ЧЕСТИТА НОВА СЕДМИЦА 26.09-02.10

  • 3 030
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 213
Момичета за първи път имам възможността да ви поздравя първа за новата седмица .
На всички желая тя да бъде изпълнена с хубави вести  и положителни емоции luvbed EFP preggo  ylinfant
 КЪСМЕТ newsm10

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успешна седмица на всички и от мен smile3521 и приятна работа на работещите atwork

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
нова седмица - нов късмет!
на всички пожелавам само хубави неща и много късмет  bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела седмица и от мен момичета.
Аз вчера се запасих с енергия и чист въздух...ходихме на Перперикон...веше много красиво. Хубава разходка му дръпнахме Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 951
Щастлива седмичка и от мен newsm62 и от всички само хубави новини

# 5
  • Мнения: 3 011
Здравейте и от мен, успешна седмица и аз пожелавам на всички!

Днес реших да птида на лекар, кървенето ми не спира  вече 8-ми ден -оскъдно е, кафяво с някакви като ципички, но така или иначе нормална М не започва- 28 ден от цикъла е. Много се притеснявам какво ли ще е  Sick , стискайте палци.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2005, 11:34 от dendy

# 6
  • Мнения: 507
Здравейте мили момичета,
Пожелавам Ви много успешна, усмихната и пълна с положителни емоции седмица. Heart Eyes

Не съм писала от много време тук, защото имах доста ангажименти покрай сватбата. Да Ви се похваля вече съм ГОСТОЖА  Joy и съм една истинска дуда  Embarassed
Изпращам Ви снимките от сватбата: http://gerytedi.myphotoalbum.com/

Поздрави на всички и успех в бебеправенето  Heart Eyes   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 376
Честита сватба, ГЕРИ! Да сте едно много щастливо семейство и да отгледате прекрасни дечица  bouquet

Успешна седмица на всички!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
  bouquet Честито Гери   bouquet Много много щастие Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 154
Гери, честито!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 951
Честито, Гери   bouquet

Денди, стискам палци и да кажеШ после какво става.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Гери, поздравления!
 Hug Hug Hug
много си красива  bouquet
Желая ти много да се обичате и да не спирате да се желаете

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Честито и от мен Гери  Grinning !

Едно бързо здрасти от мен момичета и късмет !

Дианка много хубава графика .пу , пу , .....  Grinning !

# 13
  • Мнения: 3 011
Момичета току що се прибирам от прегледа  Cry , при мен нещата май не са на добре. Много съм разстроена................ Не разбрах от какво е това кафяво течение, в замяна на това се прибрах  с рецепта с куп скъпи лекарства, и 2 мес. без опити  Cry представяте ли си- убиха ми се всички надежди..................  Cry Изписаха ми Биомаре, Парлодел, Калции и после Дуфастон. Тънка ми била лигавицата, съмнявала се и за ендометриоза......... Каза, че ако има евентуална бременност през следващите 2 мес. - може да е извънматочна....... Cry Моми4етаааааааааа, незнам какво да правя, как да продължа от тук нататък , не мога да разботя, нищо не ми се прави, много ми е мъчно.............

# 14
  • Мнения: 4 298
Денди, мила
Защо не отидеш на друг лекар за да си сигурна в това, което ти казват. Тези диагнози и прогнози са много сериозни за да се довериш само на един лекар. Според мен /не съм специалист/ и говоря само от личен опит, тези зацапвания и тънката лигавица се дължат на нисък прогестерон и за това ти е изписала дуфастона. Но другите неща не мога да ги коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт