за 6-тото чувство

  • 3 739
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
Скъпи момичета, както ви докладвах, докторът ми каза да пия още две опаковки противозачатъчни, после да ме види, една намазка и да спрем пазенето.
Имам силно интуитивно усещане, че трябва да допия само тази опаковка и да пристъпим към правенето на бебче.Странното е,  че без да го питъм мъжът ми ми каза същото... Знам, че може налудничаво да ви звучи, но смятам да послушам 6-тото си чувство. Но все пак, какво мислите вие?Един месец повече или по-малко - ако Господ е рекъл този път всичко да е наред - то ще е наред.../освен това гаранции на кой път ще зачена - няма/

Между другото мисълта за бременност ми носи абсолютно противоречиви емоции, но пък мисълта за БЕБЕ - компенсира негативната част на нещата.

# 1
  • Мнения: 4 212
Какво да ти кажа, 4етеш ми мислите, само 4е при мен има оба4е....В пове4ето слу4аи лекрите взимат превантивни мерки в по голямо естество от нормалното, за да си вържат гащите един вид. Сложи на везната вси4ко, направи си все пак тази намазка с един основен преглед и действайте. Аз съм първата , която ще ти стиска палци, но не и последната.
Ти забрана до ноември ли имаше. На мен докторите ми казаха поне 1 година пазене, моето озна4ава до май месец да не си и помислям, и аз като теб се 4удя защо, какво ще ми даде бебеправенето след 1 година, по голяма сигурност? не, не мисля.

# 2
  • Мнения: 2 123
Тея, благодаря, балгодаря ти много за покрепата!!! Докторът не толкова ми наложи забрана, колкото каза, че противозачатъчните, които пия ми действат чудесно и препоръката му е да съм изпиела общо три опаковки - така организмът ми щял да бъде още по-подготвен за бебе...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 302
Миличка, действай, ако се чувстваш уверена. И аз мислех да чакам повече, но не изчаках и не съжалявам изобщо. Хайде дано скоро има  EFP та и ти да пишеш като мене  Hug

# 4
  • Мнения: 2 433
Миличка, важното е ти да се чустваш готова и укрепнала. Другото е божа работа. Аз също не съм превърженичка на 6 месечното изчакване. Не си го обяснявам, особенно при мисед. В смисъл че не е имало спонтанно изхвърляне , което пък да е "дефект" на матката. Говорили сме за това и друг път. 3 месеца са напълно достатъчни, и ако наистина се чустваш готова - действай миличка. Вярвам че този път всичко ще е наред. Стискам ти силно палци и те прегръщам!! Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
На мен ми бяха казали да се пазим 6 м. И аз както теб бях нетърпелива, и на 4-тия месец спряхме да се пазим.Не мислех че ще стане от първия път, но то взе че стана.Всичко беше безпроблемно, така че- успех и от мен.То каквото е писано на глава на камък не ходи.

# 6
  • Мнения: 2 035
irinii действайте мила и аз съм за, щом и двамцата сте готови защо пък да не  започнете опити. Късмет thumbsup
И ние може вече да опитваме, но моето мъжле го усещам, че все още не готово Sad  затова ще изчакаме още.

# 7
  • Мнения: 502
irinii,
колко месеца минаха? Ако са повече от 3, мисля че можете да пробвате. Гаранция няма, че ще стане от първия път. Успех!

# 8
  • Мнения: 2 123
момичета, много ви благодаря за куража... знаете, че са ми смесени чувствата и на мен...
irinii,
колко месеца минаха? Ако са повече от 3, мисля че можете да пробвате. Гаранция няма, че ще стане от първия път. Успех!
аборта беше първата половина на юли, имам още 10 дни хапчета и после докато мине цикъла, ще си станат точно 3 пълни месеца и три менструации... Tired

# 9
  • Мнения: 4 244
Ирини, послушай интуиицията си и дано да ни зарадваш скоро!  Hug

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3521Послушай своето 6-то чувство! newsm10 newsm51
 На всички вас,които по една или друга причина копнеете за бебшки плач smile3541ДАЙ БОЖЕ СКОРО... smile3521 newsm10 Flowers Four Leaf Clover

# 11
  • Мнения: 177
Миличка послушай себе си, защото с тези пазения си влияеш само негативно на психиката. На мен след раждането ми казаха абсолютно пазене 1 год., което ми звучеше като кошмар, но след 4-тия месец ми казаха че можем да действаме и това ме направи адски щастлива, не че се получава но че вече всеки месец тая надежда да стане и това ме кара да се чувствам по добре и по полезна както на себе си така и на близките ми. А и както пишеш гаранция от кой път ще заченеш няма защото при мен вече 7-ми цикъл не се получава нищо. Така че действай стискам ти палци и те подкрепям с две ръци
 newsm10 newsm51

Тея както вече написах това за 1-та год е много противоречиво, повечето лекари се застраховат, лекаря който ми прави секциото ми каза че е имал случай на жени забременявали още на 2-рия мес и безпроблемно износване на бременоста, и имено той ми разреши бебеправенето след 4-тия мес., като преди това пиех много витамини за възстановяване на организма.

# 12
  • Мнения: 993
Ирини, действай, щом се чувстваш готова! Убедена съм, че вътрешното чувство не лъже.
На мен почна да ми се връща желанието и мисля да не чакам 6 месеца, а в началото на ноември да опитаме отново. Ако любимия не възрази, разбира се...

# 13
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Иринии,ти си знаеш,но
аз искам веднага да си направите едно дуденце ей такова baby_neutral или пък такова  newsm30,а може и такова smile3504
Успех!

# 14
  • Мнения: 2 123
ДАДОХТЕ МИ ЕТО ТОООООЛКОВА МНОГО ПОЗИТИВИЗЪМ И НАСТРОЕНИЕ  bouquet
БЛАГОДАРЯ ВИ, НА ВСИЧКИ!
Само ако решим да действаме ще мога да знам имам ли го или не 6-тото чувство за нещата... Wink
затова smile3523предлагам дружно да напишем по едно писъмце до дядо ни Коледа...

Общи условия

Активация на акаунт