Някой използвлал ли е помпа на Medela?

  • 2 777
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Някой използвлал ли е помпа на Medela? Интересувам се къде в България има магазин,който продава стока на Medela.

# 1
  • Мнения: 6 243
Доколкото знам, няма.
Евентуално от човек, бил в чужбина можеш да си я вземеш или да си я поръчаш по интернет.
Не съм попадала на никаква информация за вносители на Медела в БГ.

# 2
  • Мнения: 218
Аз имах Medela mini-electric (единичната), купих я тъй като много приятелки ми я препоръчаха, но я използвах точно три пъти и я върнах. Много е шумна... ама наистина много бръмчи... освен това след като прочетох по интернет видях че са подходящи за изцеждане от време на време, ако е много често моторът им не издържа. На моята мотора се разбръмча след три пъти (явно е била дефектна, иначе издържали много повече) и я замених за ръчната на Avent.

Знам че Medela са много популярни, но аз лично не бих я препоръчала  Sad

# 3
  • Мнения: 1 170
нуждая се от помпата всекидневно,защото малката госпожица като сучеше не наддаваше,кантара така показа,така де - наложи се да се цедя и да давам от шише.Пробвам я на гърда,а тя вече е забравила...Затова ми трябва електрическа помпа,защото вече всичко ме боли от ръчните,а и искам да е двойна,защото,когато стимулирам едната гърда -другата потича силно,а всяка капка ми е ценнаsmiling smileyАко някой знае по-добра марка от Medela?!
Предполагам,че Avent Isis Duo e добра,но пък ми казаха,че В България не се внасяла и че струвала над 1000 лева?!Не можах да я намеря в интернет магазините...

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
А опитвала ли си да притискаш течащата гърда със дланта си докато усещаш рефлекса на потичане.
При мен това работи безотказано и го използвам на всяко кърмене, в противен случай се озовавам в локва от кърма Crazy

# 5
Иленката, не знам до колко ще ти помогна, но тези ел. помпи на Медела са 2 вида. Едната е професионална и е голояма и скъпа. Има и други, мънички, за около 100 лв. Аз ползвах такава. Много съм доволна, но ще ти кажа, че пак трябва да помагаш с ръце накрая. Не зная дали ги има в БГ, аз живея в чужбина и съм я купила от тук. (а иначе сме съгражданки Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 170
намерих Avent ISIS iQ Duo™ twin electronic breast pump и струва £250.00 Confused
Разглеждах много електрически помпи и най-добри отзиви намерих за Medela. А иначе по-евтини електрически двойни помпи има на Ameda,Evenflo...Търся нещо разумно между цена и качество. newsm78
 Съпругът ми в момента е в чужбина,по-точно в Брюксел и ако има мами,които живеят там биха ли могли да ни упътят към някой магазин с такава стока? Praynig

# 7
  • Мнения: 1 170
Иленката, не знам до колко ще ти помогна, но тези ел. помпи на Медела са 2 вида. Едната е професионална и е голояма и скъпа. Има и други, мънички, за около 100 лв. Аз ползвах такава. Много съм доволна, но ще ти кажа, че пак трябва да помагаш с ръце накрая. Не зная дали ги има в БГ, аз живея в чужбина и съм я купила от тук. (а иначе сме съгражданки Simple Smile

Можеш ли да ми кажеш какъв е точно модела,съгражданке Laughing

намерих Avent ISIS iQ Duo™ twin electronic breast pump и струва 250.00 лири

# 8
  • Мнения: 7 106
ilenkata, пусни една тема в чужбинския форум, защото много от мамите живеещи извън БГ или не кърмят вече или не влизат в този форум. Надявам се все някой да може да те упъти по въпроса.

Иначе аз също събирах в шишенце или чашка това което тече от другата гърда, защото по някой път си изтичаше по 30-40 мл. и ме беше жал да отива зян Blush

# 9
  • Мнения: 218
Иленкта, едно място кадето продават Avent ISIS iQ Duo са магазините на Mothercare, сега погледнах по уеб-а и има магазин и в Брюксел - http://www.mothercare.com/scat/belgium

# 10
  • Мнения: 1 170
Иленкта, едно място кадето продават Avent ISIS iQ Duo са магазините на Mothercare, сега погледнах по уеб-а и има магазин и в Брюксел - http://www.mothercare.com/scat/belgium
Тъкмо и аз гледах този сайт Grinning
Дали наистина тази помпа си заслужава парите,изтеглих клипа и изглеждаше всичко безболезнено,комфортно...
В същият магазин има и помпа на Medela,по-евтинка е...Ама нали е инвестиция в здравето на детето Laughing
Незнам какво решение да взема,а и досега съм ползвала само най-обикновена помпарне съм пробвала на Avent,но пък всички ги хвалят...

# 11
  • Мнения: 1 170
Иленкта, едно място кадето продават Avent ISIS iQ Duo са магазините на Mothercare, сега погледнах по уеб-а и има магазин и в Брюксел - http://www.mothercare.com/scat/belgium
Тъкмо и аз гледах този сайт Grinning
Дали наистина тази помпа си заслужава парите,изтеглих клипа и изглеждаше всичко безболезнено,комфортно...
В същият магазин има и помпа на Medela,по-евтинка е...Ама нали е инвестиция в здравето на детето Laughing
Незнам какво решение да взема,а и досега съм ползвала само най-обикновена помпарне съм пробвала на Avent,но пък всички ги хвалят...

# 12
  • Мнения: 3 591
Tук Авент се водят "евтини" помпи и консултантите по кърмене препоръчват МЕДЕЛА с 2 ръце. Колежката ми има такава двойна на Медела която е ползвала и с първото си дете, сега пак ще я ползва, аз мисля, такава да купя, защото са с много гаранция, имат резервни части и сервиз.
А за звука - май, че няма беззвучни.....  бръмчат си Thinking
На Авент двойната не съм я разглеждала, но аз бих се доверила на професионална помпа ако мисля да я изполвам месеци наред като Медела
Двойната Медела трябва да е около $200

# 13
  • София
  • Мнения: 6 242
Не знам дали ще ти помогна, но съм чувала, че някои мами са много доволни от електрическата помпа на Nuk

# 14
  • Мнения: 1 170
а някой ползвал ли е някакъв продукт на The First Years

Общи условия

Активация на акаунт