Мнението ви за АПТАМИЛ

  • 1 847
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Ния е на 20 дни. Храним я от самото начало с АПТАМИЛ. Доста е лакома, изпива вече 90 гр с удоволствие, но почти до следващото хранене връща по малко.
Мислите ли, че това е нормално и най-вече искам да ви помоля да споделите мнението си за адаптирано мляко АПТАМИЛ.
Благодаря на всички предварително!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Мисля, че е нормално това връщане. Потърси в търсачката, има много теми за Аптамила.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 958
Аптамил е най-близо до майчината кърма и е много хубаво мляко.Сина ми го пиеше.За връщането,мисля че е нормално..всъщност зависи от количеството на върнатото мляко .Не мисля ,че Аптамила е виновен.Може би преяжда.

# 3
  • Мнения: 1 613
Ние сме на Аптамил. Не сме имали проблеми до сега, а и на бебка й харесва.
Това за връщането ми се струва нормално, но както казаха по-горе - зависи от количеството върнато.

# 4
  • Мнения: 46 510
Адаптирано мляко, по-скъпо от останалите.

Като родих в болницата искаха да занеса Нан, защото било най-близко до майчината кърма.
После педиатърката каза да вземем Фризолак, защото било най-близко до майчината кърма. Laughing

Накрая се установихме на Нутрилон, защото аз така реших Embarassed

# 5
  • Мнения: 30
Моята дъщеричка само с аптамил я храних цяла година и половина, никакви проблеми не е имала. А това че детенце връща, никакъв проблем не е. Освен ако не е много и постояно. Grinning

# 6
  • Мнения: 514
И Дани беше така първите месеци. А за Аптамила  newsm10 newsm10 newsm10

# 7
  • Мнения: 1 089
Все още пием Аптамил. Мисля, че е едно от най-добрите адап. млека.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние сме на Аптамил. В болницата ни препоръчаха да изберем от 3 марки, като най-добри за бебето. Аптамил беше сложен на 1-во място в този списък. Нашата бебка си го харесва, временно, за 2 седмици бяхме минали на Омнео, уж помагало за коликите; бебка не искаше да го яде, не помогна и за коликите, та си се върнахме на Аптамила и бебка веднага започна да си го хапва с удоволствие.
За връщането, мисля, че не зависи от млякото, а от поетото количество. Нашата мома никога не е връщала, но тя още откакто се е родила спира да яде, ако се е нахранила, дори и в шишето да има още мляко. Та ако връща малко е нормално и може да е от преяждане, но ако е повече, консултирай се с педиатъра.

# 9
  • Мнения: 409
Ето тука има доста мнения по темата  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23443.0

и....Никол, много си права! javascript:void(0);

Последна редакция: вт, 27 сеп 2005, 20:01 от Sidtus

# 10
  • Мнения: 264
И аз съм страшно доволна от Аптамила
Беба като види че  Misc Baby Bottle се приближава и отваря една голяма уста...
От самото начало караме на Аптамил и нямам намерение а го сменям. Колкото до цената ... не съм много запозната с цените на другите ама един път ми се наложи да купувам адапт. мляко и нямаше Аптамил та купих НАН .... едми една кутия е 500гр .... и струваше май 12 лв ... абе не се сещам ама в аптамила са 2х500 и реално цената на Аптамила идваше по-малка от 2 кутии НАН ....  newsm78 Така че спрямо тази ми случка не мисля че е по-скъп ....

# 11
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз също си взех аптамил да си има бебчо като излезем от болницата, по препоръка на много майки минали през какви ли не други млека.
Относно цената му, аз взех кутия, вътре с 2 разфасовки по 450 гр, т.е. 900 гр за 19 лв..

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моят син не хареса никакъв "-мил" - нито Апта - мил, нито Милу - мил и въобще нищо на фирмата - производител"Милупа" Crossing Arms
Ние сме на Нутрилон.
Зависи от детето

# 13
  • Варна
  • Мнения: 308
И моята щерка е на Нутрилон.Като и дадох Аптамил започна да повръща.Освен това Аптамила е по-мазно и сладко мляко.Но наистина зависи от детето

# 14
  • Мнения: 46 510
........ нямаше Аптамил та купих НАН .... едми една кутия е 500гр .... и струваше май 12 лв ...

Малеееее, ако Нестле видят какво пишеш, направо ще те осъдят Laughing

П.П. 6 лв. и нещо е цената за 500 гр..

Общи условия

Активация на акаунт