - нито бои, нито шампоани. Много съм боса  Embarassed

# 47
  • Мнения: 379
Говорих с две фризьорки - и двете бяха на мнение, че шампоана оцветител е само за боядисвани коси, цитирам "за да се освежи цвета". Резки промени с него не се правили. Ако си с черна коса - черен и т.н.
При нанасяне на небоядисвана коса имало много случаи, в които дори не пада докато не израстне. Явно при всеки е различно. newsm78
Отказаха ме да пробвам.

# 48
  • Мнения: 8
аз използвах този шампоан, купих си го от Елитис ,косата ми е дълга и си купих 2 пакетчета,едното струваше към 1,50, вече падна и си купих нов, за около 2 седмици се изми Simple Smile

http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/eshop/29-1-Damska-ko … ranatove-cerny-68

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 16:05 от SsSsS89

# 49
  • Мнения: 171
Говорих с две фризьорки - и двете бяха на мнение, че шампоана оцветител е само за боядисвани коси, цитирам "за да се освежи цвета". Резки промени с него не се правили. Ако си с черна коса - черен и т.н.
При нанасяне на небоядисвана коса имало много случаи, в които дори не пада докато не израстне. Явно при всеки е различно. newsm78
Отказаха ме да пробвам.

Шампоаните оцветители са наистина само за освежаване на цвета. Разбира се, че не са предназначени за драстична промяна, за това си има бои.
 
Но, че са само за боядисани коси, не съм съгласна. Чудесно могат да подчертаят и да направят по-наситен цвета на една естествено кестенява, небоядисвана коса. Както и примерно да й придадат лек червеникав оттенък. За отмиването... не знам, възможно е, зависи вероятно от самия шампоан. Лично аз на такъв, който издържа повече от 3-4 измивания не съм попадала  Peace

# 50
  • Мнения: 789
Момичета,
искам да ви препоръчам нов продукт който днес ползвах. Казва се Phyto Phytolumiere Blonde Radiance Shampoo. Аз съм с тъмно руса коса и ми се получи много леко по-светъл цвят, но много жив и мирише уникално !!! Седи се 5-10 минути, но аз стоях 1 час и нямаше проблем! Момичето в аптеката ми каза че продукта е нов, има и други нюанси. Цената е 31 лева. Казаха ми че Палет шампоаните са спрени от производство или от внос, не помня точно и имаше само Престиж. Да ви кажа, само като видях гумената опаковка се отказах да "накажа" косата си за 2 лева. Този шампоан който купих по мой преценки ще стигне за 7 намазвания (косата ми е до раменете), което значи че едно намазване ми струва 4,40 лева. Е, определено предпочитам тази инвестиция в качествена козметика, в която знам че написаното на етикета е точно това което има и вътре! Надявам се някой друг да го ползва или да го е ползвал и да е доволен!
Не очаквайте чудеса от шампоан-оцветителите! Качествените от тях могат да ви освежат цвета и леко да го променят, а некачествените просто да прецакат и косата и цвета ви! Надявам се да съм помогнала! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2
Привет момичета   bouquet Доста време вече си търся оцветител видях,че някой беше писал в темата за тези http://-spam083-/Ocvetiavasht-balsam-profesionalen-color-kult-voila-p-89.html моля ако има запознати и да са го използвали да споделят. Търсих и оцветители на Loreal но нещо не намирам  newsm78

# 52
  • Мнения: 151
аз използвах този шампоан, купих си го от Елитис ,косата ми е дълга и си купих 2 пакетчета,едното струваше към 1,50, вече падна и си купих нов, за около 2 седмици се изми Simple Smile

http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/eshop/29-1-Damska-ko … ranatove-cerny-68
и аз ползвам този оцветител за да се правя черна и съм много доволна Simple Smile държи ми 2-3 седмици , ии не цапа ако се измие добре първия път Stuck Out Tongue

# 53
  • Мнения: 2
аз използвах този шампоан, купих си го от Елитис ,косата ми е дълга и си купих 2 пакетчета,едното струваше към 1,50, вече падна и си купих нов, за около 2 седмици се изми Simple Smile

http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/eshop/29-1-Damska-ko … ranatove-cerny-68
и аз ползвам този оцветител за да се правя черна и съм много доволна Simple Smile държи ми 2-3 седмици , ии не цапа ако се измие добре първия път Stuck Out Tongue
А след като престоиш 1 час с шампоана,след това с нормален шампоан измиваш ли или само с вода го отмиваш?

# 54
  • Мнения: 151
аз използвах този шампоан, купих си го от Елитис ,косата ми е дълга и си купих 2 пакетчета,едното струваше към 1,50, вече падна и си купих нов, за около 2 седмици се изми Simple Smile

http://www.mj-krasazdravi.cz/mj-krasazdravi/eshop/29-1-Damska-ko … ranatove-cerny-68
и аз ползвам този оцветител за да се правя черна и съм много доволна Simple Smile държи ми 2-3 седмици , ии не цапа ако се измие добре първия път Stuck Out Tongue
А след като престоиш 1 час с шампоана,след това с нормален шампоан измиваш ли или само с вода го отмиваш?
ами аз стоя 50 минути с оцветителя и после я мия с шампоана , който си ползвам.. ии слагам 2 пъти от него , за да може хубаво да ми се измие косата , че после да не ми цапа дрехи и глупости .. и цветът ми се запазва Simple Smile не се отмива , както някой казват ;д

# 55
  • Мнения: 412
rosencity, а пада ли напълно оцветителят след тези две седмици? Някои момичета споделят, че остават някакви оттенъци. Моята коса е с естествения си свтло кестеняв цвят и ми се иска да я направя тъмно кафява, но без да червенее. Имаш ли наблюдения върху тези нюанси?  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 151
^ ами да ти кажа при мен си пада напълно  изцяло и си остава моя цвят , само че сега косата ми има повече  блясък от преди Simple Smile а колкото до червения отенък гледай да си избереш такова тъмно кафяво , което да не червенее , да не е от рода на махагони ии глупости разни Simple Smile
а аз последния път прекалих с оцветителя сложих повече отколкото др път и ми се задържа цвета повече, и 1 седмица косата ми след това стоя тъмно кафява ... а сега си е моя си цвят Simple Smile , така че ако не прекалиш с опаковките ;д и времето на стоене няма да имаш никакъв проблем

# 57
  • Мнения: 93
Здравейте момичета, имам въпросче ако не нахалствам. Вчера се боядисах за първи път руса и стана доста добре като за начало. Но ми каза фризьорката, че ако искам мога да се намацам с балсам или шампоан оцветител, преди следващото ми боядисване. Някой може ли да ми предложи марка шампоан или балсам и да го има на пазара, а не да се ровя из нета. Фризьорката ми каза нещо перлено да е като цвят ама нз коя марка има такъв цвят.

# 58
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
arven5вземи си на ПРЕСТИЖ много са добри имат и перлено точно това което търсиш аз от 7-8год,съм със руси кичури но си ги правя сиви и съм много доволна ползвала съм и перленото но един съвет от мен ако можеш като си намажеш косата стой повече време дори и 11/2ч,става по-наситено и повече време издържа не се притеснявай продукта не гори косата след това косата ти става много хубава и мекичка ако стоиш 15-20мин няма смисъл да хабиш материала след 2-3измивания и пада оцветяването ти ще се увериш струва около 2,50лв

# 59
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
пропуснах да ти кажа да започнеш със оцветителя след 2седм, дотогава трябва да ти е паднало матирането от фризьорката

# 60
  • Мнения: 93
пропуснах да ти кажа да започнеш със оцветителя след 2седм, дотогава трябва да ти е паднало матирането от фризьорката

Аз почнах на 2рия ден  Laughing и вече 2 пъти се клепах. И косата ми е супер наистина помага. Даже мисля тия дни пак да се намажа.

# 61
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Моята коса е кестенява -искам да попитам ако си взема черен цвят от тези шампоани ще ме хване ли? Има ли шанс по-светла коса да стане по-тъмна?  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 03:28 от Deathcrush

# 62
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
ARVEN5 АЗ ОТ ОПИТ ТИ КАЗВАМ ЧЕ Е СТРАХОТЕН ПРЕСТИЖА даже бях си вземала шампоан на АЛФА ПАРФ глупава работа аз го ползвам от години и съм ОЧАРОВАНА от СРЕБРИСТО СИВОТО а относно за черния цвят не съм виждала защото не ме е интересувало по принцип ако има би трябвало да стане защото от светло тъмно става обаче обратното НЕ поне така стоят нещата със светлото тониране

# 63
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
по колко време чакате този престиж... че аз се намазах 30 мин изчаках и резултат нулев.........  Cry

# 64
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
ти какъв цвят правиш аз съм с ест цвят тъмнокест, и имам бели кичури правя ги сребристи по принцип стоя минимум 1час даже ако имам възм, и повече става страхотно стоя повече защото ако стоя 10-15 мин матирането ще издържи 2-3 измивания и трябва да се правя пак хабиш материала и аз поне нямам време всяка седм да се правя така като се направя изкарвам 3седм мия е през3дни

# 65
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Момичета - пак съм аз!
Искам ад ви питам - каква е вредата от тези шампоани? Има все пак някаква химия в тях нали?! Но все пак долко са безвредни - по малко вредни ли са примерно от къната или безамонячните бои?? Питам защото искам малко промяна във визията си - а от две години спрях боята именно с цел да имам по-здрава коса, но пък мн повече се харесвам с черна коса и ...сега търся възможно най-безвредния начин да си направя косата отново черна.

Съвети? Flutter

# 66
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
СПОРЕД МЕН СА НАПЪЛНО БЕЗВРЕДНИ ЗАЩОТО АЗ ЛИЧНО ВИНАГИ СТОЯ 1-1 1/2ЧАСА И НЯМА НИКАКВИ ПОРАЖЕНИЯ В/У КОСАТА ЗАЩОТО СЛЕД2-3 СЕДМ, НЯМА И СПОМЕН ОТ ТОВА ЧЕ СИ СЕ МАТИРВАЛ аз ползвам сивото на престиж според мен ако имаше нещо фрапиращо ако пипаш оцветитела с ръце трябва поне малко да ЩИПЕ другия вариант е мириса третия както е при мен ако имаше нещо агресивно след всяко падане на сивото напълно цвета на кичурите си остава същия а не изсветлява допълнително напр,от русо да стане бяло

# 67
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
ти какъв цвят правиш аз съм с ест цвят тъмнокест, и имам бели кичури правя ги сребристи по принцип стоя минимум 1час даже ако имам възм, и повече става страхотно стоя повече защото ако стоя 10-15 мин матирането ще издържи 2-3 измивания и трябва да се правя пак хабиш материала и аз поне нямам време всяка седм да се правя така като се направя изкарвам 3седм мия е през3дни
аз съм кестенява и искам да постигна по-тъмен шоколадов цвят Simple Smile явно ще се седи повече.......  Peace

# 68
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
OCEANPORN  СЛЕД КАТО НЕ СИ ПОЛЗВАЛА ДАДЕН ПРОДУКТ НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ ТАКОВА МНЕНИЕ ЗА ГУМЕНАТА ОПАКОВКА за 7-8 год съм изпробвала почти всички скъпи продукти но въпросното сиво не се получаваше а от този оцветител издържа 3 седм което ме удовлетворява не нанася поражения на косата НЕ ВИНАГИ СКЪПОТО Е КАЧЕСТВЕНО ОПИТАЙ И ТОГАВА ИЗКАЗВАЙ ОТР, МНЕНИЕ newsm53

# 69
  • Мнения: 97
здравейте, момичета  Grinning
аз бих искала да премина от средно кестеняв към черен цвят.Кой оцветител бихте препоръчали и дали черното на оцветителите става хубаво както като с боя или някак сивее ...нз нямам опит, помагайте  Hug

# 70
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
да ти кажа честно никога не съм се заглеждала какви цветове имат шампоан-оцв,

# 71
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Здравейте- днес си взех шампоан оцветител обаче на изкушаващо ниска цена и не знам дали е много качествен и добър за тази цена но пък знае ли чове... не винаги най-скъпото е най-хубаво така че се надявам да стане работата и да няма разочаровани после хах!
Значи марката е Marion - имаше и някви бои за коса на същата марка - за пръв път я виждам, предполагам не сте я коментирали по-назад в темата? Ако някой я е пробвал - нека каже отзиви!
 Ето снимка:
http://torba.bg/2065-5213-thickbox/marion-kosmetiki-shampoan-ocv … l-bez-amoniak.jpg

Сега за процедурата - пише че на чиста коса се слага, това вярно ли е? Аз си мислех че на мръсна и после измиваш... и другия ми въпрос - като си сложи на косата много ли тече, слагате ли нещо отгоре на главата или само една кърпа на рамене примерно и нищо друго..? И като си миете коса след оцветителя после ползвате ли балсам или маска?? newsm78

Съжалявам, ако са ми тъпи въпросите, но за пръв път ще се боядисвам с такъв шампоан и доста неща не са ми ясни. Grinning  bouquet

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 16:01 от Deathcrush

# 72
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
аз по принцип си правя процедурката преди да си измия косата то е течно ама чак да се разтече то трябва да сложиш промишлено количество за да текне аз го нанасям със четка  все едно си боядисваш косата не винаги скъпото е гаранция за цвят престижа струва 2,50 но върши чудеса не са ти тъпи въпросите

# 73
  • Мнения: 17 407
Ползвала съм фито колор на Рилкен, оцветяваща пяна на Вела- помня, че оставах доволна. Индола също имат оцветяваща пяна, не им знам цветовете обаче.

# 74
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
аз по принцип си правя процедурката преди да си измия косата
А на суха или я мокриш малко- защото пише че трябва да е влажна косата.

# 75
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
на суха коса

# 76
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Хм - аз я навлажних но това едва ли е толкова важно.
По- важното е че не ми стига едно пакетче! За другия път ще знам...за дължително две ми трябват на мене - сега предполагам ще стана пак шарена което е супер тъпо, само да не заприличам на някой клоун! пахха, поне бързо се мие, но другия път ще си купя две пакетчета!

# 77
  • Мнения: 151
Здравейте- днес си взех шампоан оцветител обаче на изкушаващо ниска цена и не знам дали е много качествен и добър за тази цена но пък знае ли чове... не винаги най-скъпото е най-хубаво така че се надявам да стане работата и да няма разочаровани после хах!
Значи марката е Marion - имаше и някви бои за коса на същата марка - за пръв път я виждам, предполагам не сте я коментирали по-назад в темата? Ако някой я е пробвал - нека каже отзиви!
 Ето снимка:
http://torba.bg/2065-5213-thickbox/marion-kosmetiki-shampoan-ocv … l-bez-amoniak.jpg

Сега за процедурата - пише че на чиста коса се слага, това вярно ли е? Аз си мислех че на мръсна и после измиваш... и другия ми въпрос - като си сложи на косата много ли тече, слагате ли нещо отгоре на главата или само една кърпа на рамене примерно и нищо друго..? И като си миете коса след оцветителя после ползвате ли балсам или маска?? newsm78

Съжалявам, ако са ми тъпи въпросите, но за пръв път ще се боядисвам с такъв шампоан и доста неща не са ми ясни. Grinning  bouquet
Значи през цялото лято се правих с този оцветител и бях доволна Simple Smile На измита коса го слагах и после като я миех слагаш шампоан.. балсам и маска не съм ползвала.. за да не пада толкова бързо цвета Simple Smile
Слагам си кърпа на раменете, защото си тече..
Но сега през този сезон ме е страх да се правя с оцветител.. тези който се правят сега с оцветители нека да споделят.. стават ли някакви гафове ? ;д

# 78
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Ами аз малко със закъснсение пиша но...  не съм доволна! Ама изобщо! #2gunfire
Изобщо не ме хвана - нямах никаква промяна в цвета! Докато си го слагах на косата беше много тъмно и много мацаше...а когато си измих косата нямаше и следа от цвят! Просто голямо недоразумение- изобщо няма да го купувам това никога повече. ooooh! Crossing Arms

# 79
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ами аз малко със закъснсение пиша но...  не съм доволна! Ама изобщо! #2gunfire
Изобщо не ме хвана - нямах никаква промяна в цвета! Докато си го слагах на косата беше много тъмно и много мацаше...а когато си измих косата нямаше и следа от цвят! Просто голямо недоразумение- изобщо няма да го купувам това никога повече. ooooh! Crossing Arms
ти със какво се прави като марка?

# 80
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
По-горе съм дала линк със снимка.

# 81
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
и аз така си помислих че става въпрос за розовата опаковка но не бях сигурна.Проверила ли си Престижа дали няма този цвят който искаш да си направиш?По принцип отзад на кутийката има обозначено от какъв цвят коса какъв може да стане.Ако има твоя цвят не му мисли ами се наклепай.

# 82
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Ще видя, да... но явно косата ми е по-трудна и трудно ще ме хване такъв оцветител. Няма смисъл да си давам парите на вятъра.
Сега искам първо да си направя червения кичур- пък за цялата коса по -натам ще го мисля. Mr. Green

# 83
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
за Престижа цената е около 2,50лв.

# 84
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Да, знам че е толкова, но когато няма никакъв ефект са пари, дадени на вятъра. Предпочитам да ги дам за нещо което наистина да ми промени косата и/или визията. Wink

# 85
  • Мнения: 24
Момичета, дали знаете някъде в София да се продава още оцветител Палетте? От пролетта навсякъде ми отговарят, че не го внасят. Опитах с полски подобни, но не са толкова трайни...
А още имам малко бели косми и не искам да слагам боя...

# 86
  • Мнения: 0
Някой може ли да ми даде линк със снимка на този шампоан -Силвър на Лореал професионел? И да ми каже колко долу горе струва Simple Smile

# 87
  • Мнения: 789
OCEANPORN  СЛЕД КАТО НЕ СИ ПОЛЗВАЛА ДАДЕН ПРОДУКТ НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ ТАКОВА МНЕНИЕ ЗА ГУМЕНАТА ОПАКОВКА за 7-8 год съм изпробвала почти всички скъпи продукти но въпросното сиво не се получаваше а от този оцветител издържа 3 седм което ме удовлетворява не нанася поражения на косата НЕ ВИНАГИ СКЪПОТО Е КАЧЕСТВЕНО ОПИТАЙ И ТОГАВА ИЗКАЗВАЙ ОТР, МНЕНИЕ newsm53

Това че на теб още  не е започнала да ти пада косата от този "страхотен" продукт, не значи че на другите им е ОК. Шампоан-оцветителя,какъвто и да е нанася поражения на косата,защото в него има химия, да не говорим за този на Престиж! В този ред на мисли, предпочитам да си прецакам косата с нещо качествено, което поне ми мирише хубаво, а не с микс от незнайни химически съставки. И не ми казвай че Престиж са по-добри от Алфа Парф, защото италианците със сигурност имат по-стриктен контрол относно следене на качеството на продуктите и това какво се слага в тях, както за козметика, така и за храни!

# 88
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Щом го препоръчвам -то е логично.Ти имаш ли научни доказателства че оплешивяваш от този оцветител.Имам шамп.-оцв. на Алфата е трябва да ти кажа че нищо ни прави относно цвета.В кафяво шише-големи хвалби а накрая нищо.За във коша е не си оправда парите-уж скъпо ама......

# 89
  • Мнения: 293
Алфапарф пък голямата марка   Laughing Някаква измислена марка е за мен

# 90
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
За мене и за тебе явно е така ама за някои хора е въпрос на престиж да ползват продуктите им-щото били италиански.То като не ми прави нюанса ако ще и азърбайджански да са все ми е тая.

# 91
  • Мнения: 293
Какъв пък престиж са италианските марки  Shocked За мен пък са точно обратното. Това е марка, която слагам в най-ниския клас като качество.

# 92
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
А-а-а не така ще ни се карат че говорим лоши неща за тази велика италианска марка.

# 93
  • Мнения: 789
Оффф, много мразя да влизам в полемики. Не ползвам нито Алфа Парф, нито Престиж и никъде не съм писала че Алфа Парф са невероятни и много качествени, но със сигурност са по-добри от боклука на Престиж. Това че в момента не виждаш какво поражение ти нанася на косата този шампоан-оцветител, не значи че след време няма да имаш проблеми! Всеки има право на избор, но да агитираш всички за този Престиж ( преди теб една дама беше писала че няма никакъв ефект върху косата й) е безсмислено. Аз,както бях написала, ползвам ФИТО, което е френска козметика и шампоана е наистина качествен и си заслужава! Затова пак казвам, предпочитам да си прецакам косата с нещо качествено и изпробвано, отколкото с химията на Престиж. Това че ти се получава цвета който искаш, не значи че ти щади косата! След малко очаквам да ни препоръчаш да го ползваме всеки ден да си подхраним косата  Joy

П.С. Пробвала съм шампоан-оцветителите на МАРИОН ( полски ) и не съм доволна. Косата ми много изсъхна от тях и скалпа ме сърбеше.
Ако някой има наблюдения за този продукт да сподели!

# 94
  • Мнения: 789

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149204.0

Ето в тази тема, скъпа ми приятелко ив.елина, можеш да прочетеш какво казват дамите от опита си с Престиж и какво препоръчват - Лонда, Палет, Вела и т.н. Едната изрично пише да не се ползва Престиж защото изобщо не хваща цвят, а друга е написала че изсушава ужасно косата! Аз съм с две ръце ЗА тези мнения и затова ти възразявам настойчиво!

# 95
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
ползвала съм перлено-бяло,перлено-сиво и сребристо сиво и няма случай във който да не съм имала желания нюанс.Аз като съм доволна да кажа не не съм така ли?Нали питат и аз си казвам мнението това е много просто.Как да кажа че от Алфата съм доволна като никакъв нюанс не постигам.Моите наблюдения са от години кога да чакам пораженията след още 15год. ли?

# 96
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
ами аз съм доволна от това което прочетох във форума.Ти незнам дали си го чела че ми го препоръчваш-жената каза че е много доволна от матиращия ефект на сребристото.В случая и при мен е така.Нито изсушава нито смърди на гадно.Нямам претенции за кафяво,черно и бозаво.Сребристо платиненото е огън.Със две ръце гласувам за него.Фактите говорят.

# 97
  • Мнения: 0
Аз ползвам оцветяващите шампоани и маски на Natur Vital, много са добри.
http://-spam083-/natur-vital-ocvetjavashti-shampoan-c-68_262.html

# 98
  • Мнения: 0
аз скоро ще пробвам и ще пиша,моята коса е светло кестенява и я хваща всеки цвят,дори съм била чисто руса без блондор,оцветители обаче не съм пробвала,но смятам че и те ще успеят да я оцветят  Mr. Green.Благодаря на всички за отговорите   bouquet

И моята коса е светло кестенява и искам да я изсветля малко; да стане 1/2 нюанса по-светла.  Ти на коя марка си взе за станеш руса. Искам и аз да пробвам дали ще стане. Казвали са ми, че с такива шампоани може само да се потъмни косата, иначе не ставало нищо... така ли е наистина?

# 99
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
При кестенява коса нямаш шанс.Даже за по-лесно ориентиране би трябвало отзад на опаковката да има при какви основи какво ще се получи.Поне при Престижа е така.

# 100
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да си направя червени кичури на косата, но ми е за пръв път. Бихте ли ме посъветвали какво да използвам, но да НЕ Е БОЯ ЗА КОСА .. щампоан оцветител и т.н. (и има ли изрусители, но в червен цвят Simple Smile )
Благодаря ви от сърце!   bouquet

# 101
  • Мнения: 0
Аз ползвам оцветяващите шампоани и маски на Natur Vital, много са добри.
http://---рекламен спам---/natur-vital-ocvetjavashti-shampoan-c-68_262.html
Колко време трае цвета след нанасяне ? Simple Smile

# 102
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Смятам си наясно,че първо трябва да се изрусиш и после се тонирваш.Зависи какъв ти е основния цвят,но не е лошо да ти ги направи фризьор кичурите,а от там нататък с тонирването няма да имаш проблеми сама да се правиш.Принципно при мен издържат 6-7 измивания,но според мен зависи каква марка ползваш.Аз имам наблюдения само в/у една.

# 103
  • България <3
  • Мнения: 327
Къде в София мога да намеря такъв шампоан?

# 104
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Където се продават продукти на Престиж.За София нямам идея,нека другите да се включат.

# 105
  • Мнения: 261
Аз съм ползвала само на Марион , в Бургас си го купих от Ивис. Дали косата ми е такава , дали шампоана е такъв , но направи някакъв там цвят който се изми на 2-рото миене . На опаковката пише че стои 6 до 8 измивания  Mr. Green Карай , видях се с нюанс.

# 106
  • Мнения: 363
Ами какво ще кажете за тези http://www.rosaimpex.com/index.php?lang=2&step=module_action … p;product_cat=200  newsm78 newsm78 Някоя от вас ползвала ли ги е , моля за мнение Simple Smile   bouquet  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 525
Коментирани са някога и някъде назад.
Аз ги пробвах.
Много хубаво миришат. Много мека ми ставаше косата от тях. Но при всяко измиване на косата, все си падаше оцветена вода.
Да не разказвам какво ми се случи след използване на този оцветител...в командировка...в хотел...с бели кърпи...Сещате се, нали?
Ужас!
Наложи се да използвам шампоана за пране на хотелска кърпа  Joy

# 108
  • Мнения: 0
Привет!
Хммм, виждам, че тук повече се коментира за ефекта им върху вече боядисани коси. Моята е кестенява(нито от най-тъмните, но определено не и от най-светлите), не е боядисвана никога и т.н.  Бих ли могла с някой от тези шампоани да и предам малко по-светло кестеняв вид и въобще за да се постигне това нещо, трябва ли да взема с няколко тона по-"светъл" продукт от това, което искам, или не е задължително?
 Тази материя въобще не ми е ясна, та бих приветствала всякаква помощ. Благодаря предварително!  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 195
А има ли лилав цвят от тези шампоани?Търся си лилаво,но да не червенее.В магазина до нас имат на Марион, но няма лилаво, а патладжан и се чудя дали ще червенее?

# 110
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Оцветителя от този тип не прави чудеса на нетретирана коса.Така си мисля и смятам,че не бъркам.Абсурд е на естествен цвят със него да изсветлиш примерно със два тона и да има положителен резултат.

# 111
  • Мнения: 343
Бих ли могла с някой от тези шампоани да и предам малко по-светло кестеняв вид и въобще за да се постигне това нещо, трябва ли да взема с няколко тона по-"светъл" продукт от това, което искам, или не е задължително?

Не може. Няма да се получи нищо.

# 112
  • София
  • Мнения: 6 246
Изсветляване с такъв продукт няма как да стане. Можеш на твоя цвят да придеш нюанс - виолетово, червено, напр., но ще е лек нюанс. Най-ефикасни са при руса, обезцветена или побеляла коса.

Единственото, което се сещам е изсветляващ спрей (имам на Джон Фрийда, гледам, че и в ДМ има на тяхната марка). Действа на принципа на кислородната вода, изсветлява леко и постепенно. Пръскаш от върховете към корена, коренът се изсветлява най-бързо.

# 113
  • Мнения: 18 547
Искам да се боядисам,но не с боя,а с шампоан оцветител,малко така за разнообразие.Не искам фрапираща промяна.Цвета ми е тъмно кестеняво.Искам просто да го подсиля,дори да го потъмня.Но се съмнявам дали ще стане изобщо щото си ми е тъмна косата и се съмнявам, че ще ме хване. Видях някакви шампоан оцветители на Марион?Имате ли идея какви са?Някой ползвал ли е?

# 114
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Принципно няма да постигнеш някаква промяна със шампоан-оцветител.Промяна,само с боя.

# 115
  • Мнения: 18 547
Да знам.Аз и не искам промяна.Искам просто малко по-тъмен и наситен цвят.Принципно се правя с Кастинга 300,но в момента не искам да я боядисвам та затова се позаинтересувах.Ако тук сред вас има момичета,коита са с такива коси като моята дали са пробвали и дали ем е станало  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 213
Не е вярно, че не можеш да постигнеш голяма промяна с оцветител. Косата ми е тъмно руса, никога не е боядисвана, но с такива шампоани на Марион съм била червена (ярко червена 2-3 дни и циганееща 2 месеца), шоколадова и черна.

# 117
  • Мнения: 18 547
Да, но твоята е светла, а моята не.  Wink

# 118
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
именно,промяна се постига при светли коси,даже изрусени.При другите е мисия невъзможна.

# 119
  • Мнения: 261
Тъмна коса не може да се изсветли с шампоан , но може да се потъмни още  Peace А момичето каза , че иска малко по-тъмен и наситен цвят , според мен с тези шампоани на Марион може да се постигне такъв ефект , за до няколко измивания . Пробвай  Wink

# 120
  • Мнения: 18 547
Да, именно това искам. Аз ги разгледах цветовете им.Много добре знам, че няма как да стане промяна на по-тъмно,имам голям опит с боите.Искам просто да провам ей така какво ще се получи и дали ще има изобщо разлика някаква.Те се отмиват до 2-3 седмици нали?Така, че не е фатално.

# 121
  • Мнения: 1 009
Изсветляване с такъв продукт няма как да стане. Можеш на твоя цвят да придеш нюанс - виолетово, червено, напр., но ще е лек нюанс. Най-ефикасни са при руса, обезцветена или побеляла коса.

Единственото, което се сещам е изсветляващ спрей (имам на Джон Фрийда, гледам, че и в ДМ има на тяхната марка). Действа на принципа на кислородната вода, изсветлява леко и постепенно. Пръскаш от върховете към корена, коренът се изсветлява най-бързо.

А, може ли малко повече инфо за изсветляващия спрей на Джон Фрийда, на какъв принцип е, за еднократно изсветляване, след къпане пада ли или е с траен ефект? С тъмно кестенява коса съм и до момента ползвам Марион, основно за прикриване на тук там бели коси и освежаване на цвета, но в по-тъмната гама. Чудех се дали този спрей би ми помогнал да я изсветля малко и как би се отразило на белите коси? До сега не бях чувала за подобен спрей и нямам идея как действа. Благодаря!

# 122
  • София
  • Мнения: 6 246
Изсветлява косъма, на белите коси не би повлияло. При мен има ефект след 5-6 впръсквания (то така си и пише на опаковката), като към 10-тото вече се изравнява с изрусената коса. Ест. ми коса е тъмно кестенява. По принцип го дават за естествени блондинки, които искат да се изсветлят, но при мен се получава, с повече нанасяния. Изсушава съвсем леко косата. На влажна коса се пръска и е добре да се прилага топлина (сешоара). Ако се изсветлява цялата коса се пръска от дължини към корен (коренът винаги по-лесно хваща). На мен ми спести едно боядисване на корените (боядисвам ги на 3-4 седмици).

След къпане няма как да падне - косъмът е вече обезцветен. Евентуално цвят може да се нанесе отгоре. Но в/у вече оцветена коса, не знам какъв ефект ще има спреят.

# 123
  • Мнения: 0
OCEANPORN  СЛЕД КАТО НЕ СИ ПОЛЗВАЛА ДАДЕН ПРОДУКТ НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ ТАКОВА МНЕНИЕ ЗА ГУМЕНАТА ОПАКОВКА за 7-8 год съм изпробвала почти всички скъпи продукти но въпросното сиво не се получаваше а от този оцветител издържа 3 седм което ме удовлетворява не нанася поражения на косата НЕ ВИНАГИ СКЪПОТО Е КАЧЕСТВЕНО ОПИТАЙ И ТОГАВА ИЗКАЗВАЙ ОТР, МНЕНИЕ newsm53

Това че на теб още  не е започнала да ти пада косата от този "страхотен" продукт, не значи че на другите им е ОК. Шампоан-оцветителя,какъвто и да е нанася поражения на косата,защото в него има химия, да не говорим за този на Престиж! В този ред на мисли, предпочитам да си прецакам косата с нещо качествено, което поне ми мирише хубаво, а не с микс от незнайни химически съставки. И не ми казвай че Престиж са по-добри от Алфа Парф, защото италианците със сигурност имат по-стриктен контрол относно следене на качеството на продуктите и това какво се слага в тях, както за козметика, така и за храни!



Преглеждах темичката, да стара е обаче не мога да не коментирам това.

Аз работя за български производители на храни и напитки и също така съм се занимавала и с внос на Италиански и Френски "луксозни" вина и храни , луксозните са в скоби, защото това което ви предлагат са пълни боклуци. Ако имам 1о лева в джоба ще ги похарча за български продукт и ви съветвам и вие да го направите, защото всичко, което идва от Италия и Франция в повечето случаи е само с името си, че е от там. ( като Френското вино в ЛИДЛ за 4 лева Laughing)

Другото, с което не съм съгласна е, че в България няма контрол на качеството - това не е вярно и всеки месец поне по два пъти има проверки за съдържание не само в продукта, а и на етикет.
Не е тайна, че много от българската козметика се изнася за Азиатския пазар ( о чудо той не е беден) и продуктите от България са наистина ценени- Арома, Ален Мак, Българска Роза, Роза Импекс ( ето това е "Престиж", бивши кадри на Българска роза- технолози и ръководен екип) всички те са най-посещаваните щандове в Япония на изложението за козметика( за пример само) и се нареждат преди Лореал. Смея да го твърдя, защото майка ми е работила дълги години в козметичната индустрия и съм го видяла с очите си.

Да опаковката е гумена, но това е за да ви е евтино - такъв ни е стандарта, а не да плащате маркетинга на Loreal, от полския гараж ( все пак Дженифър Лопез и Пенелопе Круз пари струват, а дали те го ползват?). Не съм видяла някоя от тях да мята прелести в реклама на Престиж.

Да безспорно е, че качество не може да се постигне с ниска цена, но и много продукти са само име, добре преценен и субсидиран маркетинг, когато е масовка по магазините всичко от Лореал до Кря Кря патето са един дол дренки на основата на глицерина Simple Smile . Не защитавам Престиж, но и тези "безбожно добри" италиански продукти за 5 евро са малко съмнителни, (не мислите ли?), като им знаем стандарта и че кафето там е само 3 евро.

Нищо лично!

# 124
  • Мнения: 789
OCEANPORN  СЛЕД КАТО НЕ СИ ПОЛЗВАЛА ДАДЕН ПРОДУКТ НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ ТАКОВА МНЕНИЕ ЗА ГУМЕНАТА ОПАКОВКА за 7-8 год съм изпробвала почти всички скъпи продукти но въпросното сиво не се получаваше а от този оцветител издържа 3 седм което ме удовлетворява не нанася поражения на косата НЕ ВИНАГИ СКЪПОТО Е КАЧЕСТВЕНО ОПИТАЙ И ТОГАВА ИЗКАЗВАЙ ОТР, МНЕНИЕ newsm53

Това че на теб още  не е започнала да ти пада косата от този "страхотен" продукт, не значи че на другите им е ОК. Шампоан-оцветителя,какъвто и да е нанася поражения на косата,защото в него има химия, да не говорим за този на Престиж! В този ред на мисли, предпочитам да си прецакам косата с нещо качествено, което поне ми мирише хубаво, а не с микс от незнайни химически съставки. И не ми казвай че Престиж са по-добри от Алфа Парф, защото италианците със сигурност имат по-стриктен контрол относно следене на качеството на продуктите и това какво се слага в тях, както за козметика, така и за храни!



Преглеждах темичката, да стара е обаче не мога да не коментирам това.

Аз работя за български производители на храни и напитки и също така съм се занимавала и с внос на Италиански и Френски "луксозни" вина и храни , луксозните са в скоби, защото това което ви предлагат са пълни боклуци. Ако имам 1о лева в джоба ще ги похарча за български продукт и ви съветвам и вие да го направите, защото всичко, което идва от Италия и Франция в повечето случаи е само с името си, че е от там. ( като Френското вино в ЛИДЛ за 4 лева Laughing)

Другото, с което не съм съгласна е, че в България няма контрол на качеството - това не е вярно и всеки месец поне по два пъти има проверки за съдържание не само в продукта, а и на етикет.
Не е тайна, че много от българската козметика се изнася за Азиатския пазар ( о чудо той не е беден) и продуктите от България са наистина ценени- Арома, Ален Мак, Българска Роза, Роза Импекс ( ето това е "Престиж", бивши кадри на Българска роза- технолози и ръководен екип) всички те са най-посещаваните щандове в Япония на изложението за козметика( за пример само) и се нареждат преди Лореал. Смея да го твърдя, защото майка ми е работила дълги години в козметичната индустрия и съм го видяла с очите си.

Да опаковката е гумена, но това е за да ви е евтино - такъв ни е стандарта, а не да плащате маркетинга на Loreal, от полския гараж ( все пак Дженифър Лопез и Пенелопе Круз пари струват, а дали те го ползват?). Не съм видяла някоя от тях да мята прелести в реклама на Престиж.

Да безспорно е, че качество не може да се постигне с ниска цена, но и много продукти са само име, добре преценен и субсидиран маркетинг, когато е масовка по магазините всичко от Лореал до Кря Кря патето са един дол дренки на основата на глицерина Simple Smile . Не защитавам Престиж, но и тези "безбожно добри" италиански продукти за 5 евро са малко съмнителни, (не мислите ли?), като им знаем стандарта и че кафето там е само 3 евро.

Нищо лично!




В Япония има интересъм към БГ продуктите, заради розовото масло моето момиче, а не защото са по-качествени!!!! И едното и другото са пълна химия!

# 125
  • Мнения: 2
Здравейте искам да попитам косата ми е светло кафява естествена и искам малко да я изсветля искам да  достигна този ефект https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0+%D0%BA%D … 53D90%3B300%3B400 Ще ви бъда много благодарна ако ми препоръчате нещо от шампоаните и марка  Wink

# 126
  • София
  • Мнения: 6 246
Шампоаните не могат да изсветляват.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте момичета, четох доста из форума, но не намерих точния отговор и накрая реших да Ви, попитам.
Естествената ми коса е лешник, един път съм я боядисала с без амонячна боя на палете, която е с 2 тона по светла от моя и се получи много добре белите ми коси се бяха оцветили на 30%, но се сляха с другата коса и не се виждаха,  от тогава изминаха 9месеца косата остана такава не ми се възвърна естествения цвят. Понеже на ново израсналата ми коса се виждат белите коси съм решила да се боядисам с шампоан оцветител- мислех в черно или тъмно кафяво, но се страхувам да не си остане черна и да не се отмие както всички казват явно моята коса е доста податлива на оцветяване, но ми се искаше някакво разнообразие. Какво е мнението ви, посъветвайте ме как да постъпя и да прикрия белите коси без боядисване.

# 128
  • Мнения: 18 547
С шампоан оцветител няма как да покриеш бели коси. С боя без амоняк също. Или може би ще се получи, но цветът няма да е траен и много бързо ще ти се отмие. Ако се боядисаш по тъмен цвят от сегашния ще ти хване си мисля, но все пак това е оцветител не боя-значи ще се отмие за максимум месец, даже е много. Вероятно не искаш да си гориш косата с агресивни бои - така разбирам от поста ти. Само, че бели коси не се покриват с шампоани оцветители или с бои без амоняк или в повечето случаи.
Ако искаш траен цвят и резултат си трябва силна боя, с амоняк.
Няма как да не ти се отмие оцветителя, дори и да стане черно, те са доста нетрайни. Но пък от друга страна тези на Палетето дори и оцветителите им по-трудно се махат, това съм забелязала аз. И въобще Палете не ти ги препоръчвам изобщо-нито един техен вариант. Много са агресивни.
Пробвала ли си Кастинга на Лореал. Имат хубави цветове, без амоняк са, издържат до месец-два.
Но пък не знам наистина доколко са покривни за белите коси, попринцип не са.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 412
Много благодаря за отговора, да точно така е не ми се иска да си третирам косата с бои. Купих си шампоан оцветител Joanna multi color effect, номер 11 в неделя мисля да го изпробвам да видя какво ще се получи. В магазина ми предложиха балсам оцветител с къна - жената ми обясни, че покривността му е много по добра и пак не уврежда толкова косата както боите, ако не стане нищо с шампоана мисла да тествам балсама. Ще пиша за резулатата.

# 130
  • Мнения: 213
Много благодаря за отговора, да точно така е не ми се иска да си третирам косата с бои. Купих си шампоан оцветител Joanna multi color effect, номер 11 в неделя мисля да го изпробвам да видя какво ще се получи. В магазина ми предложиха балсам оцветител с къна - жената ми обясни, че покривността му е много по добра и пак не уврежда толкова косата както боите, ако не стане нищо с шампоана мисла да тествам балсама. Ще пиша за резулатата.
Здравей,
искам да те попитам дали помниш какъв беше този балсам оцветител, който е предложила продавачката. Може би Natura Vital? Много ще съм благодарна за отговора!

# 131
  • Мнения: 213
Здравейте отново,
имам запитване за ето тези шампоан оцветители Venita: http://prikachi.com/images/508/6984508q.png
Страшно много ми харесва точно този цвят, но тук където живея не са чували за тях, та някои от вас виждал ли ги е някъде да се продават?

# 132
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Идеи за някакъв шампоан или балсам оцветител, в тъмно кестеняво, пепелно?
Откриваем в магазинната мрежа.

# 133
  • Мнения: 213
Здравей Tyra,

Ще си позволя да ти отговоря, защото в момента живо се интересувам от шампоан оцветители. Та, кои открих аз:
- Multi color - ползвах веднъж номер 3 и се получи добре, а колежката ми си беше взела нз кой номер, но в червената гама и също е доволна.  Купихме си ги от Елитис. Ето ги:http://prikachi.com/images/690/6987690x.jpg. .
- Марион-тях ги има почти на всякъде. Два пъти съм ги ползвала. В русата гама и не ми харесаха! Не бих потретила!
- Natur vital: http://prikachi.com/images/693/6987693U.jpg - предстои да си поръчам този за руса коса. Така че не мога да дам мнение!
Успех в избора!

# 134
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Мерси за включването!   bouquet

# 135
  • Мнения: 548
Аз искам да ви помоля за съвет. Купих си този шампоан оцветител http://www.pdf-international.it/it/linea/HairQuality+ShampooColor/5 от магазина на Малинка.
Много бил добър, пише, че е без амоняк, падал след няколко измивания не съсипвал косата. Аз търся точно това - искам да се видя с друг цвят, но без да остава трайно и да изгаря косата. Проблемът е, че той се състои и две шишенца, които трябва да се смесят - активатор и оцветител и в активатора като съставка е даден перхидрол. Не знам в какво количество е, но ме притеснява наличието му.
Някой друг дали е ползвал тези шампоани или друг подобен (тоест съставен от две части като боя) оцветител?

# 136
  • Мнения: 343
Аз искам да ви помоля за съвет. Купих си този шампоан оцветител http://www.pdf-international.it/it/linea/HairQuality+ShampooColor/5 от магазина на Малинка.
Много бил добър, пише, че е без амоняк, падал след няколко измивания не съсипвал косата. Аз търся точно това - искам да се видя с друг цвят, но без да остава трайно и да изгаря косата. Проблемът е, че той се състои и две шишенца, които трябва да се смесят - активатор и оцветител и в активатора като съставка е даден перхидрол. Не знам в какво количество е, но ме притеснява наличието му.
Някой друг дали е ползвал тези шампоани или друг подобен (тоест съставен от две части като боя) оцветител?

А дали това не е безамонячна боя, която се нанася като шампоан? Не съм запозната с продукта, изказвам предположение.

# 137
  • Мнения: 548
Най-вероятно е така (нямам никакъв опит с боите) - трябва и да постоиш с шампоана и после да го измиеш. Въпросът е има ли смисъл да го ползвам при условие, че замествам амоняка с перхидрол. Не е ли също толкова увреждащо? И дали цветът все пак няма да остане донякъде, въпреки че уж се измивал?

# 138
  • София
  • Мнения: 3 412
Много благодаря за отговора, да точно така е не ми се иска да си третирам косата с бои. Купих си шампоан оцветител Joanna multi color effect, номер 11 в неделя мисля да го изпробвам да видя какво ще се получи. В магазина ми предложиха балсам оцветител с къна - жената ми обясни, че покривността му е много по добра и пак не уврежда толкова косата както боите, ако не стане нищо с шампоана мисла да тествам балсама. Ще пиша за резулатата.
Здравей,
искам да те попитам дали помниш какъв беше този балсам оцветител, който е предложила продавачката. Може би Natura Vital? Много ще съм благодарна за отговора!

 Здравей,
да помня на фирма ВЕНИТА henna color, аз вече 2 пати използвах шампоан оцветител на фирма multi color effect те са с витамини и подхранват косата наистина добре се получава и косата стои жива, но на 3-тото измиване вече го няма, и затова сега ще пробвам с тези на венита хем покриват бяла коса хем са по трайни и пак не увртеждат косата

Последна редакция: сб, 08 фев 2014, 11:14 от pepita5

# 139
  • Мнения: 36
Аз съм със светло руса коса и съм най-доволна от шампоана на Лореал професионел много приятен свят придава.

# 140
  • Мнения: 213
И аз си купих шампоан оцветителя на Венита - цвят карамел, ама докато се наканя да го ползвам, реших да мина в отново в русата гама и сега ми седи така в шкафа не използван. След някои друга седмица като си изменя за пореден път желанието първо него ще пробвам, защото цвета много ми харесва!

# 141
  • Мнения: 437
Аз харесвам много тези, на Лореал професионел, по-точно бежовия, макар че отдавна не съм го купувала:



Къде ги има? Интересува ме за София и конкретно последната опаковка, червената. Моят цвят е такъв, може би една две идеи по-тъмен.
Малко трудно се поддържа червен цвят, все гледам безсулфатни маски и шампоани да ползвам.

# 142
  • Мнения: 7
Здравейте с каква честота мога да използвам съпросните шампоани ,без това да навреди на косата ми ,защото скоро се боядисах червена ,но за да е по наситен и раномерен цвета сложих си шампоан на "Марион"  ,цвета стана мн хубав ,но вече почти се отми ,въпроса ми е ще навреди ли ,ако пак си сложа и така на вс сед ,сед и половина  ?:Д

# 143
  • Мнения: 437
Взех си оцветяваща пяна на Шварцкопф и съм много доволна. Мина месец от последното боядисване и мога да изкарам сигурно още седмица с пяната. Simple Smile Нанася се след измиване на мокра коса и се седи 20 мин. После се отмива. Супер е. Simple Smile Поне на моята коса добре се отразява.

# 144
  • Мнения: 1 009
agressiva след всяко измиване ли нанасяш пяната?

# 145
  • Мнения: 437
Не. Като почне да се отмива цвета накрая и така разреждам боядисването до към месец и малко.

# 146
  • Мнения: 548
Agressiva, а откъде го купи?

# 147
  • Мнения: 437
Поръча ми го моята фризьорка. Simple Smile
Ако искаш ми пиши на лично за повече информация.

# 148
  • Мнения: 0
Момичета, вчера си направих кичури с продукт на Лореал, но не разнесох хубаво боята и в момента около корените сам руса, а на долу сам с естествения ми цвят (светло кестеняв). Мислите ли, че рус шампоан с оцветител би хванал поне докато реша какво да правя? Всяко мнение ще ми бъде полезно! Simple Smile

# 149
  • Мнения: 86
Здравейте с каква честота мога да използвам съпросните шампоани ,без това да навреди на косата ми ,защото скоро се боядисах червена ,но за да е по наситен и раномерен цвета сложих си шампоан на "Марион"  ,цвета стана мн хубав ,но вече почти се отми ,въпроса ми е ще навреди ли ,ако пак си сложа и така на вс сед ,сед и половина  ?:Д


Значи все пак се отмива  Grinning  В крайна сметка, някой използвал ли е Марион на НЕбоядсвана светло-кестенява коса. Аз си взех  с червеникав отенък, но като ви чета.. на кой му се измил оцветителя, на кой не и се чудя.. и преди съм се правила, но беше цвят капучино на Престиж и всичко беше  точно  с измиването Grinning Но иначе  покри ми косата и и предаде някакъв по пепеляв цвят Simple Smile
Мислите ли , че ще има проблем с отмиването? Ако има някакъв ефект ще ви покажа Grinning

# 150
  • София
  • Мнения: 97
Писах и в друга тема, да кажа и тук. Взех си тониращи шампоан и маска на Лакме
Цвета ме изненада и мен - стана много наситен медно към махагон. Ефекта идва по-скоро от маската, тя е доста наситена икрайчетата (които са ми  по-светли) станаха с много наситен цвят
Плюс за маската е и че косата наистина стана много бляскава и хидратирана

# 151
  • Мнения: 7

Имах кичури преди една година и от една година насам се боядисвам с боя 9.1 .Въпросът ми е дали  тези шампоани оцветители действат бърху боядисана коса ? Или пак да си направя кичури и да ползвам от тези шампоани , за да ми стои по-пепелява косата ?

Последна редакция: вт, 24 мар 2015, 23:40 от talismanchee

# 152
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Действат само при изрусени коси.

# 153
  • Мнения: 7
Благодаря ти за отговора iv.elina

# 154
  • Мнения: 7
Имам още един въпрос  Flushed Някой пробвал ли е шампоан  silver на Лореал ? Доволни ли сте ?

# 155
  • Мнения: 35
Здравейте, интересува ме къде в София мога да намеря нагазин в който се продават оцветяващи балсами "leganza" ? ( зелена опаковка)

# 156
  • Мнения: 328
Купих си този:



Води се отмиване до 8 седмици. Падна на части, но някаква част остана повече от 2 месеца след нанасянето Laughing Дори по-тъмните червеникави цветове обаче не хващат наситено на кестеняви коси и не е много равномерно, нищо, че нанесох обилно количество от 2 пакетчета Crazy

# 157
  • Мнения: 13 623
Имам още един въпрос  Flushed Някой пробвал ли е шампоан  silver на Лореал ? Доволни ли сте ?
Да, ползвала съм го често. Хубав е, може би съвсем леко изсушава, но като се сложи хубава маска не е проблем. Като цвят и пигментация е доста силен и постига хубав студен нюанс. Но за това пък не става да се ползва на всяко измиване. Косата ще стане много сива (освен ако не се цели точно това)

Сега ползвам новия лилав на Тиджи, от него съм много доволна.
Имам ревю за него в блога ако ти е интересно.

# 158
  • Мнения: 2
Искам да попитам дали шампоана оцветител уврежда косата и също така колко време трае Simple Smile Simple Smile

# 159
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Според мен,няма как да уврежда след,като трае едва три измивания.И косата става перфектна на допир дори след едночасово стоене.Той не прави радикални промени,а нюанс и то пак зависи от основата.Говоря за Престиж,със него имам най-богат опит.

# 160
  • Мнения: 2
кое повече уврежда косата шампоана оцветител или боята

# 161
  • Мнения: 548
Като се има предвид, че предишният отговор отговаря на въпроса ти, не виждам защо го задаваш.

# 162
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789

Като се има предвид, че предишният отговор отговаря на въпроса ти, не виждам защо го задаваш.
И аз едвам се стърпях да не отговоря по-остро защото незнам как ще се възприеме. Joy

# 163
  • Мнения: 252
Здравейте. Имам малък проблем преди два дена майка ми ме боядиса червен цвят с боя на лореал, но като се видях после на по светло има места където е пропуснала да ме боядиса. Местата се личат и мен много ме дразнят, защото аз съм с кестенява коса ,а това е червено. Въпросът ми е дали ако мина само местата с някакъв шампоан оцветител ще покрие небоядисаните места?

# 164
  • Мнения: 390
Писах и в друга тема, да кажа и тук. Взех си тониращи шампоан и маска на Лакме
Цвета ме изненада и мен - стана много наситен медно към махагон. Ефекта идва по-скоро от маската, тя е доста наситена икрайчетата (които са ми  по-светли) станаха с много наситен цвят
Плюс за маската е и че косата наистина стана много бляскава и хидратирана

Виждам, че темата е доста стара, но не се сдържах да се разпиша. От един месец гледам тези на Лакме в рибката и се чудя да поръчам ли, да не поръчам ли. Искам да пробвам нещо различно, което да се отмие след няколко дни-седмици. Въпросът е, че не съм боядисана и не знам дали ще хване въобще.

Не знам към коя марка да се насоча, не ми се иска Престиж или нещо съмнително, което да ми изгори косата. Склонна съм да дам малко повече пари ии пак си се чудя.

# 165
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Здравейте. Имам малък проблем преди два дена майка ми ме боядиса червен цвят с боя на лореал, но като се видях после на по светло има места където е пропуснала да ме боядиса. Местата се личат и мен много ме дразнят, защото аз съм с кестенява коса ,а това е червено. Въпросът ми е дали ако мина само местата с някакъв шампоан оцветител ще покрие небоядисаните места?
На твое място бих повторила процедурата,няма как със шампоан-оцветител да постигнеш цвят на боя.Абсурдно звучи.
Писах и в друга тема, да кажа и тук. Взех си тониращи шампоан и маска на Лакме
Цвета ме изненада и мен - стана много наситен медно към махагон. Ефекта идва по-скоро от маската, тя е доста наситена икрайчетата (които са ми  по-светли) станаха с много наситен цвят
Плюс за маската е и че косата наистина стана много бляскава и хидратирана

Виждам, че темата е доста стара, но не се сдържах да се разпиша. От един месец гледам тези на Лакме в рибката и се чудя да поръчам ли, да не поръчам ли. Искам да пробвам нещо различно, което да се отмие след няколко дни-седмици. Въпросът е, че не съм боядисана и не знам дали ще хване въобще.

Не знам към коя марка да се насоча, не ми се иска Престиж или нещо съмнително, което да ми изгори косата. Склонна съм да дам малко повече пари ии пак си се чудя.
Каквато и марка оцветител да вземеш трябва да си наясно,че нещо фрапиращо не би получила.Много зависи какъв ти е основния цвят,на кутията трябва да е указано точно какъв цвят покрива евентуално.Принципно няма значение дали си боядисана или не си,важна е основата.

# 166
  • Мнения: 390
http://prikachi.com/images.php?images/880/8468880z.jpg

Ето това ми е косата. Аз не очаквам особено покритие, но поне някакъв нюанс ми се искаше.

# 167
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Нямам наблюдение над тъмните тонове,дори не ми е минавало през ума да им видя кутийките за да видя какъв нюанс е възможно да се получи.Според мен косата ти е тъмна и с шампоан-оцветител едва ли би добила нюанс   Joy  Може пък нещо червеникаво да има,знам ли    Joy

# 168
  • Мнения: 390
iv.elina, благодаря ти за мнението. Ще разгледам какво се предлага по магазините и при решение от моя страна ще пиша, за да се похваля или оплача от резултата. Simple Smile

# 169
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Аз ползвам само Престиж от години,доволна съм от нюанса и дори не съм поглеждала други марки.Купувала съм си професионален матираш шампоан,но не съм доволна.Абсолютно нищо не тонира.

# 170
  • Мнения: 252
Благодаря за отговора. Отидох снощи до фризьорката ми и тя ми боядиса местата и после веднага я измих. Всичко се покри и разлика няма.Така вече мога да се гледам  Hug

# 171
  • Мнения: 1
Искам да попитам дали може да се направи омбре за деца под 16 години и косата дали ще побелее. Шампоан за оцветяване е на марката VIKTORIA  beauty

# 172
  • Мнения: 39
Здравейте някой ползвал ли е шампоан на лакме?

# 173
  • Мнения: 1 475
Скрит текст:
Искам да попитам дали може да се направи омбре за деца под 16 години и косата дали ще побелее. Шампоан за оцветяване е на марката VIKTORIA  beauty
Ivana Ivanova 582569, аз не бих рискувала на тази възраст. Не се знае дали детето няма алергия към оцветителя. На моя близка дъщеря ѝ получи алергия след 2 часа и на бегом в спешното. Подуха ѝ се устните и имаше затруднения при дишане. Направо е страшно. Не е шега с тези химикали и за какво на 16 години ще се боядисва?

# 174
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Искам да попитам дали може да се направи омбре за деца под 16 години и косата дали ще побелее. Шампоан за оцветяване е на марката VIKTORIA  beauty
Миналата година за лятната ваканция направих кичури на дъщеря ми (тогава на 13 години).Изрусяване и поддържане 2 месеца с оцветяващи маски.

Септември отрязахме обезцветеното.
Никакъв проблем

Тази година иска да повторим процедурата, но в друга гама.

Последна редакция: нд, 11 мар 2018, 18:55 от sl

# 175
  • Мнения: 2
 Здравейте, съжалявам, че пиша тук, но съм нова и все още не знам как мога да създам моя индивидуална страница. Та въпросът ми е: на 15 години съм със тъмно руса къдрава коса и искам да се боядисам за около месец в рижаво. Насочила съм се именно към марката victoria beauty. Та възможно ли е рижавия цвят да остави някакъв оттенък върху русата коса и да не се махне?


# 176
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Здравейте някой ползвал ли е шампоан на лакме?

Ползвам и маската и шампоана от серията на лакме, но те са поддържащи продукти  за вече боядисана коса.

# 177
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Здравейте, съжалявам, че пиша тук, но съм нова и все още не знам как мога да създам моя индивидуална страница. Та въпросът ми е: на 15 години съм със тъмно руса къдрава коса и искам да се боядисам за около месец в рижаво. Насочила съм се именно към марката victoria beauty. Та възможно ли е рижавия цвят да остави някакъв оттенък върху русата коса и да не се махне?



Как реши, че ще се боядисаш за месец без поражения???? Мисия невъзможна.

# 178
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Повечето оцветявщи  шампоани и маски са за третирани коси.Тоест ако тъмно русо ти е естесвения  цвят   , няма да има ефект.
За нетретирани коси бих препоръчала

Това е терапия за   блясък и нюанс на косата.
Ползвала съм я и я препортчвам
Едекта отшумява за около месец  два.

 

Последна редакция: нд, 24 юни 2018, 10:59 от sl

# 179
  • софия
  • Мнения: 134
sl, откъде купуваш Sebastian Cellophanes, много ме заинтригува...

# 180
  • Мнения: 550
.... Миналата година за лятната ваканция направих кичури на дъщеря ми (тогава на 13 години).Изрусяване и поддържане 2 месеца с оцветяващи маски....
Може ли да препоръчаш оцветяващи маски? Този цвят лилаво много ми харесва, но търся и нещо към беж, че ми жълтее, но не искам да става платинена, а по-скоро лешникова, бежова...?

# 181
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
sl, откъде купуваш Sebastian Cellophanes, много ме заинтригува...
От магазин за професионална козметика
Orez, маските бяха Nirvel, другате бяха някакви пигменти.
Кичурите от тази година

Пак с Nirvel и това

# 182
  • Мнения: 448
Здравейте ! Ползвали ли сте Лакме Ultra Copper или Ultra Gold /маска или шампоан/ и действат ли върху естествена светлокафява коса или само върху изсветлена ?

# 183
  • Мнения: 60
Здравейте, искам да попитам - колко често могат да се ползват оцветяващите шампоани?
Понеже бързо се измиват, ако се ползват веднъж на месец вредно ли е за косата?

# 184
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте ! Ползвали ли сте Лакме Ultra Copper или Ultra Gold /маска или шампоан/ и действат ли върху естествена светлокафява коса или само върху изсветлена ?
Медната може и да имаш нюанс,но със златната абсурд.Аз съм руса и имам всичките на Лакме.От медната и червената слагам по капчици в шампоана и ми става цвят сьомга.Златната и кафява серия ползвам като искам по-топъл цвят.

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте,косата ми е тъмно руса ,с какъв шампоан оцветител мога да я направя рижава ?

# 186
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,косата ми е тъмно руса ,с какъв шампоан оцветител мога да я направя рижава ?
Лакме Ultra Copper

Общи условия

Активация на акаунт