Да не вземе да се отбие на 5 месеца :((((((((

  • 398
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
От една седмица мисля да захраня Криси, защото напоследък ни гледа много гладно, когато се храним. Днес й дадох пюре от моркови 2 лъжички, а тя писна за още (но повече ще й дам утре). Следобед, докато си хапвах ябълка, ме гледаше пак много гладно и й дадох едно по-голямо парче да смуче. То бе смукане, бе чудо  smile3504 След като го махнах, си осмука устничките и после се разрева  newsm45Подавам й гърдата - не ще. От няколко седмици понякога вечер не ще да суче, правим й адаптирано мляко. Не е като да нямам, но си мисля, че маймунката е малко мързелива (освен, че е лакома) и не й се напъва, макар че денем си яде доста апетитно. Кърма, слава Богу, имам, но имам и едно смътно усещане, че скоро няма да иска да я яде. newsm09 Не е ли твърде малка за подобни идеи? Ако беше поне на 8, нямаше да ми пука, но на 5?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 771
А защо даваш адаптирано? newsm78

# 2
  • Мнения: 271
Защото вечер не иска да суче. Хем реве от глад, хем не ще от гърдата. На моменти е - ту суче, ту не иска, но като направим адаптираното, си го изяжда. Не  мога да хвана зависимост, просто е така.

# 3
  • Мнения: 4 244
Ами ти не мислиш ли че може да е кърмаческа стачка?  newsm78
Както го описваш ми напомня точно на моята щерка, и тя се отби точно по същия начин. Ама чак сега разбрах че е било стачка  ooooh!
Прегледай темите за стачките дано ти помогнат  Hug

# 4
  • Мнения: 1 771
Ами ти не мислиш ли че може да е кърмаческа стачка?  newsm78
Както го описваш ми напомня точно на моята щерка, и тя се отби точно по същия начин. Ама чак сега разбрах че е било стачка  ooooh!
Прегледай темите за стачките дано ти помогнат  Hug

И на мен ми прилича на стачка. Аз продължих да кърмя, дори не се изцеждах за да му давам. Това продължи една, две седмици. Изисква се търпение. Успех.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Мисля си, че ако продължаваш да и даваш формула от шише вечер кърмата ти може и да намалее.
Не е ли по-добре да изцездаш от тази вечер и да го даваш на следваа примерно. Така поне хем ще си яде кърма, хем ще си стимулираш призводството.
Добра идея са ти дали момичетата да прегледаш темите за стачка.

Общи условия

Активация на акаунт