Танци при Алфредо

  • 1 013
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
много ме кефи тоя пич и знам, че има школа по латино танци , хип-хоп , модерни и тн. Обаче нещо не ми се зарежда сайта. Та ако някой има телефонче или пък впечатления още по добре.

Досега ходех на фитнес, но нещо не ми понада , а пък на всякакви гимнастики ходех преди и сега ми се ще да комбинирам хобито си (или страста си танците)като метод за отслабване.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Впечатления - като беше в Пловдив при Илиян (който му е ученик), да прави уъркшоп, всички бяха във възторг и захлас, та ще да е добър. Аз на уъркшопа не бях, но вечерта го видях да танцува и бях възхитена.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мда-а-а, това е много добра идея. И на мен ми се танцува, ама не латино. Стига някой да се наеме с такова дърво като мен. Не съм особено пластична.  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 381
аз вчера успях за малко да взлена в сайта му преди да се скапе http://www.alfredo.bol.bg и там имаше и дриги танци, хип-хоп, модерни и тн.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
А какви са му цените, че в сайта не пише?

# 5
  • Мнения: 1 381
7 лв е едно посещение. Карта за 12 пъти е 60 лв, те по 5 лв на час се връзва едно посещение. На мен малко скъпичко ми се вижда, но не знам как са цените в другите школи.

Това което ми харесва е че има и модерни танци, но пък са ми неудобни като час.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Уаууу, много скъпо, дъщеря ми ходеше миналата година на латино танци за 20лв. на месец, по час и половина, 2 пъти в седмицата.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
7 лв е едно посещение. Карта за 12 пъти е 60 лв, те по 5 лв на час се връзва едно посещение. На мен малко скъпичко ми се вижда, но не знам как са цените в другите школи.
Въъъъъ! Аз ходя тук за по 2,50/час с карта (3 без карта)...

# 8
  • Мнения: 1 381
7 лв е едно посещение. Карта за 12 пъти е 60 лв, те по 5 лв на час се връзва едно посещение. На мен малко скъпичко ми се вижда, но не знам как са цените в другите школи.
Въъъъъ! Аз ходя тук за по 2,50/час с карта (3 без карта)...

и аз мисля че е скъпо. Ама нали щото стана известен. А ти Бу в Пловдив ли имаш предвид?

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пловдив, Пловдив Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 155
Попадна ми една страничка за Алфредо  Rolling Eyes

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Харесва ми, че има салса за деца. Аз навивам моя инструктор също да направи такова нещо, Мая да танцува тоже, че й харесва, а като я взимам с мен, не дава никой да ме пипа и познайте колко успявам аз да танцувам...

Общи условия

Активация на акаунт